RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Nina »

Wczoraj naczekałam sie dłuuugo, zmarzłam straszliwie i dzisiaj boli mnie gardło (też powinnam Cholinex kupić :P) ale warto było. Fuks jest śliczny, duuuży i na razie bardzo miły. Już wczoraj przy wyjmowaniu z transportera pod Halą nie protestował, w domu przy przekładaniu do klatki przytulił sie do mnie i dał sie troche pomiętosić :loverat: Dzisiaj udaje że mnie nie widzi i nie słyszy (tylko zadek wystawił z pudełka i łypie na mnie czerwonymi oczkami) Za chwile go wyciągne i dam coś dobrego :mykrat: Trzeba przekupić bez-jajecznego faceta :-)
Na razie jedna fotka (ja wyszłam strasznie ale Fuks fajnie)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: lxxx »

Oboje żeście wyszli bardzo "fajnie". Dwa przytulaki po prostu.
No i faktycznie nie dziwię się, że mąż Nikitki bał się takiego szczura :-D. Wieeeeelki on.
Na bolące gardło proponuję okład z tego uroczego wacika.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Nina »

Jest duży, trzeba przyznać. Ja jestem przyzwyczajona do mniejszych szczurów :-) Stwierdziłam że nie będe wkładała ręki do jego klatki bo otwór mały i nie poręczny. Zdjęłam góre i wyciągnęłam chłopaczka z pudełkiem. Siedzi w pudełku (stojącym na moich kolanach) i na mnie patrzy, daje sie głaskać ale jest spięty. Ciekawe czy będe pogryziona :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: gryzaj »

ciesze sie, ze maluch W KONCU dotarl :D

pamietaj, ze wszystkie te szczurki maja tendencje do dziabania w klatce i uspokajania sie na czyichs kolanach :]
Obrazek Obrazek
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Anza »

Powodzenia w oswajaniu wacika - jest słodki! :loverat:
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: zasadzkas »

O, jaki cudny. Taki dorodny szczur.
Zdrowia życzę i dobrego życia razem.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Nina »

Jestem w nim zakochana od pierwszej chwili :loverat: Tylko jak go zobaczyłam w samochodzie wiedziałam że to na pewno ON.
Na razie jest spokojny, nie próbuje gryźć ale licze sie z tym że może chcieć mnie spróbować :P
Foteczka sprzed kilkunastu minut :-)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: anka1136 »

hehe :) ogromny on jest :> jak zobaczylysmy go to nawet Majki(ma ok. pol roku) jest malenki przy nim a co dopiero moje maluchy :D a dlugo czekalyscie na pociag? :>
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: odmienna »

Łaa! jaki jest piękny! Jest zatem nadzieja, że mój Oksymoron taki duży urośnie:-D
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Nina »

[quote="anka1136"]
hehe :) ogromny on jest :> jak zobaczylysmy go to nawet Majki(ma ok. pol roku) jest malenki przy nim a co dopiero moje maluchy :D a dlugo czekalyscie na pociag? :>
[/quote]
Moja morduchna ma bliżej roku :-) Niestety długo czkeałyśmy, do 23.50, wcześniejszy pociąg pojechał tuż przed naszym przyjazdem na stacje :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: anka1136 »

o jezu.. wspolczucia... to zdrowiej ;)
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: pixxa »

Gratulacje Czarna :). I więcej fotek poproszę :).
Ostatnio zmieniony pt cze 29, 2007 1:41 pm przez pixxa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: limba »

A z ktorej "partii" jest ten sliczny wacik?

Chlopak jak marzenie, uwielbiam takie dorodne samce... :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Nina »

Jeśli o to chodzi to Fuksik jest agresorem od Jutki :-) Teraz jest słodki i kochany :loverat: Mam nadzieje że mu to nie minie :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Anza »

Cuuuudny chłopak :-)

...a orientujesz sie czy jest duuużo większy od mojej albinoski? - była z huskim w transporterku - też jest duża, najwięskza samica jaką kiedykolwiek miałam :upsrat:
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”