RE: Trzem szczurkom znaleźliśmy dobry dom

Tutaj wpisujemy przez kogo zostały zaadoptowane (ilość, wiek, maść, data adopcji).
Glumidło
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 13, 2007 11:48 am
Kontakt:

Trzem szczurkom znaleźliśmy dobry dom

Post autor: Glumidło »

Trafiło do nas 5 samiczek z interwencji. Husky była już zarezerwowana. Udało nam się namówić znajomych, żeby wzięli 3 szczurzyczki. Od dawna chcieli wziąć szczurki, a to im dało świetną okazję. Od razu zakupili wielgachną klatkę i pełne wyposażenie. Do nowego domku na Mokotowie trafiła wielka samica albinoska i dwa kapturowce, które uwielbiały się na niej wylegiwać. Mają wielki domek drewniany i na pewno w spokoju dożyją swoich dni. Potem okazało się, że albinoska, która z nami została też pojedzie razem do Wrocławia z panienką husky. Czyli pięć happy endów. Teraz czekamy na kontyngent samczyków na przechowanie.
Po drugiej stronie tęczy: Glum nad Glumy, odwiedź go i zapal znicz na http://www.wirtualnycmentarz.pl kwatera 108
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Trzem szczurkom znaleźliśmy dobry dom

Post autor: limba »

Oby tylko same takie dobre wiesci :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Trzem szczurkom znaleźliśmy dobry dom

Post autor: Anza »

Ta husky z tym albinosiakiem trafiają do mnie [size=x-small](czemu jeszcze nie ma transportu? - ja już chce je wymiziać!)[/size]
...i oczywiście obiecuje dobrze się nimi zająć :loverat:

No, a tamtym trzem pozostałym panienkom też życze fajnego szczuraśnego domku :smykrat:

...a one są teraz u Ciebie? Masz możliwość im chociaż jakieś fotki zrobić, albo możesz mi coć o nich napisać?
Ja już tu prawie kipie z braku wiadomości o sciurach :diabrat:
Ostatnio zmieniony pn maja 21, 2007 7:01 pm przez Anza, łącznie zmieniany 1 raz.
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
Glumidło
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 13, 2007 11:48 am
Kontakt:

RE: Trzem szczurkom znaleźliśmy dobry dom

Post autor: Glumidło »

Hej

husky jest super ciekawska i bardzo przyjazna. Jej największym marzeniem obecnie jest wyrwać się z klatki i ostro nad tym pracuje. Nie chcieliśmy doprowadzić do kontaktu z naszymi szczurkami, ale niestety nasze dwie panienki nas przechytrzyły, schowały się całą noc pod kanapą i rankiem wbiegły do pokoju z klatką, żeby obwąchać nowych gości. Samiczka husky strasznie broniła klatki gryząc pręty, ale albinoska ją pacyfikowała podchodząc przyjaźniej do naszych Manii i Fobii.
Gdy te 3 opuściły klatkę, husky była bardzo nieszczęśliwa, bo najpierw podział był 4 - 1 a albinoska zazwyczaj siedziała sama. Na szczęście już dziewczyny się zaprzyjaźniły i albinoska śpi na husky i wice wersa. Dobrze więc, że bierzesz obie, bo inaczej trauma mogłaby być większa.
Albinoska jest starsza i wydaje się już posiadać pewną wiedzę o świecie. Co prawda piszczy gdy się ją łapie, ale nie gryzie, a do ręki podchodzi z lekką nieufnością ale i ciekawością. To indywidualistka. Husky zato jest bardzo towarzyska i spokojnie siedzi, gdy się ją trzyma. Nosiłam ją po domu na rękach i spokojnie dawała się głaskać.
Na razie tyle, fotek nie mogę przesłać, bo jestem w Puławach a szczurkami zajmuje się mój mąż.
Gdyby co, pisz na mejla elemeledudki@go2.pl
Pozdrawiam
Po drugiej stronie tęczy: Glum nad Glumy, odwiedź go i zapal znicz na http://www.wirtualnycmentarz.pl kwatera 108
Glumidło
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 13, 2007 11:48 am
Kontakt:

RE: Trzem szczurkom znaleźliśmy dobry dom

Post autor: Glumidło »

Hej

husky jest super ciekawska i bardzo przyjazna. Jej największym marzeniem obecnie jest wyrwać się z klatki i ostro nad tym pracuje. Nie chcieliśmy doprowadzić do kontaktu z naszymi szczurkami, ale niestety nasze dwie panienki nas przechytrzyły, schowały się całą noc pod kanapą i rankiem wbiegły do pokoju z klatką, żeby obwąchać nowych gości. Samiczka husky strasznie broniła klatki gryząc pręty, ale albinoska ją pacyfikowała podchodząc przyjaźniej do naszych Manii i Fobii.
Gdy te 3 opuściły klatkę, husky była bardzo nieszczęśliwa, bo najpierw podział był 4 - 1 a albinoska zazwyczaj siedziała sama. Na szczęście już dziewczyny się zaprzyjaźniły i albinoska śpi na husky i wice wersa. Dobrze więc, że bierzesz obie, bo inaczej trauma mogłaby być większa.
Albinoska jest starsza i wydaje się już posiadać pewną wiedzę o świecie. Co prawda piszczy gdy się ją łapie, ale nie gryzie, a do ręki podchodzi z lekką nieufnością ale i ciekawością. To indywidualistka. Husky zato jest bardzo towarzyska i spokojnie siedzi, gdy się ją trzyma. Nosiłam ją po domu na rękach i spokojnie dawała się głaskać.
Na razie tyle, fotek nie mogę przesłać, bo jestem w Puławach a szczurkami zajmuje się mój mąż.
Gdyby co, pisz na mejla elemeledudki@go2.pl
Pozdrawiam
Po drugiej stronie tęczy: Glum nad Glumy, odwiedź go i zapal znicz na http://www.wirtualnycmentarz.pl kwatera 108
Zablokowany

Wróć do „Szczury znalazły dom stały po adopcji tymczasowej”