RE: kilka słów na temat usypiania miotów

Tutaj piszemy o wszelkich podejrzeniach czy/i narodzinach.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

RE: kilka słów na temat usypiania miotów

Post autor: Ania »

Pamiętaj Basiu, że jeśli zostawisz jedno młode to ono do końca życia musi być u Ciebie. Nie może być sytuacji, że zmieniasz kraj i ktoś przejmuje opiekę. Sczur nie może trafić do zoologa ani w niczyje, inne ręce. Bez względu na płeć.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: kilka słów na temat usypiania miotów

Post autor: krwiopij »

Jeśli chodzi o zostawianie jednego malucha, czytałam (chyba w artykule pani Ducommun dotyczącym problemów w odchowie maluchów), że pojedynczy maluch może niedostatecznie stymulować samicę do karmienia. Nie wiem, na ile to prawda i jak może to wpłynąć na oseska, ale warto wziąć to pod uwagę. Może lepiej zostawiać dwa?

Z określaniem płci w pierwszych godzinach życia jest różnie. Można próbować, ale podobno nawet bardzo doświadczeni hodowcy popełniają błędy. Szczurki są po prostu maleńkie i trudno zauważyć te minimalne różnice w odległości między ujściem cewki moczowej a odbytem.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

RE: kilka słów na temat usypiania miotów

Post autor: zjawa »

dzisiaj usypiałam na Igańskiej. wet wziął 30 pln i powiedział, ze przy drugim miocie weźmie mniej albo wcale.
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

RE: kilka słów na temat usypiania miotów

Post autor: ajlii »

W kwesti zwrotów za eutanzję - poproszę rachunek lub skan wraz z numerem konta.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

RE: kilka słów na temat usypiania miotów

Post autor: Dagaz »

W Canwecie na Chrobrego za uspienie miotu z utylizacja zaplacilam 10zl w Zwierzaku na Piastowskiej wet liczy od sztuki 5 zl...
Nie wiem jak oni to licza, ehhh.
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: kilka słów na temat usypiania miotów

Post autor: merch »

Jak wszystko - uznaniowo
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Zablokowany

Wróć do „Ciąże”