RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Osoby, które zaadoptowały szczurki z Interwencji i szukają dla Nich nowego domu - mogą wpisywać się tutaj z ogłoszeniem o oddaniu szczurków. DZIAŁ MODEROWANY
Awatar użytkownika
Essme
Posty: 132
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:11 am
Lokalizacja: Warszawa-

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Essme »

Merch, nie wiem :) to pewnie zalezy od charakteru szczurka :) u mnie zazwyczaj te ktore gryza po paluchach az milo, oswajaja sie najwczesniej, natomiast te ktore wogle nie gryza tylko uciekaja w najlepsze dzikusami pozostaja najdluzej :/ ta albinoska na poczatku gryzla zawsze jak wyciagalam reke w jej kierunku, nie dala sie wogole dotknac.Teraz przewracam ja na plecki i laskocze a ona ucieka i wraca w podskokach :D sama jeszcze nie moge w to uwierzyc :D czesto robie tez tak ze staram sie byc obok szczurka ale go nie dotykam, czekam az sam do mnie podejdzie, obwacha..tak robie rowniez z albinoska nr 1, powoli juz sama wlazi mi na kolana i ramiona,rzadko ale coraz czesciej. Jak bylam raz u Ajlii to jeden szczuras ktory nigdy jej nie ugryzl mnie dziabnal dwa razy i zanosilo sie na wiecej:) na pewno sie z Toba oswoi skoro u Ajlii zachowywala sie przywoicie :)
Awatar użytkownika
Essme
Posty: 132
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:11 am
Lokalizacja: Warszawa-

Odp: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Essme »

Po kilku miesiacach pobytu u mnie sytuacja przestawia sie nastepujaco : dziewczyny psoca u mnie ile wlezie szczegolnie wieksza albinoska :) przekonaly sie szarlatany ze nie zostana ukarane wiec zdobywaja parapety, atakuja kuchenne szafki i obdzieraja tapete ze sciany :-D

MNIEJSZA ALBINOSKA - nadal jest bardzo niesmialym szczurkiem, ma slaby apetyt i jest szczuplutka.Czesto sprawia wrazenie jakby byla smutna, ostatnio czesciej niz zwykle widze poprawe-zaczyna skakac z innymi sczurkami po pokoju,wogole nie ten szczuras sie wtedy robi .Czuje ze obawia sie jeszcze czlowieka.Ale robi trwale postepy.

WIEKSZA ALBINOSKA - nie dosc ze jest najwiekszym szatanem w grupie to jeszcze moja Britney idzie w slady za nia ;) Ten szczur kocha zaczepiac, wspinac sie i zwiedzac nowe tereny..kiedy ja wchodze do pokoju skacze mi na nogawke i wlazi po mnie az na ramie.Dodam tylko ze nie zawsze mam na sobie dlugie spodnie... :wink: a skacze i tak..czesto goni mnie po calym domu zeby tylko na mnie wejsc. KOMEDYJA :-D Musi wszystko obwachac i zbadac.Jest teraz najodwazniejszym szczurem w calym moim domowym stadku.To ona jako pierwsza zdobyla parapet..ona jako pierwsza odkryla luke w aneksie kuchennym i przejscie pod szafkami..Dodam tylko ze wydostac ja mozna stamtad kuszac sernikiem domowej roboty :roll: Na jednym ze zdjec widoczny efekt jej interwencji w strukture mojego klapka ;) 'Mistrz przy dziele"..
Awatar użytkownika
Essme
Posty: 132
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:11 am
Lokalizacja: Warszawa-

Odp: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Essme »

Zablokowany

Wróć do „Mam szczurki na przetrzymaniu - szukam im domu!”