kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

hehe zdolnosci :D jasne sproboj dasz sobie rade ja sobie jakos dalam to kazdy inny tez sobie poradzi :) (to juz druga moja taka klateczka pierwsza zrobialm rak temu w wakacje i tamta no coz tez prawdziwa rudera choc mam do niej sentyment ;) ) ale warto sprobowac ! :) duma czlowieka rozpiera gdy widzie hasajacegp szczura po klace ktora samemu sie zorbilo :lol:
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

wiec jak latwo sie domyslec moja klatka znow przeszla remont... niedlugo chyba bede musiala zorbic calkiem nowa bo ta sie rozwali...

ale teraz wyglada tak:
Obrazek

na gorze stoi klatka myszoskoczkow... no ale floydzina ma teraz na gorze zwirek i sie nie zalatwia tam gdzie spi... :)
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Eruntale »

moją największą satysfakcja jest to że wszystkie moje dziewczyny(Katastrofa, Łezka i Dżuma) gościły w tej klatce i nie chciały wyjść :D wyjątkiem jest Pidżama, ale wy nic o niej nie wiecie doczasu przezwyciężę obawę przed linczem i napiszę coś o niej :)
floyd wszystkie dziewczyny chętnie widzi w swej klatce-a jak potem wszystko obwąchuje! ^_^
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

no tak swira dostaje po tem skacze i biega jak glupek :lol:

aska ale twoje pidzama napewno tez sie w niej wybiega :lol:
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Beeata »

Lajla....tak patrze ze hamak dosyc wysoko jest zawieszony...Czy Floyd nigdy nie spada z hamaka? Chyba balabym sie zawiesic na takiej wysokosci.Moja pierdola tak cuduje nieraz na hamaku ,ze w koncu spada z niego:) I jeszcze jedno,w jaki sposob dostaje sie na gorna polke bo nie widze zadnej dziury...
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

dziura jest :D no ale tak na zdjeciu jej nie widac... musialam bym z innej perspektywy zdjecie zrobic :D

co do spadania to Floydowi nigdy sie to niezdazylo... przynajmiej ja o niczym takim nie wiem :)
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Masterton »

Super mieszkano, też mam szafkę (10-letnią) przeznaczoną do tego celu, ale jokoś nie ma chętnego, który podjąłby się pomóc mi w wykonaniu.
Powiedz mi czy tył szafki jest jakoś wzmocniony? U mnie jest taka cienka płyta i mam wrażenie, że to za mało.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

ja tez mam tylko ta ciaka plyte... ktora nie jest nieczym wzmocniona :D

powiem Ci szczerze ze nie warto czekac na kogos zeby Ci to zrobil, to nie to samo gdy widzisz ganiajacego szczura po klatce ktora sama zrobilas :D duma rozpiera :D
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Masterton »

Zagonię chłopaka, on tak lubi mi pomagać przy szczurciach hehe
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

a to jednak masz kogo zagonicz to na co czekasz :D

ja wlansie ide dzisaj do piwnicy po kolejna szafke... robie kolezance na urodziny klatke dla jej myszoskoczkow :D
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Cathycash »

U mnie byłby problem ze zrobieniem drzwiczek....

Nie postawiłabym takiej klatki w pokoju, strasznie szpeci.
żegnam szanowne towarzystwo
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Meggy »

no wiesz, tu chyba chodzi nie tylko o estetykę, ale też o to, jak czują się w niej szczury...
mnie mati_c nauczyła żeby na wszystko patrzeć pod kątem "dobra szczura" więc mi to że klatka nie jest najpiękniejsza nie przeszkadza-moje łobuzice mieszkają w łączonej mysio-świńskiej, mają tam hamaczki, pięterka, gałąź i inne rzeczy które je kręcą a wyglądają okropnie, nie mówiąc o tym, że góra jest czarna z żółtymi i czerwonymi drzwiczkami a dół biały :D
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: lajla »

hehe no tak klatka nie jest najpeikniejsza :D hehe ale to nie pierwsza i nie ostatnia, sadze ze bede miala nowe klatki bo bede je powiekszac i w miare doskonalenia sie i pewnie bardzej dobranych elementow moje kaltki beda tak ladne jak klatka Gohy :D

a drziwczki to nie problem, ja wlasnie tez sie martwilam jak je zrobic ale bardzo latwo poszlo :D
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: GoHa »

ojej.... az sie zarumienilam ja i moje ogonki... :) ... a co do estetyki klatki Lajli... to nawet mi do glowy nie przyszlo ze ona niby jest brzydka... Fajne galazki.... wspinaczka niezla... przytulny hamaczek... bo ja teraz juz tez patrze z perspektywy szczura... bo ja juz taki szczur jestem teraz... i mi sie podoba... jak Cie lajla kiedys odwiedze to zamawiam miejsce w hamaku. ;)
Dobrze jest być kochanym... :)
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

kolejny remont mojej klatki :D zdj. str3

Post autor: Kacha »

Jeśli chodzi o estetykę to lubię jak w moim pokoju jest wrażenie bałaganu, więc taka klatka byłaby w moim stylu :)
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”