[Wrocław] Oddam 1,5 letnią samiczkę lawendową

Moderator: Junior Moderator

Buffy123
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 6:29 pm

[Wrocław] Oddam 1,5 letnią samiczkę lawendową

Post autor: Buffy123 »

Witam,

Wrocław + możliwy dowóz w okolicach Wrocławia

Ilość oddawanych szczurów* - 1 samiczka

Płeć - Samiczka

Wiek - około 1,5 roku

Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach (zabiegi, choroby, leki) - choroba skóry (objawy: strupki, świąd skóry), nie było robaczków, wyleczone pod okiem weterynarza (antybiotyk)

Szczur był kastrowany/sterylizowany? - Nie

Jak zachowują się w stosunku do człowieka? - Samiczka jest pozytywnie nastawiona do człowieka, lubi być głaskana i drapana za uszkiem, ale zdarzyło jej się ugryźć, gdy coś poszło nie po jej myśli (Już kilka miesięcy się nie zdarzyło).

Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? Były trzymane w stadzie/samotnie? - Trzymana była z drugą samiczką, którą niestety straciłam. Samiczki były łączone jako dorosłe i od razu się pokochały :)

Powód oddania - Jako pierwsze szczurki miałam dwie siostrzyczki, niestety jedną zabrał nam rak w wieku około 2 lat. Ta, która została, od razu okazywała objawy depresji, stąd szybka decyzja o nowej koleżance. Niestety druga z sióstr również odeszła o została nam ta psotnica.
Nie mamy zamiaru brać kolejnego szczurka, a trzymać jej samej nie mamy serca.
Chcemy aby mogła się jeszcze nacieszyć wspólną zabawą z nową koleżanką/kolegą :)

Wymagana umowa adopcyjna - nie

Informuję, że podczas oddawania szczurka, będę chciała sprawdzić, do jakiego domku trafi, a najlepiej gdyby była możliwość być podczas zapoznania szczurków.

Szczurki miały u nas zawsze otwartą klatkę i możliwość biegania cały czas. Dlatego ważne jest dla mnie, aby w nowym domku również miała dużo ruchu i zabawy.

Wierzę, że znajdzie się dla niej kochana osoba, która jej stworzy wspaniały dom :)
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia szczurka, proszę o informację na priv, zrobię, gdy tylko będę miała możliwość.

Pozdrawiam
Buffy123
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 6:29 pm

Re: [Wrocław] Oddam 1,5 letnią samiczkę lawendową

Post autor: Buffy123 »

Buffy123 pisze:Witam,

Wrocław + możliwy dowóz w okolicach Wrocławia

Ilość oddawanych szczurów* - 1 samiczka

Płeć - Samiczka

Wiek - około 1,5 roku

Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach (zabiegi, choroby, leki) - zdrowa

Szczur był kastrowany/sterylizowany? - Nie

Jak zachowują się w stosunku do człowieka? - Samiczka jest pozytywnie nastawiona do człowieka, lubi być głaskana i drapana za uszkiem :)

Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? Były trzymane w stadzie/samotnie? - Trzymana była z drugą samiczką, którą niestety straciłam. Samiczki były łączone jako dorosłe i od razu się pokochały :)

Powód oddania - Jako pierwsze szczurki miałam dwie siostrzyczki, niestety jedną zabrał nam rak w wieku około 2 lat. Ta, która została, od razu okazywała objawy depresji, stąd szybka decyzja o nowej koleżance. Niestety druga z sióstr również odeszła o została nam ta psotnica.
Nie mamy zamiaru brać kolejnego szczurka, a trzymać jej samej nie mamy serca.
Chcemy aby mogła się jeszcze nacieszyć wspólną zabawą z nową koleżanką/kolegą :)

Wymagana umowa adopcyjna - nie

Informuję, że podczas oddawania szczurka, będę chciała sprawdzić, do jakiego domku trafi, a najlepiej gdyby była możliwość być podczas zapoznania szczurków.

Szczurki miały u nas zawsze otwartą klatkę i możliwość biegania cały czas. Dlatego ważne jest dla mnie, aby w nowym domku również miała dużo ruchu i zabawy.

Wierzę, że znajdzie się dla niej kochana osoba, która jej stworzy wspaniały dom :)
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia szczurka, proszę o informację na priv, zrobię, gdy tylko będę miała możliwość.

Pozdrawiam
MiszMasz
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 20, 2016 2:40 pm

Re: [Wrocław] Oddam 1,5 letnią samiczkę lawendową

Post autor: MiszMasz »

Witam, czy ogłoszenie aktualne?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”