Szczury gryzą się do krwi.

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Frankie
Posty: 24
Rejestracja: pt paź 09, 2015 4:55 pm

Re: Szczury gryzą się do krwi.

Post autor: Frankie »

Dzięki Wam za odpowiedzi. Dostałem jakiś wynalazek do smarowania (nie zapamiętałem nazwy, chyba coś na ''a'', było w biało-różowym opakowaniu), pytałem o tę Ivermektynę, ale weterynarz nie chciał mi jej dać... Po posmarowaniu tym czymś zaczęła jej się sączyć krew z największego strupa (może nie byłem wystarczająco delikatny?). Czy w takiej sytuacji mam to posypać mąką ziemniaczaną czy zostawić, żeby się nie wymieszało z lekiem (i nie zapchało czy coś)?

(Znowu nie jestem w stanie zrobić jej zdjęcia... mój telefon po prostu za nią nie nadąża.)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczury gryzą się do krwi.

Post autor: Malachit »

Jak dokładnie nazywa się ten lek i czy ten weterynarz zna się na szczurach?
Bo to bardzo dziwne, że nie chce wydać ivermektyny - ostatnio jak potrzebowałam tego leku to poszłam do najbliższego weterynarza i poprosiłam o trochę środka w strzykawce, dostałam bez problemu, chociaż nawet nie wzięłam ze sobą szczurów. Ivermektynę można dawać samemu jako kroplę na kark. Wszelkie maści do smarowania mogą być szkodliwe, bo szczury to zlizują... (z iver. tego problemu nie ma, bo to jest lek do podawania wewnętrznego również)
(Swoją drogą bardzo ważne jest zapisywanie sobie wszystkich nazw leków, bo przykładowo ten mój "pierwszy lepszy" weterynarz dał też dla szczura na to samo Oridermyl właśnie do smarowania, którego stosowanie może być tragiczne w skutkach dla szczurów!).
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”