Klatka i akcesoria (z Poznania)

Tu dajemy ogłoszenia odnośnie klatek, zapotrzebowania na różne produkty - tutaj również informujemy innych, że możemy im coś przekazać na stałe, bądź udostępnić czasowo. W TYM DZIALE NIE SPRZEDAJEMY!
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Klatka i akcesoria (z Poznania)

Post autor: 'Asia »

Ja ze swojej strony chcę przekazać różne akcesoria mogące posłużyć za miseczki, NutriDrinka, którego niegdyś kupiłam dla Lolki, ale nie zdążyłam jej go podać i nigdy nie otworzyłam (czas ważności sierpień 2007 bodajże), saszetki Vibovit Junior, jakieś szmatki, a mój kochany chłopak klatkę (króliczą, niestety z dużym rozstawem prętów, ale myślę że starszym szczurkom może się przydać), którą właśnie miał sprzedawać na Allegro bo kasa potrzebna... Mam nadzieję że przyda się to wszystko...


---------------------

Ta klatka, o której wspominałam w moim poprzdnim poście, którą mój chłopak chce ofiarować, to króliczówka z dużym rozstawem prętów więc dla starszych szczurków może się przydać.

Tak BTW powiem że jak czytam o tylu kapturach aguciakach i oglądam fotki to aż mnie serducho ściska, mam taki niesamowity sentyment po Loli... :cryrat:

______________
Dopisek moda:
W dziale Spotkania Poznaniaków propozycja połaczenia sił poznańskich i wspólnego przesłania tego co oferuje Aska4art i ewentualnie inni chetni z Poznania http://szczury.org/viewtopic.php?t=9772 ... #pid254441
Ostatnio zmieniony pn maja 14, 2007 6:14 am przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Klatka i akcesoria (z Poznania)

Post autor: Elly »

Dzisiaj jadę do Poznania, do sklepu zool. Tam dostane od Kasi (niektóre dziewczyny z Poznania wiedzą o kogo chodzi :-)) klatkę taką jak dla królika ok 60 cm. Od siebie dam jedną swoją, chomikową z 3 pięterkami. Mozliwe, ze bede miala jeszcze jedną klatkę od kolegi ze Szczecina, ale na razie jeszcze nie wiem, bo mi nie dał znać. Magda18 załatwiła wióry od stolarza, więc wszystko pojedzie do Wawy pewnie w tym tygodniu, jak sie troche tego uzbiera :-)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Klatka i akcesoria (z Poznania)

Post autor: magda18 »

Załatwiam załatwiam:) na razie mam pięć worków, ale skoczę jeszcze ze dwa razy:) Plus jedna stara klatka po papugach, nie jest to może szczyt szczurzego luksusu, ale zawsze coś:)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Klatka i akcesoria (z Poznania)

Post autor: Telimenka »

ja wiory od stolarza tez bede miała,kupilam zarelko jakies platki kukurydziane,petitki,gerberki,ryz,makaron,pudelko karmy dla gryzoni i dodam jakies szmatki poidelko i miseczki.postaram sie to wszystko jutro zawiezc do Aski tylko sie jeszcze z nia skontaktuje :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

RE: Klatka i akcesoria (z Poznania)

Post autor: Viss »

WSZYSTKIE KLATKI I DODATKI PROSZE WYSYłAC NA MóJ ADRES, JA NIE JESTEM W STANIE PISAć DO KAżDEGO MAILI I ZBIERAć INFORMACJI Z 6 FOR.
Justyna Frankowska
Garibaldiego 4/257
04-078 Warszawa
tel. 604-123-634 po 15h!!
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Klatka i akcesoria (z Poznania)

Post autor: yss »

ale wtopa. czy jeśli klatka ode mnie pojechała na adres SPS-u, to bardzo źle będzie? ale pytałam, do kogo słać i wtedy podano mi adres SPS...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

RE: Klatka i akcesoria (z Poznania)

Post autor: Viss »

Informacja gdzie co i komu jest tu -> http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?p=59154#59154
Ponadto trzeba zedytować post Ani w dzaile aktualnosci, bo też wprowadza w błąd. NICZEGO NIE PRZYSYLAMY DO OAZY I NIE PRZYCHODZIMY SAMI PO SZCZURKA.
I am not from your tribe.
Zablokowany

Wróć do „Mam do pożyczenia / oddam / potrzebuję na jakiś czas / kupię”