RE: Jozek (czarny berkshire) i Franek(albinosek) u mnie :D (od Arbora Vitae ;))

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: Jozek (czarny berkshire) i Franek(albinosek) u mnie :D (od Arbora Vitae ;))

Post autor: nikitka »

Moje szczurzyczki co chwila na siebie sikają ;-) hihihi i tez co chwila jedna wypędza z koszyka drugą, ale nie gryza się i nie widac ewidentnej walki, nie było krwi, choć widac, ze moje panny boją się nowo przybyłej kolezanki.Trzeba więcej czasu, ja zaryzykowałam i sa juz razemw klatce.
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

RE: Jozek (czarny berkshire) i Franek(albinosek) u mnie :D (od Arbora Vitae ;))

Post autor: pixxa »

dla mnie sposób na łączenie zawsze byl taki dobry.. Czyszcząc cala klateczkę(starszego ogonka), stawiałam jedna klatke obok drugiej.. Przyzwyczajałam ogonki do siebie wyciągając je z klatek.
Chociaz przyznam, ze raz jedyny miałam problem z łączeniem zazdrosnej samicy Suzi z mała jeszcze wtedy magikowa(zawsze troszke panikowała).
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Jozek (czarny berkshire) i Franek(albinosek) u mnie :D (od Arbora Vitae ;))

Post autor: anka1136 »

zwazylam i zmierzylam dzieciatka:
Franus - waga: 90g wzrost: ok. 12cm jak jest lekko rozciagniety
Jozek- waga: 80g wzrost: tak jak Franus
to dobra waga? :D nie sa za chudziutkie albo za grube? :D
waza tyle co moj Homi jak byl chory..
ciagle sie bija i piszcza (na szczescie w dzien xP bo w nocy /chyba/ spia). z byle powodu np. Franek wejdzie na Jozka i juz sie bija... ale Franus zawsze jest na dole i zawsze to on piszczy... strasznie lubi piszczec... Jozek rzadko a Fran przy kazdej okazji xD
no i coraz bardziej watpie w to ze Mike'y sie oswoi.. jak czytalam ten temat o neospasminie czy czyms takim to Mike'y ma podobne objawy typu : jest nadpobudliwy, gryzie(chociaz w sumie nie czesto ), zapada w trans...
no i nie wiem w sumie.... po wizycie u weta boi sie podnoszenia - strasznie sie kreci, piszczy...
dobra sorry ze to tutaj napisalam powinnam w naszych zwierzakach pisac o Mikey'u no ale trudno..

a co do oswajania to na razie postawilam klatki obok siebie tzn dzieciaki stoja na biurku a Mikey na regale.. i w sumie nie reaguja na siebie.. maluchy chyba nie zauwazyly ze on jest obok nich..
Ostatnio zmieniony sob cze 30, 2007 11:05 pm przez anka1136, łącznie zmieniany 1 raz.
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Jozek (czarny berkshire) i Franek(albinosek) u mnie :D (od Arbora Vitae ;))

Post autor: Anza »

Słodziachne maluchy, a Ty masz fajne prawe oko :smykrat:
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Jozek (czarny berkshire) i Franek(albinosek) u mnie :D (od Arbora Vitae ;))

Post autor: anka1136 »

heheh :D dzieki:)
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”