[GRUDZIĄDZ] polecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
magda

[GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: magda »

Jeśli ktoś z Grudziądza tu zagląda i się orientuje- będę wdzięczna za info. Która lecznica ma najlepszą reputacje jeśli chodzi o szczurki :?:
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 10:01 pm przez magda, łącznie zmieniany 1 raz.
irmusia
Posty: 16
Rejestracja: śr sie 18, 2010 8:48 pm

Re: [GRUDZI?DZ] polecani

Post autor: irmusia »

no własnie!! Podajcie jakas dobrą lecznice w Grudziądzu!! Z góry dziękuje :)
W tym mądrość szczurów, że na pewno opuszczą dom zanim się zawali
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: [GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: paula14s »

Ponowie bardzo stary wątek . Zna ktoś dobrego Weterynarza w Grudziądzu ? Pomocy . Naprawde nie mam gdzie chodzić z moimi ogonkami i niedługo dojdzie do tego że nie będę mogła mieć moich pociech tylko dlatego że nie ma w moich okolicach dobrych lekarzy ;/
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
varpunen
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 24, 2014 5:46 pm

Re: [GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: varpunen »

tez chcialbym zapytac o weta w GDZ bo niedlugo tam wracam i chcialbym wiedziec czy wogle gdzies znajde tam dobra pomoc w razie chorob itd
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: [GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: paula14s »

Szczerze .... chyba nie ma tam dobrego weta , w Rudym Kocie wykończyli mi szczura ... babki wgl nie potrafią słuchać właściciela inne przychodnie specjalizują się w psach i kotach ... ;/ Podobno na Kalinkowej się zna ale to nic pewnego
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
varpunen
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 24, 2014 5:46 pm

Re: [GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: varpunen »

Smutne ale chociaz wiem ze w miescie jest ktos z forum .
varpunen
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 24, 2014 5:46 pm

Re: [GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: varpunen »

Coz troche niefajnie ze trzeba sprawdzac weterynarzy w miescie . najwyzej bedzie trzeba jejzdzic gdzies . Dzieki za info o tym "rudym Kocie" bo to bylby wet do ktorego poszedlbym jako pierszego pewnie a potem do tej Piegrzynowskiej czy jakos tak
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: [GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: paula14s »

Co do tego na kalinkowej słyszałam że dobrze szczurki leczy bo znajoma tam kilka lat swoje stado leczyła ale ja osobiście nie byłam , a w Rudym Kocie babki mają niby wielkie serce ale mówisz im jedno a one robią swoje
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
macbeth
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 30, 2015 5:28 pm

Re: [GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: macbeth »

Nie wiem czy tu ktoś jeszcze zagląda, ale może się przyda :P Mogę szczerze polecić weterynarza na Kalinkowej, a dokładniej dr Paulinę Piórkowską :) Super podejście do Ogona i wyleczyła mojego jednego szczurka :) No i ceny nie są kosmiczne, co też jest fajne :) Pełne zaufanie do klienta :)
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: [GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: paula14s »

z czego wyleczyła ogonka ?
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
macbeth
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 30, 2015 5:28 pm

Re: [GRUDZIĄDZ] polecani

Post autor: macbeth »

Strasznie świszczała, cykała i wydawała inne dziwne odgłosy przy oddychaniu (dziwny zapach z nozdrzy) + kichanie, no i niby jadła, ale nie przybierała na wadze, a teraz i cięższa i bardziej zaczepna bez cykawki w nosie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”