kruszynka

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
mala__76
Posty: 161
Rejestracja: ndz sie 05, 2007 2:47 pm

kruszynka

Post autor: mala__76 »

dzisiaj Basial przywiozla do mnie malenka kruszynke doslownie aniolek:)jest mlodziutka i bardzo grzeczna wogole nie boi sie kontaktu z czlowiekiem.Jestem taka zadowolona i bardzo dziekuje za pomoc Basial w transporcie i dobrych radach i oczywiscie Ani,ktora wybrala mi takie cudo:)
ze mna :) Obrazek
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: kruszynka

Post autor: Basial »

Hej  :D
    Kruszynka jest słodka, pogodna, ciekawa, pragnie kontaktu z człowiekiem. Kiedy przełożyłam ją z siostrami wczoraj z transporterka do klatki od razu zapoznały się z nowym otoczeniem i rozgościły na hamaku. Po kilku minutach zaczęły skubać moją rękę i wchodzić na nią  :-*. Takie malutkie, słodkie białe okruszki - były u nas zaledwie jedną dobę, ale podbiły nasze serca.
    U ciebie mala__76 Kruszynka będzie miała super - masz wspaniałe szczurzynki, śliczne, zadbane, otoczone miłością. Moje serce podbił również Aron, wasz psiak - cudowny :-*
    Kochani, adoptujcie te malutkie kruszyneczki od farasi, są naprawdę przekochane i śliczne, i tak bardzo potrzebują domów i kochających opiekunów. Pozwolę sobie wkleić zdjęcie trzech pyszczków, które wczoraj były u mnie, albisia na górze to Kruszynka.

podróż w transporterku
Obrazek
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szczury już są u mnie”