ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Michalina
Posty: 89
Rejestracja: śr gru 23, 2009 6:18 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Post autor: Michalina »

ja mam szczurke od 3 dni a moja starsza ma już 2,5 roku na początku się lały ale zastosowałam wanne za każdym razem kiedy się biły i jest spokój czasem raz na jakiś czas ale wg to polecam. Neutralny grunt to też ważna sprawa pokój mojej siostry jest dla nich ok ale u mnie gdzie starsza przebywała dłużej i gdzie ma swoje gniazdko to się gonią XD
Ze mną łobuzuje Julian ;*
Za TM: Ziemniak, Groszek, Śnieżynka, Tatsumi [*][/color]
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Post autor: glucjan »

Pytanie! A w jakiej jest formie Twoja starsza szczurcia?
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Michalina
Posty: 89
Rejestracja: śr gru 23, 2009 6:18 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Post autor: Michalina »

Formę ma znakomitą biega, je, dużo śpi, ogólnie jest pełna życia ;)
Dziś widzę już że się lepiej dogadują, chciaż dziwi mnie to że mała tyle je ;o
Ze mną łobuzuje Julian ;*
Za TM: Ziemniak, Groszek, Śnieżynka, Tatsumi [*][/color]
Awatar użytkownika
Yumyu
Posty: 34
Rejestracja: wt maja 19, 2009 8:24 pm

Re: ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Post autor: Yumyu »

Jeśli mała jest wzięta z zoologa, to nie powinno dziwić, że dużo je. Zazwyczaj nie dostają tam pełnowartościowych, porządnych karm, a jakieś mieszanki dla gryzoni. Dlatego też są one wychudzone i kiedy dostaną widzą michę z pysznym jedzonkiem, to tak łatwo i szybko nie odejdą ;p Malutka musi uzupełnić zapotrzebowanie na składniki pokarmowe ;)
Klik! ^.^
Kliknij proszę, pomożesz mi w grze :3
Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Post autor: Jessica »

pewnie wyglodzona jest wiesz jak to jest w sklepach
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Asiersa
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 03, 2009 7:36 am

Re: ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Post autor: Asiersa »

Witam wszystkich :) Jakiś czas temu pisałam tutaj o łączeniu mojej Lunki z małą Mają :) obiecałam, że będę na bieżąco informować Was o przyjaźni małej Mai i Luny :) Otóż dziewczyny nie biły się od dawna, zawsze jadły ze wspólnej miski, ale nigdy nie spały razem... :( Luna na pierwszym piętrze w swojej "słomiance" a mała Maja w domku na parterze wsród chusteczek higienicznych i szmateczek... a w Wigilię...wielkie zdziwienie... Mała Maja wychyla malutką główkę ze słomianki Luny! :D Śpią razem! :) To był chyba najlepszy prezent..zobaczyć je razem w słomiance, te zaspane pyszczki, malutkie oczka zaraz po przebudzeniu... Piękny widok :) One są chyba szczęśliwe... :) Tak jak ja :)
Every day we start a fighting, every night we feel in love :*
Luna :)
Maja :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Post autor: unipaks »

no to faktycznie ogonki zrobiły ci ( i sobie wzajemnie sądzę ) gwiazdkowy prezent :) Ucałuj je w te noski bardzo serdecznie :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Post autor: Izold »

Zgadzam się stwierdzeniem że szczury z zoologa nie dostają dobrego jedzonka, w efekcie czego, prawie ciągle okupują miskę.
Ostatnio trafił do mnie szczur z zoologa (bynajmniej ja go nie kupowałam tylko dostałam) chłopakowi z mojej ulicy po prostu się...znudził. po jednym dniu. kupił go po południu, wieczorem dostaje telefon czy nie chciałabym szczura, bo on nie wie co ma z nim zrobić, i ma dwa wyjścia - wydać, wrzucić do piwnicy. Więc wzięłam marudę. Obecnie mieszka z trzema moimi samcami, i co najlepsze... poustawiał w szeregu wszystkich. I co jest jeszcz ciekawsze- nikt mu się nie sprzeciwia, nikt go nie atakuje. śmiesznie to wygląda - trzy duże kule w rogu klatki, z podkulonymi uszami,całe sztywne i ściśnięte w rogu i piętnasto centymetrowy szczurek wyciągnięty płasko na ziemi. ^^ Nie musiałam ich specjalnie łączyć, po prostu - brałam np Omleta, i poznawałam z Mozzarellą. "Omlet-mozzarella,mozzarella-Omlet"- i te sprawy. Potem był hops do klatki i wszystko jest idealnie. :)
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: ok. 7 miesięczny szczur i ok. 1 mies szczurek.? Czy się uda.

Post autor: Krejzoolek »

Heh .
No szczurki z zoologa b. duzo jedza, pamietam jak kupiłam Kiki. Cały czas siedziała przy misce. Ja mama zamiar mieć 3 szczurka na urodziny,ale mama znowu ma sapy. :(
Kiki, Dusia [*][/color][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”