Zaadoptuję szczura lub dwa - Września p. Poznaniem

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Estix
Posty: 40
Rejestracja: sob paź 29, 2016 8:43 pm
Lokalizacja: Września

Zaadoptuję szczura lub dwa - Września p. Poznaniem

Post autor: Estix »

Dobry wieczór!
Chętnie przyjmę chłopca lub dwóch. Mam dwóch chłopców w wieku 17 mcy Pixela ( czarno biały) i Kokosa ( husky). Chłopaki są ze sobą od początku. Kłopot w tym, że Kokos cierpi na nawracające ropnie przetokowe w okolicy pyszczka. Jest regularnie leczony i zadbany (mogę dostarczyć zaświadczenie od weterynarza lub nawet podać kontakt ). Dbam o chłopców jak tylko mogę, weterynarza mam pod nosem, ale bardzo się boję, że Pixel zostanie sam (tego nic na szczęście nie rusza). Walczymy już od trzech tygodni kolejno na Marbocylu, Doxycyclinie, Iwektrynie, dziś doszła Spiramycyna.. Gentamycyna czeka na czarną godzinę ale lekarz uprzedza że to mu rozwali układ pokarmowy, nerki itp. Jest solidny, kompetentny, ufam mu.
Kokos jest po zabiegu, wyczyszczony, wstrzykuję w ranę PV JOD ale ciągle coś się zbiera i ropnie oraz leki bardzo go osłabiają :( Prawdopodobnie to chory ząb i będziemy próbować go w najbliższym czasie usunąć.
Jeśli ktoś z okolic Wrześni - Poznania ma chłopca w podobnym wieku lub dwóch (mogą też być młodsi), a nie może się nim zająć to proszę o informację. Oczywiście liczę na to, że Kokos zostanie z nami jak najdłużej, i myślę że towarzystwo mu nie zaszkodzi : ) Jeśli jednak stanie się najgorsze, to nie chcę by Pixel został sam.
Mogę się spotkać, zaprosić do siebie, pokazać warunki dla szczurów...
ukochani [*] : Kokos Waleczny, Pixel, Dropsidło, Mef...

coraz mniej was chłopaki...
Neo, Onyx, Ibra, Dexter, Hunter
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaadoptuję szczura lub dwa - Września p. Poznaniem

Post autor: Malachit »

Co prawda nie z Poznania, ale z Bydgoszczy, to w sumie chyba nie tak daleko (do mnie do Wrocławia przyjeżdżały stamtąd chłopaki) https://www.facebook.com/bdg.ogony/ - Iga na pewno znajdzie Wam jakieś kluchy do towarzystwa ;) albo może któryś inny DT z Vivy: https://www.facebook.com/VivaGryzonie/?fref=ts
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Estix
Posty: 40
Rejestracja: sob paź 29, 2016 8:43 pm
Lokalizacja: Września

Re: Zaadoptuję szczura lub dwa - Września p. Poznaniem

Post autor: Estix »

Dziękuję za namiary, napisałam i czekam na info. Może się uda znaleźć jakieś szczurki:)
ukochani [*] : Kokos Waleczny, Pixel, Dropsidło, Mef...

coraz mniej was chłopaki...
Neo, Onyx, Ibra, Dexter, Hunter
Awatar użytkownika
Estix
Posty: 40
Rejestracja: sob paź 29, 2016 8:43 pm
Lokalizacja: Września

Re: Zaadoptuję szczura lub dwa - Września p. Poznaniem

Post autor: Estix »

Dziękuję Malachit raz jeszcze za pomoc - jutro przyjeżdża do nas Drops z Bydgoskich Ogonów:)
Ciężko nam trochę, bo Kokos nie doczekał kolegi.. Nie udało się wygrać z chorobą...

Umarł w nocy 14/15.11 :( ( wyniki przyszły wczoraj - to był gronkowiec)

Ale przynajmniej Pixel już nie będzie samotny.


Wątek zatem do zamknięcia.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie stworzenia :)
ukochani [*] : Kokos Waleczny, Pixel, Dropsidło, Mef...

coraz mniej was chłopaki...
Neo, Onyx, Ibra, Dexter, Hunter
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaadoptuję szczura lub dwa - Września p. Poznaniem

Post autor: Malachit »

Przykro czytać, że Kokos odszedł.
Cieszę się jednak, że Pixel nie zostanie sam. Powodzenia w łączeniu!
Wyszukiwarka nie gryzie
Zablokowany

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”