Przygarnę/Kupię 2 szczury Opolskie

Moderator: Junior Moderator

DarknessDemon
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 07, 2016 1:31 pm

Przygarnę/Kupię 2 szczury Opolskie

Post autor: DarknessDemon »

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum, ale mam nadzieję ze zostanę miło przyjęty przez resztę użytkowników :)
Chciałbym kupić/przygarnąć 2 szczurki, najlepiej młode osobniki. Przez długi okres czasu posiadałem koszatniczki, chciałbym teraz zapewnić dom dla 2 szczurków.
Coś o mnie:
-19 lat
-kocham zwierzęta
-jestem wstanie zapewnić im dom, wiele ruchu i czasu
-jestem przeciwny kupowania zwierząt ze sklepów dlatego chciałbym by znalazła się osoba która mi zaufa i odda 2 gryzonie w dobre ręce.

1. Czy masz już szczury? - Nie, nie mam i nie miałem, ale posiadam dużą wiedzę na ich temat, wiele czasu spędziłem na czytaniu artykułów na ich temat
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary. - Aktualnie nie posiadam, w poniedziałek udam się do sklepu zoologicznego by zakupić klatkę i wszystkie potrzebne rzeczy
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić? - Weterynarz w Lublińcu
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? - warzywa, przysmaki dla szczurów, karma, orzechy etc
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? - nie nie zamierzam
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków? - tak, jestem w stanie pisać często i chwalić się postępami :)
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście. - tak, mam 3 psy i kota, szczurki były by bezpieczne w moim pokoju, psy i koty nie mają do niego wstępu od początku więc myślę, że nie będzie problemu, podobnie miałem już z koszatniczkami
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? - raczej nie wyjeżdżam z domu, chodzę do szkoły, w razie czego mam członków rodziny którzy są w stanie zająć się pupilami
9. Jak będą wyglądały wybiegi? - zamierzam wypuszczać je po pokoju, bawic się z nimi na łóżku, gdy będą bardziej oswojone to może będę zabierał je na spacery.

W razie pytań proszę pisać bądź dzwonić - 535526205
Jestem z Woj. Opolskiego, a dokładnie z Bodzanowic, wsi obok miasta Olesno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”