Dwie samiczki szukają domku [WARSZAWA]

Moderator: Junior Moderator

olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dwie samiczki szukają domku [WARSZAWA]

Post autor: olgapsiara »

1. Liczba szczurów do oddania : 2

2. Płeć : Samice

3. Wiek : ok. Rok

4. Miasto : Warszawa

5. Możliwość transportu do innych miast : Jeśli osoba zainteresowana sama znajdzie, tak :)

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły : Zdrowe

7. Charakter, usposobienie szczurów : Obydwie dziewczyny są miłe i ciekawskie :)

8. Stosunek do innych szczurów : Dotychczas mieszkały tylko we dwie i nie było konfliktów.

10. Powód oddania : Brak możliwości poświęcania im wystarczająco dużo czasu

11. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone : Tylko razem

12. Wymagania wobec przyszłego właściciela : ankieta adopcyjna i ewentualnie wizyta

13. Kontakt : Proszę pisać tutaj na forum.

Ze szczurkami dołączona zostanie również duża klatka, karma , żwirek, akcesoria i wszystko co mają.

Obrazek
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
_yena_
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 09, 2017 3:27 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Dwie samiczki szukają domku [WARSZAWA]

Post autor: _yena_ »

Cześć!
Czy ogłoszenie nadal aktualne? :D Bardzo chciałabym adoptować 2 samiczki i z ogromną radością przygarnę te śliczne ogonki. Obecnie nie mam szczurków, tu na forum dopiero założyłam konto specjalnie, żeby napisać ten post, ale od kilku miesięcy studiowałam forum, żeby się przygotować do adopcji ogonków. Mieszkam w Olsztynie, ale mogę przyjechać po szczurki do Warszawy samochodem, żeby je spokojnie przewieźć :) Oczywiście wypełnię ankietę i jestem jak najbardziej otwarta na wizytę. Mój pokój ma 25m2, więc ogonki będą miały dużo przestrzeni do buszowania :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”