kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

o to zdjecia mojej klatki zorbionej przezmnie i... przez mojego tate (ale on prawie nic nie robil :wink: :wink: ) byla to mordercza i ciezka praca pelno ran na rekach itp :) ale i tak nie jest skonczona bo trzeba jeszcze przywiesc patyki i je przymocowac w tedy to bedzie cudo:))

zdjec nie ma bo juz je wyrzucilam
Ostatnio zmieniony pt lis 12, 2004 5:38 pm przez lajla, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka  =)

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Agatka  =) »

Lajla jestem pod wrażeniem. Gratulacje kawał dobrej roboty :D :D Jej ja bym czegoś takiego nigdy nie dała rady zrobić, a ile tam miejsca . Świetna, serio bardzo mi się podoba :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: krwiopij »

hmm... a jak to sie sprzata? da sie to jakos wyparzyc, zlac domestosem?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

domosestosem nie wiem ... to drewno bardzo dobrze bys musiala potem to wytrzec... a sprzatam normalnie
na dole jest taka deseczka ktora wyciegam i wyrzucam stare trociny na gorze tak samo:) w domu zriobilam otwierana scianke otwiera ja i wyciagam spanie floyda i wymieniam na nowe:))

dzieki agatko ^^ ale wierz mi jesli ja zrobilam to ty tez bys zrobila:)
wszystko mailam ulatwione bo polki byly (lecz nie przybite i nie mialy koreczkow) ale to nie wielki probrem domek pomogl mi tata zrobic ale to tez latwiznanajwiecej roboty bylo z drzwami:)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Ania »

lajla - takie pytanie mam - jaki to rodzaj drewna i czy było impregnowane? Jeśli tak toile warstw?
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

szczerze mowiac nie mam pojecia jakie to drewno czym i ile razy bylo impregnowane, ale drewnu nie groza sisuki zadne jest to stara szafka... jest ze man od 15 lat a zapewne jest starsza... ogony mieszkaja juz tam dosc dlugo nic im nie bylo wiec sie nie martwie, nie ma zadnego smaku i zapachu :wink: zadne z dziubkow go nieobgryzuje nawet zarloczny myszoskoczke co dlosownie zjad wszytsko oprucz scian:)
ale no nie moge odpowiedzec Ci na twoje pytanie bo nic o tej szafce nie wiem :)
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: olka »

Rewelacyjna klatka!!! Marze o takiej od dawna, ale też mam wrażenie,że sama nie dałabym rady. Poza tym chciałabym zrobić takie coś w plastikowej szafce (robią takie dla dzieci - nie za ładne, ale jaby przerobić...). Skoro jednak kilkakrotne polakierowanie drewna wystarczy to może spróbuje...
Olka
izunia

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: izunia »

ale jestescie pewni ze domestosem mozna dezynfekowac klatki nie mowiac nawet o drewnie bo to chyba nawet w gre nie wchodzi nawet 100 razy polakierowanym, ale np plastik ??
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Ania »

A dlaczego nie? Ja dezynfekuję domestosem jako jedynym środkiem - bo jest na bazie chloru - skutecznie wybija bakterie i nie pozostawia zapachu po prządnym spłukaniu bardzo ciepłą wodą - każdorazowo po wymianie ściółki plastikową kuwetę jak i raz na jakiś czas - całą klatkę szoruję szczoteczką z którą polewam właśnie domestos. Żaden inny detergent nie wydezynfekuje tak dobrze - nie pozostawiając zapachu.
Drewno impregnowane kilkakrotnie jest w dotyku i w ochronie tak samo dobry jak plastki (o ile drewno nie pogryzione) więc takowe też można myć domestosem.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: jokada »

ja używam może nie tak żrącego ;) ale do podobnych celów przeznaczonego płynu, a mianowicie WCduck
bardzo bobrze usuwa zapaszki
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Ania »

Aś a jesteś pewna, że dezynfekuje? Znbaczy zabija wirusy itp? Bo ja spoetkałam się z tym, że niektóre tylko odkamieniają i mocno pachną, przyjrzyj się dokładnie.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

ja moaj poprostu myje gabka i bardzo ciepla woda przegotowana zbey byla wrzaca i mi tyle wystarczy :))

olka dzieki i wierz ja tez tak mowialm a zbudowalam juz dwie!! tylko jenda jest w grybowie :) i tamta zrobilam calkiem sama i tez kiedys przysle zdjecia i powiem Ci ze to nie jest naprawde trudne!
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: krwiopij »

szczurek musi dobrze sie czuc w takim przytulnym domku... :) moja wlasnorecznie zrobiona klatka ma inna zalete - cala jest z siatki 1x1cm, dzieki czemu diably blyskawicznie nauczyly sie wspinac i teraz rownie sprawnie poruszaja sie w pionie, jak w poziomie... ;) do tego diabel dorobil sie imponujacej muskulatury! ;P moze tez wylozysz wewnetrzne scianki siatka? na pewno dla floyda bedzie to jakies urozmaicenie... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

kiedys o tym myslalam ale on sie wspina po tych jednych rzwiach na drugie pieterko schodiz po linie a na ostatnie gdzie sa trociny schodiz po siiadce czesto tez tylko po niej schwodzi i wchodiz
a gd puszczam go po pokoju to sie wspina po niej na szafe:)) wiec spinaczke ma :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

dzisaj wsadzilam do kaltki troche badoli a dokladnie 2 ale bedzie wiecej badole pochodza z brzozki, wiem ze najlepszym drzewme byla by owocowka ale ja mialam dostep tylko dobrzozki obralam ja z kory bo nei cchcialam im dac brudnej a mylo sie tak cholernie iezko ze wolalam obrac
i tak sobie mysle ze brzozka nie powinna im zaszkodzic , prawda? (zawsze sa jakies obawy... :( )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”