Warszawa 2 klatki dla szczurków w potrzebie ODDAM

Tu dajemy ogłoszenia odnośnie klatek, zapotrzebowania na różne produkty - tutaj również informujemy innych, że możemy im coś przekazać na stałe, bądź udostępnić czasowo. W TYM DZIALE NIE SPRZEDAJEMY!
vedzion
Posty: 32
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 9:05 pm

Warszawa 2 klatki dla szczurków w potrzebie ODDAM

Post autor: vedzion »

Witam,

Mam do oddania dwie klatki. Jedna jest duża (model Wiktor), druga mniejsza. Klatki służyły mojemu Ogonkowi - mniejsza, jak był malutki, ta większa jak troszkę podrósł. Potem przeniosłam go do jeszcze większej. ( Ogonek niestety zmarł 1,5 miesiąca temu :( - więc tą największą klatkę wyrzuciłam. Mieszkał w niej najdłużej i była już mocno podniszczona.)

Niemniej jednak dwie klatki w stanie bardzo dobrym posiadam. (Szczurek mieszkał w nich krótko, bo szybko rósł.)

Chętnie oddam je komuś, kto przygarnął szczurki z interwencji lub daje im dom tymczasowy.

Możliwy odbiór osobisty klatek w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie i okolicach. W przypadku potrzeby wysłania klatek dalej - mogę wysłać kurierem.

vedzion@op.pl

Pozdrawiam.

Agata - Vedzion
(W niecierpliwym oczekiwaniu na dwa maluszki ogoniaste !!!) ;D
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa 2 klatki dla szczurków w potrzebie ODDAM

Post autor: Ausaya »

jak mozesz to napisz jakie wymiary maja klatki i wrzuc fotki jak mozesz.
vedzion
Posty: 32
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 9:05 pm

Re: Warszawa 2 klatki dla szczurków w potrzebie ODDAM

Post autor: vedzion »

Do wieczora postaram się wrzucić fotki i podać dokładne wymiary. :)
vedzion
Posty: 32
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 9:05 pm

Re: Warszawa 2 klatki dla szczurków w potrzebie ODDAM

Post autor: vedzion »

Klatka "Wiktor", zarezerwowana dla Zasadzkas.

Zdjęcie drugiej klatki, mniejszej, mogę wrzucić dopiero jutro wieczorem, jak wpadnie mi w ręce aparat.
Podaję jednak wymiary :
wys: 25 cm.
szer: 26 cm.
dł: 41 cm.

Klatka ma niebieski spód, a pręty są srebrne - ocynkowane. W klatce jest malutkie pięterko, które można wyjąć.

Pozdrawiam,
Agata - Vedzion
vedzion
Posty: 32
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 9:05 pm

Re: Warszawa 2 klatki dla szczurków w potrzebie ODDAM

Post autor: vedzion »

Witajcie,

Przepraszam, że jeszcze nie wrzuciłam zdjęć. Wstyd mi strasznie, ale mam kłopot z odzyskaniem aparatu. Wrzucę te fotki, jak tylko będę mogła.

Tak czy inaczej, obydwie klatki są naprawdę jak nowe. Na tym punkcie mam fioła. :)

Proszę też osobę o nicku Zasadzkas, o kontakt. Dostałam wiadomość na priv. że jest zainteresowana klatką Viktor (Wiktor - ta większa), odpowiedziałam, gdzie i kiedy mogę dostarczyć klatkę i podałam swój numer. Niestety kontakt się urwał, pani Zasadzkas milczy...

Proszę o kontakt na maila: vedzion@op.pl ponieważ zarezerwowałam dla Pani klatkę, a może ktoś inny też jest w potrzebie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mam do pożyczenia / oddam / potrzebuję na jakiś czas / kupię”