Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Osoby, które zaadoptowały szczurki z Interwencji i szukają dla Nich nowego domu - mogą wpisywać się tutaj z ogłoszeniem o oddaniu szczurków. DZIAŁ MODEROWANY
gosikf
Posty: 14
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 9:03 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: gosikf »

Niestety z tymczasu muszę zrezygnowac, nie wyszło tak jak bym chciała, a właściwie ktoś się rozmyślił...Jest natomiast miejscówka zaklepana dla jednej szczurzynki. Niestety nie mogę wziąśc trzech albinosek:cryrat:
Szkoda, przepraszam za wprowadzenie w błąd ale sama byłam pewna, że to pewne, a tu psikus. Ale biorąc jedną dziewczynkę z interwencji też jakoś pomogę...

Klateczka czeka.

Poza tym okazało się, że klatka, która miałabyc na tymczas starczy dla ledwo jednego szczurka. Przeliczałam w kalkulatorze:-(Ale to nie jest główny powód.

Pozdrawiam
fiona.22
Posty: 23
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:00 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: fiona.22 »

Czy jest jeszcze jakiś agouti do adopcji?? Płeć i wiek obojetne, ale niestety moge przyjąć tylko jednego szczurka.
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: ajlii »

Są dwaj chłopcy aguti.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
fiona.22
Posty: 23
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:00 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: fiona.22 »

Mogę przyjąć niestety tylko jednego ogonka. Czy możliwa jest adopcja pojedyńczo i jakie warunki musze spełnić?? Dysponuje klatką
50x40x50 według kalkulatora ta klatka jest tylko na jednego ogonka.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: merch »

fiona - szczurki nie powinny być trzymane pojedynczo. Natomiast są starsze samce do adopcji , ktore nie doadują sie z innymi takiego szczurka moglabyś adoptować pojedynczo. Małe szczurki maja sznsę na życie w stadzie, także jeśli faktyczni emożesz mieć tylko jednego szczurka poszukaj tego typu adopcji, albo na nie poczekaj.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: zasadzkas »

Moi tymczasowicze zostają na stałe, mają tu swój wątek.
Niestety, Harry zaczął chorować. Chciałabym trzeciego szczurka.
Żeby to było stadko i żeby Lucek nie został potem sam.
Podobają mi się agutki Twoje, ale potrzebuję popierdółki, nie dominanta.
Harry nie może być męczony, a Lucek jest cwaniak i może wojować.
Czy jesteś w stanie przy takiej ilości szczurków coś więcej o nich wiedzieć? Bardziej zależy mi na charakterze.
Nawet wiek nie jest tak istotny. W Warszawie bywam regularnie.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: krwiopij »

Część chłopaków była kastrowana. Oni powinni z czasem być łagodniejsi - i nie ma obaw, że w późniejszym czasie hormony uderzą im do głowy i zaczną walczyć o dominację. Może więc kastrata? :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: ajlii »

Obawiam się agutki nie nadają się do towarzystwa dla chorego szczurka - chyba że po kastracji. Obecnie to dwa największe rozrabiaki i dominanty. Albo same się tłuką, albo razem terroryzują pozostałe ogonki. Łagodne szczurki też są - ale niestety nie o tym ubarwieniu :(
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
sugarr
Posty: 23
Rejestracja: wt cze 05, 2007 10:42 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: sugarr »

ajlii czy mogłabyś zabrać 8.06 do Krakowa dwa młodziaki z interwencji?
Z tym że problem jest taki - biorę je na tymczas (być może na stałe) i nie mam klatki. Dziewczyna z Warszawy napisała mi maila, że odda klatkę, ale czy mogłabyś po nią gdzieś podjechać i razem z ogonkami zabrać do Krakowa? Dam namiar do tej dziewczyny...
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: ajlii »

Sugarr - to zależy w jakie okolice Warszawy. Dziś zawożę swoją chorą Zojkę na Mokotów (z Pragi Pn). Jutro miałam jechać rano do Łodzi, ale jeśli ta osoba może spotkać się ze mną rano to przesunę wyjazd na późniejszą godzinę. Od jutrzejszych planów osoby która ma młodziaki zależy też czy będę mogła je zabrać. Musisz dograć to wszystko żebym wiedziała gdzie i o której pojechać.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
sugarr
Posty: 23
Rejestracja: wt cze 05, 2007 10:42 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: sugarr »

Ok, z klatką już załatwione, zabiorę ją od kogoś z Krakowa.
Teraz w zasadzie problem ze szczurkami, ja jestem tu nowa i nie do końca wiem do kogo się zwrócić.
Chciałam dwa młodziutkie szczurki. Samce, husky, agouti kaptur lub czarny kaptur.
To ma być tymczas, ale gdyby jednak zostały na stałe to chciałabym właśnie takie :)
Czy wiesz może u kogo są takie maluchy?
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: ajlii »

Ja nie wiem - ale Gryzaj wie. Skontaktuj się znią. Napewno nie ma husky, są albinoski (one mają najgorzej, nikt ich nie chce), czarne kaptury i jeden aguti (drugi zarezerwowany).
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: zasadzkas »

Harry umarł. Boję się, żeby się Lucek nie rozchorował z tęsknoty.
Chcę ogonka-ciapciaka; który się nadaje?
Wiem o maluchach, ale one są za tydzień-dwa do wydania.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: krwiopij »

Maluchy są super, ale nie nadają się do roli towarzysza dla dorosłego szczura. Oczywiście, ogony dogadają się, ale póki dzieciaki nie wyrosną i nie spoważnieją, dla starszego szczura będą trochę kłopotliwymi smarkaczami. Najlepszy byłby już troszkę podrośnięty, spokojny, misiowaty samiec. Być może kastrat właśnie, bo kastraty ogólnie są spokojniejsze i łagodniejsze.

Przykro mi z powodu Harry'ego... :(
Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2007 3:56 pm przez krwiopij, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

RE: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: ajlii »

Zasadzkas - wiem o Harrym, bardzo mi przykro...

Jeśli chcesz.... u mnie są troszkę starsze, ale nadal młode chłopaki...
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mam szczurki na przetrzymaniu - szukam im domu!”