[SZCZECIN] 3.04 g. 17 - przyłącz się do akcji łapania samicy

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SZCZECIN] 3.04 g. 17 - przyłącz się do akcji łapania samicy

Post autor: Ania »

Przy ul Hrubieszowskiej (stacja Orlen) widziano szczura hodowlanego, to stosunkowo mloda samiczka. Z pewnoscia byla oswajana, bo nie reaguje panika na widok czlowieka. Wczorajsza calodniowa lapanka zakonczyla sie fiaskiem pomimo dwukrotnego zlapania zwierza (wyrwal sie i zwial). Sytuacja o tyle niepokojaca, ze na szczura poluja koty i predzej czy pozniej go zlapia.
Kto moze, ten dzis (piatek 3.04) zjawia sie na stacji Orlen przy ul. Hrubieszowskiej, o godzinie 17, beda tam juz przynajmniej dwie osoby. Wezcie rekawiczki grube i transporter (jesli macie; a jesli nie macie - Wasza obecnosc jako zaganiacza takze sporo nam pomoze, bo teren jest naprawde spory). Jesli macie inne pomysly - mozecie wziac np wiadro, szmaty... wszystko, co wg Was moze sie przydac w lapaniu. Wezcie pod uwage, ze jest tam sporo krzkow i rekawiczki beda tu wg mnie najlepszym wyjsciem (ja biore rekawiczki meza - narciarskie, sprawdzily sie wczoraj gdy szczur mnie w nie dziabnal podczas proby zlapania).
Kto pomoze, jak nie Wy? :)

Dojazd: na petle Gumieniec (ul. Kwiatowa), wysiadacie, wracacie na glowna ulice i idziecie jeszcze kawalek do przodu, bedziecie mieli po lewej stronie stacje Orlen (to tu) a po prawej w oddali widac bedzie Castorame.

Sprawa mocno wazna, osobiscie widzialam jak dwukrotnie na szczura polowaly koty (za pierwszym razem rzucilam sie na kota, ktory chcial zlapac szczura - i zlapalam przy okazji szczurzyne ale ta byla juz tak przestraszona, ze sie po prostu wyrwala). Im Was wiecej, tym lepiej - plot jest bardzo dlugi, natomiast szczur pomyka pod nim bez problemu. Wazne, by po obu stronach byli lapacze albo zaganiacze. Ogloszenie zdejme dzis wieczorem / jutro rano.

Obrazek
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [SZCZECIN] 3.04 g. 17 - przyłącz się do akcji łapania sa

Post autor: yss »

Kurna, teraz dopiero przeczytałam..... mogłam pojechać...!
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] 3.04 g. 17 - przyłącz się do akcji łapania sa

Post autor: smeg »

I jak, udało się złapać?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [SZCZECIN] 3.04 g. 17 - przyłącz się do akcji łapania sa

Post autor: yss »

Nie, w ogóle się nie pojawiła, tak mi Ania streściła akcję; dziewczyny będą dziś rozstawiać żywołapki.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] 3.04 g. 17 - przyłącz się do akcji łapania sa

Post autor: Ania »

Niestety szczurzyca sie nie pojawila. Musialam wyjechac, wiec tylko smsowalam z dziewczynami ktore w nastepnych dniach mialy rozlozyc zywolapki - jedna sie rozchorowala a druga rowniez musiala wyjechac. Sprobuje sie dzis dowiedziec czy szczurzyca byla w ostatnich dniach widziana w okolicy. Jesli nie, to mysle ze cala akcja nie bedzie powtarzana a tylko sie dla pewnosci zywolapki wylozy.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ratuj szczury!”