RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: Anza »

Tanitkar, Gryzaj, Zjawie, Ajlii - bardzo dziękuje za pomoc i zaangażowanie w akcji transportowej i pomocne rady dot. wszystkich moich wątpliwości! :smykrat:

W końcu odebrałam moje ogonki od Kali - dzięki za odebranie i przetrzymanie od wczoraj moich skarbów :-)

Pragne również przesłać gorące podziękowania dla Glumidła za tak wspaniałą opiekę nad sciurasami i ich brawurowe oswojenie :-D

Ogony są naprawde wyjątkowe - dają się brać na ręce, głaskać, miziać, przenosić, przestawiać, przesuwać, targać piechotą, tramwajem, w transporterku, na rękach - nic nie kwękają(!). Nawet zszokowały mnie w bim-baju, bo poszły sobie razem wtulone w kime! :wowrat:

Po prostu są cud, miód i orzeszki! :loverat:

Samiczka husky ma około 3,5 miesiąca i została wstępnie nazwana Rouge, a albinoska ma 7, albo 9 miesięcy (nie wiem, która z dwóch przyszła do mnie) i dostała imie Cave (łac. strzeż się) - obie są przecudowne, już je puszczałam po antresoli, gdzie wesoło brykały... jak Glumidło mi mówiła - biała to przylepiec, wtulak i miziulak, a husky to żywiołowa kobita pragnąca nowych doświadczeń i wyzwań - już wpadłam po uszy z nimi i zakochałam się do reszty!!! :diabrat:
Ostatnio zmieniony pt cze 29, 2007 4:26 pm przez Anza, łącznie zmieniany 1 raz.
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: nikitka »

super wieści ;-) szkoda, że moja Samira gryzie :-( w dodatku moje szczurki się jej boją, bo skacze po nich i ciągle je "gwałci" buuuu
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: Anza »

nikitka - będzie dobrze... ja jeszcze nigdy na dzień dobry nie spotkałam tak oswojonych szczurzyc, zawsze mnie wcześniej najepierw gryzły, a po miesiącu, dwóch były już super kochane i oswojone pierwsza klasa! - więc głowa do góry i nic na siłe :smykrat:
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: anka1136 »

super :D
Ogony są naprawde wyjątkowe - dają się brać na ręce, głaskać, miziać, przenosić, przestawiać, przesuwać, targać piechotą, tramwajem, w transporterku, na rękach - nic nie kwękają(!)
hehhe :D moje zachowuja sie jak rozpieszczone damy chociaz sa chlopami xD jak chca gdzies pojsc gdzie nie wolno to ja tam reka zagradzam a one wtedy zkrzecza i w ogole male buntowniki xD
pozdrawiam i wymizianka dla dziewczynek :)
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: pixxa »

Ja poproszę zdjęcia bo jestem ciekawa czy to te samiczki do ktorych zaglądałam :P
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: Anza »

[quote="pixxa"]
Ja poproszę zdjęcia bo jestem ciekawa czy to te samiczki do ktorych zaglądałam :P
[/quote]
Zdjęcia zaraz będą - a samiczka husky była tylko jedna, więc pomyłki być nie mogło :hmmrat:

EDIT:

Rouge:
Obrazek

...i z Cave:
Obrazek

...więcej i lepsze później, te robiłam wczoraj już po ciemku, a teraz ogonów jeszcze nie budze, niech sie wyśpią :spirat:
Ostatnio zmieniony sob cze 30, 2007 8:52 am przez Anza, łącznie zmieniany 1 raz.
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: Anza »

Kolejne fotki :diabrat:

Obrazek

Mam nadzieje, że ogonki innym podobają się równie bardzo jak i mi :loverat:

[attachment=977][attachment=978][attachment=979][attachment=980][attachment=981]
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: lxxx »

Mi się podobają równie mocno jak Ci, a może nawet bardziej :-D. Aż kusi by wymiziać te piękne, dorodne panny. Z racji odległości jednak nijak się nie da. Ale to pewnie dla Ciebie nie problem wyczochrać je za siebie i za mnie jednocześnie :-D.
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: Anza »

No pewnie! Jeszcze troche a z rodzeństwem wyczochramy je za cały świat :dontrat:
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: zasadzkas »

Prześliczne, żeby dobrze się chowały.
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: anka1136 »

piekne :loverat: juz sie doczekac nie moge kiedy moje takie beda duze ^^
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: Nina »

Łoooo, jakie one duże!! Czyżby wszystkie interwencyjne ciury były takie mega? Moje panny takie malusie są...
Cudne ciureczki :loverat: wymiziaj je porządnie ode mnie ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: Anza »

No to jak sie podobają to dodaje jeszcze kilka fotek: :loverat:

Obrazek
...fajnie się wspinają po luźnym ubraniu, ale mają troche za długie pazurki na chodzenie po rękach i chyba będe musiała im przycinać - pora się nauczyć tego zabiegu :smykrat:
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: Telimenka »

heheh moje Panienki tez sa takie duze wiec mozliwe ze interwencyjne takie sa :loverat:.Sliczne damy....wymiziaj je porzadnie. Albi taka tłuściutka jak moja Jogi tylko Jogi nie ma ogonka hihi :diabrat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Rouge & Cave - Wrocław x]

Post autor: Nina »

Słodziaki cudowne :-) mój potwór też ma długie pazurki i zastanawiam sie nad przycięciem bo nie idzie go na ręce wziąć, mam już całe ramiona i dekolt podrapane :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szczury już są u mnie”