RE: Albinos już u mnie [wlkp.], mały dzikus, problemy z łączeniem

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: Telimenka »

widzialabys wielki ropien na pyszczku  ;D wiec jesli czegos takiego nie ma to raczej nie od tego  :P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: lxxx »

Anko, pocieszę Cię, bo moja interwecyjna Binoche (czyt. najmądrzejszy szczur na świecie) dopatrzyła się jak ludzie owierają drzwi. Po prostu naciskają na klamkę. Więc i ona spróbowala skacząc cierpliwie z telewizora na klamkę właśnie. W czasie upadku obłamała sobie górny siekacz, który niestety nie wypadł a sterczał utrudniając jej jedzenie. Byliśmy u weta, a ten usunął jej dyndający kawałek. Drugiego dnia Binka już jadła prawie normalnie, a po trzech dniach chrupała twardy makaronik. Ząbek odrósł bez problemu a telewizor zmienił miejsce postoju.
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: Anka. »

lxxx pisze: Anko, pocieszę Cię, bo moja interwecyjna Binoche (czyt. najmądrzejszy szczur na świecie) dopatrzyła się jak ludzie owierają drzwi. Po prostu naciskają na klamkę. Więc i ona spróbowala skacząc cierpliwie z telewizora na klamkę właśnie. W czasie upadku obłamała sobie górny siekacz, który niestety nie wypadł a sterczał utrudniając jej jedzenie. Byliśmy u weta, a ten usunął jej dyndający kawałek. Drugiego dnia Binka już jadła prawie normalnie, a po trzech dniach chrupała twardy makaronik. Ząbek odrósł bez problemu a telewizor zmienił miejsce postoju.
hahaha,no to mnie pocieszyłaś:)
wystarczy,że pies i kot otwierają drzwi,szczuru już nie musi:)

u Białasa nie ma nawet śladu po ząbku,po prostu dziura
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: Anka. »

Hejo,
co do pana  Czerwonookiego  zapraszam tutaj:
http://szczury.org/viewtopic.php?t=17474.0

dziś stracil klejmoty rodowe ;D
ObrazekObrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: merch »

Trochę sie OT zrobił ale ja też o klamkach chciałam - dzikus ustawicznie siada na klamkę i czeka aż mu sie drzwi otworzą - na szczęście klamka jest mechaniczna a dzikus lekki - ale co by było gdyby drzwi otwierał sie guzikiem? - oj za mądre te szczury-strach sie bać co jeszcze wymyśla.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: Izabela »

Moja interwencyjna Tolusia też skacze na klamkę, by sobie otworzyć :) Oczywiście jest za lekka i przede wszystkim do niej nie dostaje, bo skacze z poziomu podłogi (chociaż niewiele jej brakuje). No i na szczęście nic sobie do tej pory tym skakaniem nie uszkodziła. Oj, mądre bestyje, mądre  ;D
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: Anka. »

panowie już razem śpią słodko wtuleni;
Szczurosław już nie musi wcześniej zajmowac miejsca,tylko wchiodzi i kladzie się na Białasa:)
przepychanki są tylko na wolności gdy Białas wykrada jedzenie z meliny Szczurosława;

patrząc na nie już nie żałuje adopcji Białasa,nie żałuje tych miesięcy straconych na łączenie panów,to wszystko procentowało i teraz będzie już tylko lepiej.

chciałabym,żeby sen chłopców zobaczyli weterynarze,którzy zapewniali,że kastracja nie zmieni zachowania panów,bo dorosłych samców nie da się połączyć 8)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: Telimenka »

suuuper ze wszystko ok  ;D mam pyt jak Chlopak przeszedls kastracje bo mnie moze tez to czeka i ile to kosztuje mniej wiecej  ;). mizianko
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: Anka. »

hmmm....
no nie wiem jak najbardziej obrazowo to opisać,
bo zabiegu Szczurosław jako ściółke miał poszewkę od poduszki,zagrzebywał się w niej i spał, Białas natomiast wciąż próbował wyjść z klatki i wchodził pod biurko /jak Twoje dziewczynki/
,przez pierwsze dni raczej mało jadły, więcej piły, unikały pieszczot, ale po buziaki szczególnie Szczurosław przychodził,
teraz obydwa są przytulankami  :-*
ObrazekObrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: merch »

to historyjka z happy endem - a tytul powinien byc jak jaka przeszkadzają w byciu szczesliwym ;)
PT prosze mnie nie posadzac o feminizm i chęc wykastrowania wszytkich samców ;)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: Albinos już u mnie [wlkp.], duuuże problemy z łączeniem

Post autor: Anka. »

hahah
dobre merch

ale w naszym przypadku sprawdziło się,że jajka przeszkadzały:)
chociaż Białas jeszcze troche znaczy,tak wogóle to wydałam kupę kasy an klatkę, a one  nie chcą  w niej siedzieć,cały weekend ,od piątkowego popołudnia do wieczora niedzieli Szczurosław spędził na parapecie, a Białas pod biurkiem, gdzie znów siedzi od wczoraj...
bezdomne biedactwo....,tylko jak jest głodny sobie o mnie przypomnia niewdzięcznik ;)
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szczury już są u mnie”