Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: odmienna »

Przez Was, to mi się komputer zawiesił! Bo jak zaczęłam czytać, weszłam przez linka na dogomanię ( chociaż już wcześniej widziałam te zdjęcia- ale to z radości, że dział jest już „ ten właściwy”) tam trafiłam na apel o głosowanie w ankiecie- weszłam przez linka- zarejestrowałam się i...weszłam przez linka na właściwą stronę- i tu maszyna nie wytrzymała... wychodzenie było bez linków!  ::)

I jak? Nowy Chłopak jest? Tak „od strzału” to się pewnie nie dogadają ale dogadają się na 98%  ;) - życzę powodzenia i pozdrowienia z [wulgaryzm usunięty]


;D ;D ;D to mi się podoba! - nazwa mojej dzielnicy jest niecenzuralna  ;D  ;D no to pozdrowienia z okolic pętli 34, 24- ki  :P
Ostatnio zmieniony pt wrz 28, 2007 8:12 pm przez odmienna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
noemik
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 3:50 pm

Odp: [Kraków] 2 samce, 4-mies.

Post autor: noemik »

ja jestem nowa. :-)
nie bardzo jeszcze się orientuję.
:-)
nowy już jest, na razie są osobno. powli przymierzam się do zapoznania ich na neutralnym gruncie...:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szczury już są u mnie”