Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Paweł69 »

Jak już większości z Was wiadomo w dniu wczorajszym (23.11.07) trafiły do nas dwa przecudne, maleńkie ogonki (Ignis i Neon), które pierwszego dnia przybycia pod nasz dach miały kontakt z Juniorem (przywódcą naszej szóstki, czyli samcem alfa) Juniorek po usłyszeniu wrzasków małego Ignisa wycofał się rakiem i czmychnął na moje kolana  ;D
Dzisiaj Neon i Ignis spotkali się na neutralnym gruncie z czteroma wielkimi chłopami, ponieważ dwaj pozostali panowie nie mieli ochoty wyleźć z klatki bo woleli sobie pospać, lenie jedne  :D
Tak więc Neon i Ignis poznali Jacka, Placka, Dudusia i Kruszyna.
Chłopaki obwąchały się nawzajem i wszystko byłoby dobrze gdyby nie Kruszyn na którego najbardziej liczyłam. Miałam nadzieję, że najszybciej zaakceptuje maleństwa ze względu na  ich kolorki ( Kruszyn jest czarny z odcieniem brązu i wśród wacików czuje się samotny, przynajmniej takie miałam wrażenie do dzisiejszego dnia), ale Kruszyn , drań jeden, wpadł chyba na pomysł żeby pokazać małemu Neonowi gdzie jego miejsce w hierarchii.
Próbował przycisnąć małego do gruntu co z pewnością by mu się udało gdyby nie był pod ścisłą kontrolą czterech naszych rąk i oczu.
Krew się nie polała, futro nie fruwało więc pierwsze zapoznanie z wielkimi potworami uważam za udane  :)
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Anita »

Jak idzie łączenie? Bom ciekawa postępów :)
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: s_s_s »

Ja też. Tym bardziej że miałam wielką ochotę na Ignisa.
Prosimy o jakieś relacje. ;)
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Paweł69 »

no to horroru ciąg dalszy  ;D

dzień 2 łączenia słoni z okruszkami  :D
słonie biegają na swoim terenie, a okruszki grasują na kanapach
wielki słoń o imieniu Poldek wykonuje śliczny skok na kanapę i wącha Ignisowi pewną część jego drobniutkiego ciałka. Ignis podnosi wielki wrzask i chowa się za plecy mojego małża ( czyt. męża), Poldek przypuszcza atak za uciekającym maleństwem, ale zostaje zablokowany łokciem małża, tą całą scenę obserwuje z mojego ramienia Neon. Poldek rezygnuje i zeskakuje z kanapy. Na kanapę wchodzi  po mojej nodze Kruszyn. Ja szeptem oznajmiam małżowi o tym fakcie, małż dostaje oczy jak pięć złotych, a Kruszynek spokojnie wdrapuje się po moim ramieniu bo ma wielką ochotkę na Neonka, a moje oczy mają rozmiar piłeczek pingpongowych ;D no jakby nie było to Neonek siedział przy moim policzku i nie miałam ochoty mieć ząbków szczurzych jako znak szczególny, więc opanowanym głosem mówię „Kruszyn zejdź ze mnie, bo ci nogi z dupki powyrywam” :D. Kruszyn to mądry potworek, spojrzał mi w oczy i zaczął złazić, ale Neon chyba nie zrozumiał naszych grypsów i pognał za Kruszynem oddalającym się w kierunku mojego małża. Kruszyn się odwraca w kierunku galopującego Neona, Neon wyhamował i stoi, Kruszyn odchodzi , my wydychamy powietrze z płuc.  ;D
Kolejnym słoniem na kanapie jest Junior i mamy śliczny widok obwąchujących się 3 ogonów. ta sama sytuacja powtarza się z Plackiem ( jego podejście do maluchów jest najlepsze, są mu zupełnie obojętne, ten słoniowaty doszedł chyba do wniosku, że mu wszystko jedno czy w domu są nowi, obym tylko był głaskany, czochrany, chwalony jaki to on śliczny jest ;D )Najgorzej na nowych domowników reagują Jacek, Poldek i Duduś
Futerka i skórka u maluszków całe. Czyli uznamy ten dzień za dobry ;D

dzień 3 słonie kontra okruszki
scena główna kanapy (piszę kanapy bo to jest taki zestaw 3+2+1 ustawione obok siebie, co kształtem przypomina narożnik) na jednej kanapie małż i dwa okruszki na drugiej ja i Jacek
Jacek kiwając się na boczki węszy, węszy, węszy no i wywęszył dwa małe okruszki, rusza jak rozjuszony byk, małż krzyczy Jacek nieee. Ignis i Neon chowają się za plecami małżonka. Jacek wraca do mnie,  zestawiam go na podłogę. Te dwa maluchy wiedzą, że należy się schować , albo bronić. O samoobronie przekonał się dzisiaj Poldek, który oberwał po pysku od Ignisa i Kruszyn, który atakując małego Noena oberwał  prawym sierpowym i na dokładkę naraził się moje prawej ręce, która go złapała i lewej ręce, która używając palca, bardzo energicznie mu pogroziła  :D
Maluchy w jednym kawałku smacznie sobie teraz śpią  ;D
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Basial »

...małż dostaje oczy jak pięć złotych...
  ;D dawno się tak nie uśmiałam czytając tekst, (nie gniewaj się na mnie Paweł).
Mocno trzymam kciuki za łączenie słoni z maluszkami - szczurasy macie piękne: duże- wyrozumiałe; małe - odważne.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: yss »

Maluchy w jednym kawałku smacznie sobie teraz śpią  ;D
chcesz powiedzieć, że z jakiegoś powodu skleili się w jeden wielki szczur? :)
macie z nimi chyba ubaw niezły, łączenie bywa zabawne, to prawda :D o ile w rezultacie otrzymuje się kilka szczurów, a nie kilka szczurów i jednego smętnego poranionego....
trzymam kciuki za łączenie.
ten się nie myli, kto nic nie robi
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: merch »

Trzymam kciuki i czekam na ciag dalszy :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Paweł69 »

yss pisze:
chcesz powiedzieć, że z jakiegoś powodu skleili się w jeden wielki szczur? :)
macie z nimi chyba ubaw niezły, łączenie bywa zabawne, to prawda :D o ile w rezultacie otrzymuje się kilka szczurów, a nie kilka szczurów i jednego smętnego poranionego....
trzymam kciuki za łączenie.
yss nawet nie wiesz ile bym dała, za sklejenie się tych dwóch urwipołciów w jeden wielki szczur. może wtedy dokopaliby swojemu gnębicielowi ;D

merch: ogony nadal w rozpadzie, czyli my mamy swoją klatkę, a wy swoją  :(
oboje z małżem jesteśmy dobrej myśli, bo dzisiaj tylko jeden słoń atakował okruszki  ;D

ZAGADKA
Jak sądzicie, który ze słoni bez obwąchiwania przypuszcza atak na okruszki?

Mała podpowiedź w opisie stada może Wam coś pomoże  ;)

Junior    (przywódca stada- ostry jak brzytwa) waga 554g
Duduś    (wielki, gapciowaty osiołek) waga 544g
Poldek    (gadaj sobie gadaj babo, a ja i tak zrobię co będę chciał) waga 530g
Placek    (słodka melepeta, misiak nad misiaki)- 524g
Jacek    (jak mnie wołasz to przyjdę, ale nie smyraj mnie długo, bo delikatnie dam ci po paluszkach) - 520g     
Kruszyn  (rozpieszczony bachorek) - 440g
;D



 
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Basia.sk8
Posty: 31
Rejestracja: pt paź 13, 2006 10:09 am

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Basia.sk8 »

JA stawiam na Poldka :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Nina »

Ja obstawiam Kruszyna :D Skoro to taki rozpieszczony bachor to pewnie samolubny i nie chce sie z okruszkami dzielić swoim ludźmi :P
Fajnie sie czyta te Wasze opisy  :D ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: bazylia »

Ja tez stawiam na Kruszyna - rozpieszczonego bachorka.  ;)
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
Irenka21
Posty: 59
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 9:42 pm
Lokalizacja: Gdynia - Olsztyn

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Irenka21 »

Hmm... ja tez obstawiam kruszyna :)
Irenka21
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Magamaga »

Ja Placka :)
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: Basial »

Nieśmiało stawiam na Dudusia  :D
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Łączenie 6-ciu ogromnych samców z dwoma maluszkami

Post autor: yss »

Kruszyn. na pewno. :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”