REGULAMIN DZIAŁU - przeczytaj, zanim napiszesz!

Kupię, przyjmę, pożyczę od kogoś

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

REGULAMIN DZIAŁU - przeczytaj, zanim napiszesz!

Post autor: Ania » czw lis 08, 2007 12:52 am

Postanowienia ogólne:
1. Ogłoszenie może wisieć 1 miesiąc, potem musi zostać uaktualnione, bądź zostanie zamknięte.
2. Uprasza się o poinformowanie w temacie, lub bezpośrednio poprzez PW do Moderatora - że ogłoszenie jest nieaktualne (pamiętaj - jeśli wysyłasz PW, nie zapomnij podać bezpośredniego linka do ogłoszenia!).
3. Administracja i Moderacja nie bierze żadnej odpowiedzialności za sposób oraz formę transakcji. nie bierze również odpowiedzialności za formę przekazania finansów oraz za wszelkie inne problemy związane z działem Bazarek. Wszelkie transakcje odbywają się na odpowiedzialność tylko i wyłącznie osób zainteresowanych wymianą / kupnem / sprzedażą / wypożyczeniem.
4. Administracja nie będzie interweniować w celu rozwiązania sporu, natomiast w przypadku nagminnego omijania tego podpunktu regulaminu - strony upomniane zostaną ostrzeżeniem. Dla bezpieczeństwa - warto przesyłkę ubezpieczyć!

Postanowienia główne, szczegółowe:
1. Staraj się umieścić jak najwięcej informacji - kto opłaca wysyłkę i ile ona kosztuje (jeśli wiesz), jaki jest termin ważności (jeśli spożywka), zdjęcia zwiększą szansę sprzedaży.
2. Zabronione jest sprzedawanie przedmiotów powszechnie uznanych za nielegalne, bądź nielegalne bez zezwolenia (leki,broń - choć o to drugie wolałabym Was nie podejrzewać :D). Takie ogłoszenia będą usuwane automatycznie.
3. Ogłoszenie sprzedaży musi mieć jawną cenę, nie prowadzimy tu licytacji, nie wrzucamy linków do aukcji, nie rozważamy ofert na PW. Pozwoli to uniknąć nieporozumień.
4. Ogłoszenie "mogę komuś pożyczyć" powinno zawierać jawne warunki transakcji (termin i forma odbioru, czas na jaki rzecz może zostać użyczona).
5. Ogłoszenie o kupnie powinno zawierać jak najwięcej szczegółów. Jeśli szukasz klatki, nie pisz tylko: "potrzebna duża klatka" - ale określ minimalne bądź maksymalne wymiary oraz cenę, lub przedział cenowy. Ważne jest to, by zaznaczyć, czy przedmiot musi być nowy - czy może być używany.


Przy trzech złamaniach niniejszego regulaminu - Użytkownik dostanie zakaz pisania w dziale.
Ostatnio zmieniony czw lis 08, 2007 1:12 am przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ

Zablokowany

Wróć do „Poszukuję”