RE: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: odmienna »

;D ;D ;D małe, białe, wyścigowe autko resorowe! - dokładnie tego określenia mi brakowało! (Oksymoron  ;D )- trafniej się tego ująć nie da!
Fakt, żałuję, że nie słychać mlasków- przydałyby mi się jako instruktaż dla moich tyfusów- gerberki raczą tylko w obliczu totalnej klęski głodu.
a co do książk, uważaj na treść; Sokole Oko skonsumował kawał Erystyki i od tej pory robi mnie na szaro..... :-\
Obrazek
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: Basial »

Dawno nie pisałam.
U nas dwa stada, łączenie nie udało się. Agresja Tomka była bardzo duża, a chłopaki zbyt przerażone i pokaleczone, żebym odważyła się znowu. Rany wygoiły się, Tomek nie znosi zapachu chłopaków, od razu robi się kolczysty, stroszy futerko i zasikuje moje ręce i spodnie.
Maniek, Diego i Sid bardzo urośli, ale nadal są miziakami. Najbardziej Sid, największy z całej trójki. Uwielbiają biegać za tapczanem, gdzie bezkarnie mogą obgryzać materiał obiciowy. Wczoraj wydało się, że skonsumowali też obicia dwóch puf  ;D.  Bestie - i jak ich nie kochać.

Trójogoniasty smok
Obrazek

Od lewej Diego i Sid
Obrazek

U góry Maniek, pod nim Sid
Obrazek

Ale jestem z nich dumna  ;D
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: Telimenka »

aaaaaaaleeeee wieeeeelkie  ;)... sliczne masz te Chłopaki,szkoda ze nie dalo sie polaczyc :(. mizianko dla Olbrzymkow
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: merch »

Potwory ..olbrzymy , niedżwiedzie ..zwłaszcza Sid :) Śliczne kotlety;)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: Pamelka666 »

O my raaaaat! Jezu, jakie olbrzymy. Moje dziewczyny przy nich to małe myszki.
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: s_s_s »

Naprawdę szczury dorastają do taaaaakich wielkości, czy to tylko pojedyncze przypadki? :o ;D
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: Nina »

To raczej pojedyncze przypadki ;)
Cudowne niedźwiedzie polarne  ;D Ile waży Sid??
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: Basial »

;D cieszę się, że wam się podobamy. Sama byłam ciekawa, ile ważą moje chłopaki, kupiłam na dniach wagę z ikei. Maniek ma 483 gramy, Diego 680, Sid ok.803-814 (teraz wyszło 803, po południu 814, więc chyba z pełnym pęcherzem ;D ;D). waga Sida jest wprost proporcjonalna do jego łagodności - to ogromny, cudowny przytulak, którego całuję po brzuszku ile dusza zapragnie. W ogóle chłopaki mają przekichane, bo pieścimy je i tarmosimy, odwracamy na plecki i obcałowujemy brzuchy całej trójce (one wtedy tak śmiesznie przyciskają tylne łapki do brzucha). Sid i Diego no problem, łap nas kiedy chcesz i jak chcesz. Maniek woli kiedy kładzie mu się rękę pod brzuszek, a nie z góry,(z racji swoich małych rozmiarów jest bardzo zwinny i sprawnie wyślizguje się z dłoni). Przekornie otrzymał takie imię, choć wiedzieliśmy, że nigdy nie będzie taki duży jak kuzyni. Za to ma ogromne, waleczne serce i tak łatwo nie daje się przestawiać chłopakom. Odpukać nigdy nie doszło do wielkich kłótni i mogę powiedzieć - nie zapeszając - mam najcudowniejsze szczury na świecie  ;D
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: yss »

aaaaaaaaale wieeeeeeeelkie szczuuury!
super, gratuluję giganta Sida :) chociaż powinien być Mańkiem :)
są świetni, wychodzicie z nimi latem na spacer? muszą robić niewąskie wrażenie! :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Maniek, Diego, Sid - moje Ziutki

Post autor: Basial »

Yss, szczerze mówiąc nie zabierałam szczurasów na spacery, bo najpierw przejmowałam się tym, że im światło słoneczne zaszkodzi na oczki, później Diego nam poważnie zachorował na płucka, więc chuchaliśmy i dmuchaliśmy do przesady. Ale po waszych fotkach obiecałam sobie, że gdy będzie ciepło - wychodzimy :D - i czekamy na lato  ;D
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szczury już są u mnie”