Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
martini.crash
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 13, 2012 11:18 pm
Lokalizacja: Toruń / Ostróda

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: martini.crash »

ja bym mogła jedną wziąć :) jak szczurzyczki wyglądają i ile mają? mam u siebie 2 samiczki z dwóch różnych miotów (jedna ma z rok, a druga 3 miesiące mniej. Mają sporą klatkę a dodatkowo puszczam je, żeby mogły pobiegać po pokoju a jak jest ciepło wypuszczam żeby pobiegały na podwórku, oczywiście pod moim czujnym okiem. Myślę że jeszcze jedna to nie byłby problem. Problemem jest to, że mieszkam teraz w Toruniu i trzeba by było dogadać się jakoś odnośnie transportu i różnych takich ;)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: xxx »

Transport do Torunia to nie problem...ale, wolelibyśmy by szły razem do adopcji, są z sobą zżyte :-\
Awatar użytkownika
martini.crash
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 13, 2012 11:18 pm
Lokalizacja: Toruń / Ostróda

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: martini.crash »

Tego też się obawiałam, ja się zastanowię i przemyślę opcje zabrania obu pań. Chociaż mam klatkę 40x70x80 i wolałabym żeby czuły się w niej w miarę swobodnie ze względu na to że co 2-3 tyg wyjeżdżam na weekend to szczurasy siedzą w klatce przez 2-3 dni, wypuszczam jej codziennie gdy jestem. Jak wyjeżdżam to opiekuje się nimi koleżanka, zajmuje się karmieniem, świeżą wodą, ale raczej nie wypuszcza bo dziewczyny jej nie słuchają. Nie chciałabym żeby później był problem z zabieraniem ich na święta i wakacje do domu. Do tej pory nie było z tym problemu ale przy większej ilości mama może nie być zachwycona z naszego przyjazdu na święta i wakacje, a to ona się nimi opiekuje podczas moich wakacyjnych wyjazdów i z dwiema pannami problemu nie było ale myślę że z czterema sytuacja mogłaby wyglądać inaczej a nie chciałabym podejmować decyzji z powodu "bo chcę mieć" gdyż nie o to chodzi. To szczurki powinny być szczęśliwe.
Awatar użytkownika
martini.crash
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 13, 2012 11:18 pm
Lokalizacja: Toruń / Ostróda

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: martini.crash »

Awaryjnie powiem, że gdyby pojawiła się jakaś samotna samiczka lub kastrat to chętnie przyjmę ;)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: xxx »

Dziś dostałam tel. że jest samiczka, około pół roczna, w Toruniu. Nie wiem czy ma już DT/DS - jesteś zainteresowana ?
Pokusa
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 06, 2012 8:03 pm

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: Pokusa »

witam czy są jakieś wolne dziewczynki?
Awatar użytkownika
martini.crash
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 13, 2012 11:18 pm
Lokalizacja: Toruń / Ostróda

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: martini.crash »

Jeżeli to jeszcze aktualne to ja jak najbardziej przygarnę :)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: xxx »

samiczka ma już dom

2 labinki nadal szukają
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: Nikolka »

a można poprosić o fotki tych co zostały??
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
Awatar użytkownika
Yunn
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 10:53 pm

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: Yunn »

Te dwie labinki były u mnie na tymczasie i za bardzo się do nich przywiązałam, żeby je oddać, więc zostały u mnie na stałe. :) Tak więc wszystkie te szczurki mają już DS.

Jeśli chcesz adoptować dwie samiczki, to mam u siebie na tymczasie ostatnie śliczne małe z tej grupy 35 szczurków z karmówki. Są śliczne, przyjazne i zdrowe. :) Umaszczenie: szara kapturka i czarnulka.
tweety
Posty: 59
Rejestracja: pt gru 21, 2012 12:30 am
Numer GG: 42962595
Lokalizacja: Bytom

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: tweety »

Witam chciałabym wziąć takiego białaska samczyka. Co muszę zrobić?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: Paul_Julian »

Ze względu na wysokie podejrzenie adoptowania na karmę proszę nie oddawać żadnych zwierząt uzytkownikowi Pittbull i Tweety.

W razie kłopotów z oswojeniem lub w razie znudzenia, zwierzak może pójśc na karmę :
http://imageshack.us/photo/my-images/248/tweety1.jpg/
http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=39175 http://images38.fotosik.pl/1916/2029c95 ... QmUeGdXuYA
http://imageshack.us/photo/my-images/17/tweety2g.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/21/tweety3.jpg/

Zostało potwierdzone, ze szczur z ogloszenia w linku wyżej i oddawany został wczesniej adoptowany od innej użytkowniczki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
emyla.o
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 3:43 pm

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: emyla.o »

Yunn Szczuraski znalazły już nowy dom? Bo ja szukam jeszcze jednej dziewuchy do moich Łysolek. Byłabym zainteresowana.
Percival
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 08, 2013 9:15 pm

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: Percival »

Ja też byłbym zainteresowany. Tylko będę w Polsce dopiero na Wielkanoc. A w ogóle jestem z Krakowa i nie mam samochodu, nie wiem, czy dałoby się coś zorganizować.
Awatar użytkownika
turkusowalilia
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 4:59 pm

Re: Labki- kilkanaście maluchów obu płci PILNIE szuka DT/DS

Post autor: turkusowalilia »

Są jeszcze jakieś panie? Bardzo chętnie bym przygarnęła jedną szczurzynkę bo moja Florka jest samotna...
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ratuj szczury!”