Oddam szczurka Dumbo - Gdańsk.

Moderator: Junior Moderator

tokavega
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 10:12 pm

Oddam szczurka Dumbo - Gdańsk.

Post autor: tokavega »

Witam.

Chciałabym oddać do adopcji białego szczurka Dumbo. Robię to z ciężkim sercem, gdyż bardzo do kocham, ale niestety dzisiaj choroba zabiła jego brata i szczurek został sam. Ja nie mogę sobie pozwolić na kolejnego, a nie chcę aby męczył się w samotności.

Szczurek jedynie dla osoby, która ma już szczury i umie się nimi zajmować. Dodatkowo bardzo mi zależy po adopcji na stałym kontakcie i częstych informacjach o szczurku.

Szczurek ma na imię Bell i ma trochę ponad rok. Jest milutki, nigdy nikogo nie ugryzł. Niestety boi się trochę ludzi. Nie lubi być podnoszony, bo to go stresuje. Bardzo boi się też wody, a w związku z problemem skórnym jego sierść szybko robi się żółta. Jeżeli chodzi o ów problem, są to brązowe plamy. Jedna Pani weterynarz stwierdziła, że to stres, ale nie wiem czy miała rację. Przed adopcją chcę jeszcze raz dokładnie przebadać szczurka u sprawdzonego weterynarza.
Szczurek kilka miesięcy temu chorował na zapalenie ucha, przechylał głowę w prawo. Teraz tego nie robi, więc wygląda na to, iż zostało to wyleczone. Szczurek nie był sterylizowany.
Szczurek lubi siedzieć w pudełkach kartonowych i je gryźć. Zawsze również tulił się ze swoim bratem. Gdy nie stresuje się podnoszeniem na ręce, lubi głaskanie po głowie.

Wymagam wizyty przedadopcyjnej, gdyż bardzo zależy mi na jego dobru.

Do oddania również duża klatka wraz z wszystkimi akcesoriami, transporter oraz kilka kilogramów karmy Vilmie.

Poniżej zdjęcia szczurka. Na paru jest też jego brat. Trochę się pozniekształcały dlatego trzeba użyć opcji "View Image".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tokavega
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 10:12 pm

Re: Oddam szczurka Dumbo - Gdańsk.

Post autor: tokavega »

Postaram się w tym tygodniu zrobić szczurkowi ładniejsze zdjęcia.
tokavega
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 10:12 pm

Re: Oddam szczurka Dumbo - Gdańsk.

Post autor: tokavega »

Dodaję jeszcze parę zdjęć szczurka, trochę starszych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tokavega
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 10:12 pm

Re: Oddam szczurka Dumbo - Gdańsk.

Post autor: tokavega »

Sprawa jest dość pilna. Szczurek wyraźnie się męczy. Wczoraj i dzisiaj w ogóle nie wychodził z domku.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Oddam szczurka Dumbo - Gdańsk.

Post autor: Paul_Julian »

Dodałem Twoje ogłoszenie tutaj https://www.facebook.com/groups/5363955 ... 9/?fref=ts
Ale dodaj jeszcze na Allo http://forum.szczury.biz/index.php
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
tokavega
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 10:12 pm

Re: Oddam szczurka Dumbo - Gdańsk.

Post autor: tokavega »

Dziękuję. Ale już nieaktualne. Znalazłam bardzo miłą osobę, która ma rocznego szczurka.
Dzisiaj podpisałyśmy umowę i maluchy w tej chwili powolutku się do siebie przyzwyczajają. Myślę, że będzie dobrze, jego nowy kolega jest bardzo milutki :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Oddam szczurka Dumbo - Gdańsk.

Post autor: Paul_Julian »

No to super !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Zablokowany

Wróć do „Oddam / Sprzedam”