Dwa waciki w Bydgoszczy :)

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Oliwka
Posty: 37
Rejestracja: pn lip 23, 2007 1:19 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Dwa waciki w Bydgoszczy :)

Post autor: Oliwka »

Jutro miną dwa tygodnie od czasu, kiedy przybyły do nas dwa przepiękne albinoski:) Nie mogłam niestety wcześniej napisać ponieważ miałam bardzo ograniczony dostęp do netu. Nadaliśmy im imiona- bardziej ciekawski szczuras ma na imie Gustaw a ten nieco bardziej nieśmiały za to bardziej miziasty to Bastian. Przygarnięcie tych dwóch istotek to chyba najlepsza decyzja jaką podjęlismy z mężem- oczywiście poza decyzją wzięcia naszego pierwszego szczuraska:).Fotki wrzucę w najbliższym czasie.
Obrazek
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

Odp: Dwa waciki w Bydgoszczy :)

Post autor: lxxx »

Widzę Oliwko, że i Ciebie dosięgło to szczególne uczucie dumy i nieopisanej radości, że dałaś dom interwenciuszkom. Ja do dziś cieszę się swoimi tak samo jak pierszwszego dnia.
Czekam z niecierpliwością na fotki i odpowiedź jak je odróżniasz skoro masz dwa albinoski.
Brawa dla Bydgoszczy. Już łącznie pięciu chłopaków wacików, tych najmniej chcianych znalazło dobry domek.
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Dwa waciki w Bydgoszczy :)

Post autor: Basial »

Gratuluję Oliwka  :)
Waciki są piękne. Cudownie wyglądają ich pyszczki, te różowe noski i buzie.
Czekamy na zdjęcia.
Wymiziaj wszystkie swoje szczurki  ;D
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Dwa waciki w Bydgoszczy :)

Post autor: odmienna »

Oliwka pisze: Przygarnięcie tych dwóch istotek to chyba najlepsza decyzja jaką podjęlismy z mężem- oczywiście poza decyzją wzięcia naszego pierwszego szczuraska:).
tak to działa  ;D - moi są u mnie trzeci miesiąc i też tak jak Lxxx cieszę się, z tym, że w przeciwieństwie do Niej: codziennie bardziej  ;)- czego i Wam życzę  :-*
Obrazek
Oliwka
Posty: 37
Rejestracja: pn lip 23, 2007 1:19 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Dwa waciki w Bydgoszczy :)

Post autor: Oliwka »

Oj ja też każdego dnia bardziej się cieszę:) Żałuję że nie mogę pokazać wszystkim moich przystojniaków ale dostęp do netu mam tylko w pracy aktualnie:( Opowiem o nich troszkę.Odróżniamy je po oczkach- Bastian ma mniejsze ślepka a Gustaw ma wypukłe oczka okrągłe jak guziki. No i Gustaw ma nieustannie brudny ogon:) Mam więc sposób żeby odróżnić je i od przodu i z tyłu:) Poza tym różnią się charakterami- Gustaw jest wszystkiego ciekawy co skutkuje tym, że żadko bywa biały:) Przeciera szlak pod szafami a jak buszuje pod piecem to wygląda jak tchórz- od łebka przez cały grzbiet aż do ogonka ma czarny pasek:) Za to  Bastian tylko pilnuje żeby dostać się szafy lub szuflady z miękkimi ciuchami:) I jak tylko widzi że mój mąż kładzie się na tapczanie to zaraz ukłąda się przy jego głowie:) Najlepsze kiedy binoski czegoś się przestraszą, uciekają nam na kolana i kiwając się w tym samym rytmie wypatrują wroga na podłodze:) Piękne są takie białaski z różowymi dodatkami:)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”