RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Osoby, które zaadoptowały szczurki z Interwencji i szukają dla Nich nowego domu - mogą wpisywać się tutaj z ogłoszeniem o oddaniu szczurków. DZIAŁ MODEROWANY
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Telimenka »

hmm, dobrze bo chodzi o to ze Maggie z forum chciala by zaadoptowac dwie samiczki albi.czy masz mzoe jakies ich zdjecia? :). i w jakim sa wieku. oraz czy 10 sierpnia około godz 20 była by mozliwosc dowiezienia ich do Placu Bankowego. bo tam bedzie mezczyzna ktory jedzie do Poznania :)?

edit: juz nieaktualne :( Maggie bierze szczurki od Fiolki
Ostatnio zmieniony pt sie 03, 2007 12:35 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Ausaya »

A w jakim wieku sa albinoski?
Ja aktualnie czekam na jakas informacje od Viss bo mialam wziac albinoske z laboratorium tylko ze to juz trwa jakis czas... Gdyby nie udalo mi sie wziac jej to chetnie przygarne jakas w wieku do 3 miesiecy.
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Arbor Vitae
Posty: 321
Rejestracja: śr maja 25, 2005 9:03 am

Odp: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Arbor Vitae »

Najmłodsze szczurzyce u mnie sa na pewno powyzej 5 miesiaca....
Arbor Vitae
Posty: 321
Rejestracja: śr maja 25, 2005 9:03 am

Odp: RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Arbor Vitae »

[quote="Arbor Vitae "]
- 5 albinosek
- 1 jedna kapturka agouti
I to sa szczurki z interwencji ktore mam na tymczasie

Yyyy....
Chcialem edytowac post i cos mi sie zacytowalo... Troche techniki i juz sie gubie :/


Tak czy siak; maluchy rozeszly sie po dobrych ludziach i na tymczasie mam tylko szczurki wypisane powyzej. Wciaz czekaja na nowy domek. Najmlodsza samica ma minimum 5 miesiecy, najstarsza pewnie powyzej roku.
Ostatnio zmieniony śr sie 08, 2007 9:50 am przez Arbor Vitae, łącznie zmieniany 1 raz.
Arbor Vitae
Posty: 321
Rejestracja: śr maja 25, 2005 9:03 am

Odp: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Arbor Vitae »

Pod koniec wrzesnia bede musial oddac 6 szczurzyc, ktore sa u mnie na tymczasie od maja.
Biorac pod uwage czas dla moich wlasnych szczurow i to, ze w domu i tak mnie prawie nie ma, to dla tymczasowych dziewczynek praktycznie nie starcza mi czasu. Sytuacja pogorszy sie dwukrotnie gdy w pazdzieniku zaczne nowy semestr na studiach....
Stad prosba o nowy dom tymczasowy. Wszystkie samice sa lagodne wzgledem czlowieka, jednak nieprzyzwyczajone za bardzo do brania na rece i glaskania. Wszystkie sa bardzo zywiolowe i pelne energii, choc trudno sie dziwic skoro zbyt czesto nie biegaja. Gdy juz je puszcze nie niszcza niczego, choc momentalnie wchodza w rozne zakamarki pokoju i znikaja z oczu.
Gdyby ktos zechcial przygarnac ktoras z dziewczyn, zapraszam na pierwsze strony tematu, jest tam troche fotek i krotkie info o zwierzakach...
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Odp: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Viss »

Podnoszę. Czy są chętni na Aroborwe szczurki?
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
debbie_lu
Posty: 83
Rejestracja: pt sie 25, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: debbie_lu »

Jesli to jeszcze aktualne to ja moge przyjac jedna dziewczynke na stale do siebie do dwoch innych szczurzyc.
Moje dzieci: Heidi, Trufelka, Hela i Dzidzia vel Mała Grey
Po drugiej stronie tęczy: Dzikuska (lipiec 2006-30.06.2008), Tofisia (lipiec 2006-21.07.2008), Michelle (9.03.2008-27.08.2009), Rosemary (2007-20.11.2009), Idgie (jesień 2009-13.09.2011) :( :*
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Magamaga »

Ja poszukuję młodszej samiczki - jeśli jest to aktualne wzięłabym.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: s_s_s »

A ja poszukuje samca. Jest jakiś wolny?
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
daggisa
Posty: 10
Rejestracja: pn paź 22, 2007 4:19 pm

Odp: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: daggisa »

dwie młode samiczki, tylko nie albinoski... Może jakieś szukają domu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mam szczurki na przetrzymaniu - szukam im domu!”