RE: 2 samczyki i samiczka

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 02, 2006 5:52 pm

2 samczyki i samiczka

Post autor: Kali »

Z braku dostepu do sieci pisze dopiero teraz. Ogony dotarly i mimo poczatkowych problemow maja sie dobrze. Jeden z samcow okazal sie byc samiczka, ale pomimo tej niedogodnosci zostaje z nami :) Samczyki chwilowo oddzielone, gdyz Korn w panice atakowal Hadesa jesli tylko podszedl zbyt blisko i w efekcie dostawal niezle baty, co konczylo sie brzydkimi ranami. Licze jednak ze juz niedlugo znow beda mogly zamieszkac razem (i z reszta stada). A efekty sa calkiem niezle - rany na rekach juz sie goja i nie jestem atakowana tak czesto :)

Poza tym szczurki zdrowe, samiczka nie wykazuje oznak zaciazenia (ale wszystko przed nami) i oswajamy sie wzajemnie :)
Jeśli człowiek w czasie snu trafiłby do raju
I dostałby kwiat w dowód, że jego dusza rzeczywiście tam była
I po przebudzeniu wciąż trzymałby ten kwiat w dłoni
...
To co dalej ?

_______________________________________

za Tęczowym Mostem: Frey | Hades | Ethian | Loki (Mika?)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

RE: 2 samczyki i samiczka

Post autor: Nakasha »

To wspaniale, gratuluję =) u mnie podobnie - jedna z dwójki była gryzącą wariatką, ale już od 2 dni ani razu nie zaostrzyła sobie ząbków o moją dłoń ;) trzeba im dać dużo cierpliwości i czułości :) planujesz kastrację samców? i zamieścisz tu zdjęcia :)?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”