2 pixxowe samiczki

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

RE: 2 pixxowe samiczki

Post autor: pixxa »

Przepraszam, ze tyle nie pisalam ale wrocilam z wczasow wczesniej, bo przelezalam caly ten czas w szpitalu w Niemczech, a teraz siedze obolala z wenflonem. Mama zadbala o dziewczyny, ale troszku sie male pulpeciki zrobily (hihi)... Jak mi zaczela opowiadac to myslalam ze nie skonczy :). Zyja w zgodzie z dziewczynami. Mam problem z Magikowa tylko, bo ma guza w tym samym miejscu co Toffka miala i boje sie ja operowac... ale o tym napisze pozniej

albinoska nazywa sie efi a kapturek celli :P
Ostatnio zmieniony pt lip 27, 2007 10:04 am przez pixxa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: 2 pixxowe samiczki

Post autor: Telimenka »

śliczne masz Szczuraski :D. i faktycznie pulchniutkie...ale te moje interwencyjne tez takie spasione sa ale to jeszcze dodaje im uroku :hoprat: wielkie miziansko w kierusnku Szczurkow :mykrat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

RE: 2 pixxowe samiczki

Post autor: Hexa »

Ehhh, jak one sa pulchniutkie to moja interwencyjna jest spasiona ;) Moja Lenka (´Maja zmienila imie :)) jest wielka na szerokosc i dlugosc :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: 2 pixxowe samiczki

Post autor: Telimenka »

Hexa wlasnie bede zla na Ciebie:p gdzie sa zjecia Lenki-Maji ? :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

RE: 2 pixxowe samiczki

Post autor: Hexa »

Ehh no nie jestem w domu i ciagle zapomne poprosic ciocie o poszukanie mi kabla do kompa. Mam nawet filmik z miziania :)
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”