Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Anashar
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 15, 2007 1:48 pm

[Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: Anashar »

Hash (kaptur czarno biały) i Slash (kaptur agouti). Obydwa mają około 4 miesięcy. Są dość ciekawskimi szczurkami. Nie gryzą, nie zachowują się agresywnie w stosunku do człowieka. Czasami podskubują lekko rękę, sprawdzając czy nie jest to nic do jedzenia. Na ręce dają się brać bez problemu, ale będąc już na ziemi próbują wleźć wszędzie gdzie się da. Ogólnie są kochane :)

Jedyny problem to to, że Slash dość często próbuje dominować Hasha, tak jak obu panom ze sobą nie przystoi. Nie gryzą się, Aczkolwiek strasznie nieraz przy tym piszczą. Ogólnie bardzo się lubią, śpią razem, bawią się.

Szczurki były wzięte na DT z możliwością domu stałego, niestety okazało się, że mój pies ich nie zaakceptował (w przeciwieństwie do królika) i nie mam możliwości swobodnego puszczania ich po pokoju. A wiem, że szczurki tego potrzebują, a ja nie mogę im tego zaoferować na daną chwilę. I niewątpliwie będą lepiej się czuły, kiedy pokój będzie ‘ich’ i będą miały pełną swobodę :)

A oto Hash i Slash, niestety zdjęcia nie są wybitnie piękne I ostre, bo to dość ruchliwe stworzonka. Zdjęcia są z pierwszych 2 dni u mnie, później już zupełnie nie miałem jak ich złapać w kadrze.

http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/galeria/szczurki/


(edit)
Slash przestał już dominować ;) Może dlatego, że Hash jest większy od niego (zgrubł niesamowicie, podkrada wszystko współlokatorowi, a za to Slash przy nim to kruszynka. No i jak Hash jak otwieram klatkę jest pierwszy aby go wziąć tak Slash dalej się boi. Jak już go wezmę to jest zadowolony, ale panicznie się boi jak próbuje go wziąć na ręce.
Ostatnio zmieniony ndz cze 24, 2007 10:46 pm przez Anashar, łącznie zmieniany 1 raz.
Ogony: Coffe & Choco & Remy & Graphi; Psy Ciapek & Azka; i dzika "domowa" mysz
Za TM: Kasia, Tomek, Kasia II, Maleństwo, Hash, Slash, Renor Drathir & Isto Silinrul & T'puuli Elemmiire & Lucky i psiak Rocky (*)
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: zasadzkas »

Maciek, co u ogonów? Szukasz im domu?
Bo nie przeglądasz tutaj forum a w dziale przygarnę był Kraków.
Anashar
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 15, 2007 1:48 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: Anashar »

Tak, szczurki są dalej do adopcji, choc nie ukrywam, że coraz bardziej się do nich przywiązuje  :(

Edytować poprzedniego postu nie mogę, więc tu wklejam link do zdjęć:
http://anashar.pl/moje/galerie/szczurki/

Zasadzko, a forum nie preglądam bo ostatnio jestem niestety dość zarobiony. Wiem, że Met chciała adoptować moje ogonki ale narazie nie wiem na czym staneły rozmowy z nią (SPS to załatwia)
Ogony: Coffe & Choco & Remy & Graphi; Psy Ciapek & Azka; i dzika "domowa" mysz
Za TM: Kasia, Tomek, Kasia II, Maleństwo, Hash, Slash, Renor Drathir & Isto Silinrul & T'puuli Elemmiire & Lucky i psiak Rocky (*)
Pudlanka
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 06, 2007 8:12 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: Pudlanka »

czesc, jesli jeszcze masz szczurki do oddania, prosze o kontakt na mail. Bardzo bym chciala mieć szczurka, a koleżanka wybiera sie do krakowa i może mogłaby przywieźć mi ogonka=) pudlanka@o2.pl prosze o kontakt
Anashar
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 15, 2007 1:48 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: Anashar »

Pudlanka, ale interesowałby Cię 1 czy 2? Bo odrazu zaznaczam, że są tak zżyte, że nie miałbym serca ich rozdzielać  ;) A w sprawie adopcji musisz skontaktować się z kimś z SPS'u, ja jestem tylko domem tymczasowym i nie do mnie wybór należy  ;)
Ogony: Coffe & Choco & Remy & Graphi; Psy Ciapek & Azka; i dzika "domowa" mysz
Za TM: Kasia, Tomek, Kasia II, Maleństwo, Hash, Slash, Renor Drathir & Isto Silinrul & T'puuli Elemmiire & Lucky i psiak Rocky (*)
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: zasadzkas »

Zadzwoń do Gryzaj: 0505143764
noemik
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 3:50 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: noemik »

Anashar,
jak wygląda sytuacja? znalazłeś już domek dla chłopaków? Jeśli nie, to może ja się nadam? :-)
noemik
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 3:50 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: noemik »

w sobotę idę do Anashara i chłopaków. :-) Mam nadzieję, że nie będę wracać sama.  :)
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: zasadzkas »

No, i jak dzisiejsze spotkanie? Czekam z niecierpliwością na wieści od Was.
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: sophiya »

noemik, szczurki już są Twoje?
Obrazek
noemik
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 3:50 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: noemik »

chłopaki od niedzieli już u mnie. zestresowani są trochę, nowe miejsce, nowa klatka, nowa pani, nowy pies (który nie zwraca na nich żadnej uwagi. :))
ile dać im czasu na oswojenie się z nową sytuacją? wczoraj łazili po kanapie, i po mnie, ale jakoś takie były w stresie, więc nie za długo.
kiedy zacząć się bliżej poznawać?
poradźcie coś. :-)
w klatce cały czas siedzą blisko siebie, jak ja śpię (w innym pokoju), to myszkują i wcinają żarełko. :)
noemik
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 3:50 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: noemik »

dziewczyny, wklejam link do naszego wątku na dogomanii - tam są - marne bo marne ae zawsze jakieś - zdjęcia szczurków.
http://www.dogomania.pl/forum/showthrea ... ost7082691
Herman - czarno-biały
Stefan - agouti

:-)
Hash i Slash uległy lekkiej modyfikacji. :D
noemik
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 3:50 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: noemik »

CHłopaki mają się coraz lepiej. Powoli się oswajają.
WIeczorem dołączy do nas jeszcze jeden ogonek. Ktoś go już nie chce.
Szczegóły wieczorem, jak już będzie u mnie.

Czy można ten wątek przenieść do działu mam w domu na stałe. Chlopaków nie wydam. Moi ci oni.:)
Ciociu gryzaj? :)




----------------
Ciocia limba przeniosla, mam nadzieje ze moze byc ;)
Ostatnio zmieniony pt wrz 28, 2007 3:03 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
noemik
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 3:50 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: noemik »

dziękujemy ciociu limbo.:)
jak przyjedzie nowy chłopak - za 2 godziny, to okaże się, czy dogada się ze Stefciem i Hermkiem. Jak nie, to będę szukała dla niego DS. Ale nie zapeszajmy.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: limba »

noemik pamietaj tylko ze chlopaki nie musza sie od razu dogadac. Czasem laczenie moze troche potrwac i nie nalezy sie zrazac.

edit:
a moze zalozysz wlasny temacik w "naszych pupilach"?
Ostatnio zmieniony pt wrz 28, 2007 6:00 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szczury już są u mnie”