RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
bulbulizator
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 09, 2007 11:24 am
Kontakt:

[BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: bulbulizator »

Witam

Dzięki pomocy wielu dobrych osób, albinosek już w Białymstoku zapoznaje się ze swoim kolegą.

Zdjęcia już wkrótce :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: limba »

Swietnie ze w juz u Ciebie. Mam nadzieje ze chlopaki szybki sie zaprzyjaznia.
:) Czochranka dla nich :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
bulbulizator
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 09, 2007 11:24 am
Kontakt:

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: bulbulizator »

Hm na razie jest zabawnie, mój (1) odwija dywanik i stara się nawiązać kontakt, klatka jest rozdzielona. Nr (2) ciągle zestresowany, ale nie jestem w stanie ich rozdzielić bardziej, bo gdziekolwiek by się znalazł (1) zawsze znajdzie nowego lokatora.

(wybaczcie ale duże fotki)

http://www.randka.pl/ciurki/P6020047.JPG
http://www.randka.pl/ciurki/P6020048.JPG
http://www.randka.pl/ciurki/P6020048.JPG
Ostatnio zmieniony sob cze 02, 2007 4:54 pm przez bulbulizator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: Landrynka »

Strasznie mała ta klatka.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: limba »

Klatka mala. Dwa takie rozdzieleie to nie jest dobry pomysl. Chlopaki powinni stac w takiej odleglosci od siebie zeby sie czuli ale nie mogli sie "dorwac". W tym wypadku lapka czy ogon moze dostac sie przez szczeliny miedzy pretami i zostac dosc dotkliwie pogryziona. No i taki non stop kontakt na poczatku to ogromny stres dla obu panow.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: Telimenka »

sliczny Naleśnik :-D,mizianko dla obydwoch Panów :-). milo tak patrzec jak sie Bidy rozchodza do nowych domkow:-D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
bulbulizator
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 09, 2007 11:24 am
Kontakt:

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: bulbulizator »

landrynka pisze: Strasznie mała ta klatka.
50x70x100 strasznie, no nie wiem :)
Klatka mala. Dwa takie rozdzieleie to nie jest dobry pomysl. Chlopaki powinni stac w takiej odleglosci od siebie zeby sie czuli ale nie mogli sie "dorwac". W tym wypadku lapka czy ogon moze dostac sie przez szczeliny miedzy pretami i zostac dosc dotkliwie pogryziona. No i taki non stop kontakt na poczatku to ogromny stres dla obu panow.
Dorwać się nie mogą, na razie uważna obserwacja. Szczurek z interwencji w końcu zaczął jeść i pić, co mnie bardzo cieszy.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: limba »

Khyhy ja tez napisalam ze mala, bo na taka wyglada na zdjeciach ;). Nasz blad :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: lxxx »

Witamy siódmego interwenciuszka /proszę bez złych skojarzeń/ w Białymstoku. Jeden rodzynek wśród sześciu panien. Co to byłoby za spotkanie!
Powodzenia w łączeniu Naleśnika 1 z Naleśnikiem 2.
bulbulizator
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 09, 2007 11:24 am
Kontakt:

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: bulbulizator »

Oczywiście nie śpię!

Chłopaki po małej sprzeczce już razem. Iskaja się, aż miło. Mój kawał szczura zdominował młodego (bez podtekstów).

Ehhh... o tej przyjaźni można film nakręcić :)

Pozdrawiam

Edit: oczywiście jeden naleśnik jest u mnie, czasami jak piszę sam się nie rozumiem. (2 naleśnik mój od roku prawie)
Ostatnio zmieniony sob cze 02, 2007 10:39 pm przez bulbulizator, łącznie zmieniany 1 raz.
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: lxxx »

Chyba tylko Tobie i Karze udało się tak bezkonfliktowo po kilku godzinach połączyć szczura interwencyjnego z domowym. I to samce.
Czy macie na to jakieś specjalne metody? A może to tylko zasługa ich zgodnych charakterów?
psorka
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 07, 2007 8:54 am

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: psorka »

Co słychać u krajana i jego naleśniczków? Nadal szczurza komitywa? Nie mogę otworzyć fotek pod wskazanym adresem:(. Będą nowe? A może uda się zobaczyć chłopaczków na żywo? Razem z Ixxx zamyślamy o małym białostockim "zlocie". Pozdrawiam.
Moje ciurki tutaj:
http://psorka.fotosik.pl/albumy/207437.html
bulbulizator
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 09, 2007 11:24 am
Kontakt:

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: bulbulizator »

Niestety nie ma tak słodko... komitywa się skończyła po 2 dniach.

W tej chwili biegają obaj po pokoju (biegają) to za duże słowo, każdy w swoim miejscu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

RE: [BIAŁYSTOK] Naleśnik (2) już w nowym domu

Post autor: Nakasha »

Oswoją się :D Czasem to trwa naprawdę długo, ale myślę, że po tygodniu powinni już być nierozłączni :) :) w końcu szczurasy to mądre potworki ;P
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”