Kupię / przygarnę forumowego Szczurasa (Słupsk/Ustka/okolice

Moderator: Junior Moderator

Pancho
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 01, 2016 3:23 pm
Lokalizacja: Słupsk

Kupię / przygarnę forumowego Szczurasa (Słupsk/Ustka/okolice

Post autor: Pancho »

Witam,

Nazywam się Arkadiusz mam 23 lata i chętnie zaadoptuje samca do swojej gromadki. Szczury posiadam od roku, obecnie mam ich tylko dwójkę. Obecnie myślę, aby powiększyć stadko o kolejnego domownika. Jako, że dużo ludzi z forum ostrzega przed kupowaniem szczurasów w sklepach zoologicznych zwracam się do Was z pomocą. Chętnie odkupie/przygarnę szczura z Słupska oraz ich okolic. Poniżej odpowiedzi na podstawowe pytania. :)

1. Czy masz już szczury?
- Rok czasu posiadam dwójkę samców.
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
- Oczywiście. Klatka największa jaka była możliwa do zakupu na Tukan24. Frodo (chyba 50x50x80)
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
http://www.weterynarz.afr.pl/ Miłosz bardzo dobry weterynarz, który zna się na szczurach. :)
4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
- Hym. Szczury karmię najlepszą dostępną karmą w sklepach zoologicznych. W dodatku bardzo urozmaicam dietę poprzez owoce, warzywa itp.
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
- Nie. Stąd interesują mnie tylko samce.
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
- Oczywiście. Nawet chętnie umożliwię wizyty kontrolne w domu. :)
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
- Nie posiadam.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
- Szczury najprawdopodobniej trafią do rodziców pod opiekę siostry, która posiada widzę na temat opieki.
9. Jak będą wyglądały wybiegi?
- Moje szczury przeważnie godzinę - dwie dziennie spędzają poza klatką swobodnie biegając po pokoju w którym nie ma przedmiotów które mogą im zagrażać. Zawsze pod moim okiem i dziewczyny.
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną?
- Oczywiście. Przed jak i w trakcie. :)
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun?
- Bez większego problemu. :)

Bruno(ciemny) i Rico(jasny) :)

Obrazek
Obrazek


Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”