Samczyk(i) [ZG + transport z innych miast]

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
jensa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 24, 2016 5:34 pm

Samczyk(i) [ZG + transport z innych miast]

Post autor: jensa »

Witam, poszukuję kompana/kompanów dla mojego 1,5 rocznego Garosza. Najlepiej jakby również miał półtora roku, jednak jeśli uda się przygarnąć dwóch, to mogą być w wieku podobnym do siebie.

1. Czy masz już szczury? 1 samczyka, 18 miesięcy. Uległy, przytulny, zupełnie nieagresywny w stosunku do innych szczurków.
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary. Posiadam, jednak mamy przystosowane mieszkanie (ponad 60m2) dla szczurków, więc chodzą sobie luzem i robią co chcą.W klatce zazwyczaj jedynie jedzą, śpią w "zamku" kartonowym lub na swoich ulubionych poduszkach.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić? Anna Ryś.
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? versele laga jako podstawa, do tego warzywa owoce, owsianka, czasem jajko czy gotowane mięso.
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? Nie.
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków? Tak.
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście. Nie mam.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? Brat mieszka po sąsiedzku.
9. Jak będą wyglądały wybiegi? Mają wybieg i "wolną rękę" przez cały czas.
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną? Tak.
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun? Tak.
Awatar użytkownika
jensa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 24, 2016 5:34 pm

Re: Samczyk(i) [ZG + transport z innych miast]

Post autor: jensa »

Awatar użytkownika
jensa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 24, 2016 5:34 pm

Re: Samczyk(i) [ZG + transport z innych miast]

Post autor: jensa »

Ok, temat do zamknięcia!

Jutro przyjadą do mnie dwaj panowie z Warszawy (olaboga! będą bardziej światowi niż ja!). Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało, a mój Garosz polubił nowych kompanów (a oni oczywiście jego). Szukanie tych maluchów było dość trudne, najpierw napisałam tutaj, później na adopcjach fb, brak odzewu, więc poddałam się i zaczęłam szukać hodowców. Wcześniej jednak kilka wiadomości do fundacji, w OGONIE dali mi namiary do jednej dziewczyna, ona przekazała do kolejnej, a ta do następnej :D. I dopiero trzecia z nich okazała się mieć koleżankę, która szuka domu dla swoich pupili. I tak rocznym słodziakom z Warszawy rozpocznie się majówka ;).
Zablokowany

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”