Labiki z akcji listopadowej 2011

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: aneczkaa »

U mnie zwolniła się rezerwacja, 2 panienki są do wzięcia :)
6kozica
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 08, 2012 11:14 am

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: 6kozica »

ile mają? ja moge jedną do 4 mies no tak około zeby sie dogadaly z drugą
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: aneczkaa »

Są z początku października.
Wiek nie ma wielkiego znaczenia, jeśli szczury są właściwie ze sobą zapoznawane :)
6kozica
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 08, 2012 11:14 am

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: 6kozica »

no ale ja nie jestem taka doświadczona w łączeniu więc wolę uniknąc krwi bijatyk i wole wziąc malucha a i tak to mnie stresuje, choć maluszkowi nie powinny nic zrobić. z pażdziernika to ja moge jedna wziąc.
6kozica
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 08, 2012 11:14 am

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: 6kozica »

ok jak coś czekam na wieści na maila czy chcesz nie chcesz ich rozdzielać czy chcesz oddać czy nie, pula@vp.pl bo nie widze odzewu. jak nie szukam z innych źródeł.
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: aneczkaa »

O szczury ubiega się osoba, która chce adoptować, nikt nie wyłoży Ci na tacy szczura po jednym zdaniu ;)
Jeszcze nie założyłam moim tematu, jeśli jesteś zainteresowana to wyślij mi odp na pytania na pw:

1. Czy masz już szczury? (ile, jakiej płci, od kiedy?)
2. Jaką posiadasz klatkę? Podaj wymiary i wyślij zdjęcie
3. Do jakiego weterynarza chodzisz?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? (karma podstawowa, dodatki)
5. Jakiej używasz ściółki?
6. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
7. Czy będziesz raz na jakiś czas informował o stanie zdrowia pupilków?
8. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jak wygląda bezpieczeństwo szczurów względem innych zwierząt?
9. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
10. Jak będą wyglądały wybiegi?
11. Czy zgadasz się na wizytę przedadopcyjną?
12. Czy jesteś osobą pełnoletnią? Jeżeli nie, czy masz zgodę rodziców? czy ewentualni współlokatorzy mieszkania/domu zgadzają się na szczury?
13. Czy zgadzasz się na podpisanie umowy adopcyjnej?
6kozica
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 08, 2012 11:14 am

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: 6kozica »

w sumie nie jest to dla mnie problem odp na te pyt ale jakoś mnie one bawią, bo jeśli powiem że sie zgadzam podpisać umowę i że mozesz codzień przychodzić i sprawdzać jak się ma jak coś w każdej chwili możesz go sobe odebrać, to chyba wystarczy, rozumiem ze chcesz jak najlepiej dla szczurków, nie jestem jedną z tych co trzyma szczury w klatce po chomiku i nie wypuszcza codziennie sobie biegają, wg mnie warunki szczury mają dobre, ale nie oczekuj żę będe kupowala karmę jaką zalecisz bo inne są wg waszego forum niezdrowe albo coś w tym stylu jeśli w umowie adopcyjnej tak jest to faktycznie nie będe sie podejmowała takiego wyzwania. Wezme od kogos innego. Powodzenia w szukaniu domu dla szczurów.
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: aneczkaa »

Powodzenia w szukaniu szczura z takim nastawieniem.
6kozica
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 08, 2012 11:14 am

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: 6kozica »

wszyscy wiemy że z tym nie ma problemu więc było to zbędne ;) pozdrawiam Cie i szczurki :)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: KITEgirl »

6kozica jeżeli zależy ci na dobrze szczurów to kupujesz im lepszą karmę, dodatki, ściółkę i co tam jeszcze trzeba. po taniości to sobie w simsy zagraj
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: Afa1811 »

dokładnie ;D
Natussiaa
Posty: 0
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 5:29 pm
Lokalizacja: Chorzów

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: Natussiaa »

Koleżanka wyjechała za granice i zostawiła 2 szczurki. Młode ,nie maja jeszcze chyba 6 miesiecy. 2 samce. Siedza teraz w malutkim akwarium,w takim juz je dostalam. Ja niestety nie mam gdzie indziej ich trzymac. Sa lagodne i zdrowe.Jeden czarny z białymi łapkami i białym brzuszkiem a drugi czarno biały.Ma biały pyszczek i czarne uszka.Są bardzo pocieszne. Pilnie potrzebuja dobrego domku..
Czarny szczurek jest troszkę bardziej nieśmiały od kapturka.Jednak do ludzi są bardzo łagodne.Nie gryzą,lubią byc głaskane przez ludzi. Czarno biały jest bardzo ciekawski,niczego się nie boi,wszędzie zagląda.Siedzą zawsze razem wtulone w siebie. Tylko mają strasznie mało miejsca a nadal rosną..I wydaje mi się że strasznie cierpią w tym akwarium.. Psa się nie boją. Koleżanka ma je z zoologicznego niestety z tego co wiem..
Kontakt 501358424
6kozica
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 08, 2012 11:14 am

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: 6kozica »

KITEgirl pisze:6kozica jeżeli zależy ci na dobrze szczurów to kupujesz im lepszą karmę, dodatki, ściółkę i co tam jeszcze trzeba. po taniości to sobie w simsy zagraj
Szkoda mi twoich szczurów jak przyrównujesz je do gier komputerowych :( nie wciągaj mnie w takie rozmówki prosze
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: unipaks »

Natussiaa, zamieść w dziale Zwierzaki/Oddam informację, że masz szczurki do oddania; podaj płeć oraz wiek, wrzuć fotki - to ułatwi adopcję. :) W tytule dobrze jest umieścić miejscowość
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Alma
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:48 pm

Re: Nadal 20 labinek do adopcji !!

Post autor: Alma »

Jest możliwość wzięcia chłopca :) ? Jeden z moich szczurków odszedł niedawno, a reszcie brakuje jednego ogniwa stada...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ratuj szczury!”