RE: Maja :)

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

Maja zmienila imie na Lola :)

Post autor: Hexa »

Majusia juz jest w Poznaniu :) Przybyla tu dzieki mezowi Angua :*
Co prawda nie jest jeszcze u mnie, teraz jest u Telimenki :* ale mam nadzieje ze jutro, gora pojutrze bedzie juz u mnie :)
Martwie sie troche bo Teli pisala ze mala troszke wystraszona jest. Biedna tyle kilometrow musiala przejechac :(
Ostatnio zmieniony pn lip 30, 2007 12:16 pm przez Hexa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Maja :)

Post autor: Telimenka »

taka wystraszona ze w palcem mi Przyjaciółke ugryzła :P, nic sie nie dzieje spokojnie :-D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Maja :)

Post autor: Telimenka »

Hexa odezwij sie Kobito bo ja nie wiem co mam myslec juz.mialas sie wczoraj wieczorem odezwac o pupa

edit: Hexa sie odezwała,wszystko uzgodnione mniej wiecej :-D Majka ma sie dobrze,właśnie pochłania arbuza
Ostatnio zmieniony wt cze 19, 2007 9:48 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

RE: Maja :)

Post autor: Hexa »

Kobito przepraszam Cie strasznie! Ale wczoraj kasa mi sie skonczyla w tel. i dopiero dzis doladowalam. Jutro zadzwonie, tak jak pisalam.
Mmm mala sobie arbuza wcina, a ja jakies niedobre jablko. :hmmrat:
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

RE: Maja :)

Post autor: zebra »

proszę o wiadomości o Maji!!!
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Maja :)

Post autor: 'Asia »

Telimenka, kiedy Maja rusza dalej w trasę?? Zdążę jeszcze Cię nawiedzić i zobaczyć to cudeńko?? ^^
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Maja :)

Post autor: Telimenka »

hmm Maja to rozrabiaka przestraszona..wlasnie ocieram krwawiaca reke :-),zaliczyla juz dwie osoby ale i tak ja wyczochralam co by sobie nie myslala :-D jest kochana, Hexa mowila ze odbior jutro pojutrze wiec moze zdarzysz :-D,szykuj reke :diabrat:
Ostatnio zmieniony śr cze 20, 2007 12:06 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Maja :)

Post autor: 'Asia »

Widziałam dzisiaj Maję ;)) Faktycznie ślicznotka z niej, ale bardzo przestraszona :( Głaskałam ją po pysiolku :loverat: Tak mi jej żal, wtula się w jeden kącik w klatce i w ogóle się nie rusza z niego :( Hexa, lepiej ją szybko zaadoptuj, żeby się u Telimenki nie zaaklimatyzowała bo kolejna zmiana może być dla niej bardzo stresująca... Widać że to przeżywa...
Ostatnio zmieniony śr cze 20, 2007 10:30 pm przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

RE: Maja :)

Post autor: Hexa »

Jezu, teraz zla jestem ze ja narazalam na taki stres. Jutro miedzy 11 a 13 bede wiedziala na 100% czy znajomy odbierze mala jutro czy w piatek. Malutka jak przyjedzie to dostanie cierpliwa wlascicielke (czyli mnie ;) ) i mnooostwo milosci, wiec mam nadzieje ze juz sie nie bedzie tak bala i bedzie cudownym szczurkiem :)
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Maja :)

Post autor: 'Asia »

Myślę, że odrobina cierpliwości zaowocuje i Maja będzie naprawdę szczęśliwa razem z Tobą i nie będziesz żalować :)) Bo ona bynajmniej na żadnego agresora nie wygląda ;P a jedynie na bardzo wystraszoną :( Tak więc nie dziw się jeśli na początku nie będzie łatwo z oswajaniem, ale nie powinno to trwać długo :)

Pozdrawiam i powodzenia życzę!
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Maja :)

Post autor: Telimenka »

Hexa tylko ja dzis od 16-19 około mam zakonczenie roku szkolnego... wiec wez to prosze pod uwage :-D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

RE: Maja :)

Post autor: Hexa »

Nie mam za duzo kasy na telefonie, wiec nie chce pisac sms-ow. Pisze tutaj.
Dzis ani jutro nie da rady. Ten znajomy mial jechac do Poznania po samochod ktory jest w naprawie. Niestety samochod jeszcze nie zostal naprawiony Bedzie dopiero wtorek-sroda.
Ale.... helen.ch niedawno mi pisala, ze jej kolezanka jedzie z Poznania do Zielonej Gory. Jak Helen bedzie dzis na gg to spytam czy dalej aktualne i dogadam sie co i jak.

A krwi to sie my nie boimy ;) Moze gryzc, ale my sie nie poddamy :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Maja :)

Post autor: Telimenka »

hmm tylko ja w poniedzialek wyjezdzam... ale przypału robisz Kobieto.najwyzej moja mama poda Szczurka,tylko on sie juz tu coraz pewniej czuje...bedzie biedny..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

RE: Maja :)

Post autor: Hexa »

Ale helen.ch kolezanka odebrala by go w sobote albo w niedziele. Teli to przeciez nie ode mnie zalezy. Jak bym mogla to odebralabym ja w poniedzialek od meza Angua. Przepraszam, ale sama jestem wsciekla ze tak wyszlo.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Maja :)

Post autor: Telimenka »

hmm no dobra :-D spoko szkoda tylko Małej..;/ my sobie jakos pradzimy tylko ona nie wie o co chodzi Biedaczysko..no i mama sie boi ze ja ugryzie ale powiedziala ze jakos sobie da rade :hoprat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”