[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kwiat paproci

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Kwiat paproci »

A ja taką klatke sobie narysuje i dam mojemu dziadkowi (stolarzowi , żeby zrobił)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Gucio »

Albo nie. Sama nie dam rady :oops: :lol:

Ja chce z tatą zrobić klatke o wymiarach 160x40(głębokość)x80 O_o według kalkulatora to tam wlezie 11 szczórów :shock: O_O Ale czy 40cm to nie za wąska?? Od razu mówie: klatka dla 1 szczura (!) . Zwariowałam... -_- O_o
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Obrazek
Mam do zagospodrowania taka szafke- ma szer.ok 30 cm i z obu stron nie jest zabudowana...


Any ideas? :wink:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Anita »

Ja bym zabudowała z tych dwóch stron (z prawej i lewej) w tym najmniejszym digging box, a tam gzie jest najwyższy kawałek, dookoła wziąć siatkę i zrobić taki taras widokowy, żeby z boków też było widać ;)
No a z przodu drzwi... to już trudniejsze... osobne do każdego (tak chyba łątwiej... no i jeszcze coś, tylko nie wiem co ;)
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Piotras »

A tak wygląda nasza klatka:
http://img11.exs.cx/img11/7066/158x82ig.jpg
http://img132.exs.cx/img132/2658/28x87tm.jpg
http://img132.exs.cx/img132/7612/38x84us.jpg
http://img229.exs.cx/img229/204/418x88yp.jpg
Ma wymiary wys.151100 głęb.-60 szer.-70 cm i mieszkają w niej dwie samiczki;) klatka nie jest jeszcze do końca wyposażona na wiosne jak tylko śniegi stopnieją mamy zamiar wstawić do niej odpowiednie gałęzie a na sam dół korzeń by urozmaicić zwierzaką mieszkanko;)

-----
Od wklejania takiej ilości i w szczególności - tak dużych zdjęć - jest galeria. Proszę się do tego stosować.
/edit mod
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: GoHa »

sliiiiczna klatka ;]
Dobrze jest być kochanym... :)
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: koteczek »

boska ta klatka!! Super tylko pozazdroscic :) :lol:
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Cathycash »

Piotras... sam robiłeś taką klatkę? przecież to piękne jest! nie dość że dla ogonków super to jeszcze pięknie wygląda!
żegnam szanowne towarzystwo
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Piotras »

robił moj ojciec ja(Renata) załatwiłam tylko projekt z Piotrkiem i kupilismy potrzebne rzeczy
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: mrylka »

Super...I tu nasuwa mi sie znowu pytanie...lepiej żeby siatka była tylko z przodu i u góry czy po bokach, u góry i z przodu ?
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Piotras »

w naszej jest parter osłoniety z 3 stron tak zeby mialy tam sie gdzie schowac a reszta normalnie jak widac i do tego połka jest na calosci i otwor latwo mozna zaslonic gdyby jeden ze szczurasow potrzebował izolatki

Po wakacjach planujemy zbudowac jeszcze jedną udoskonaloną:) a to dlatego ze szczurasy paskudy nie szanuja tej rezydencji i mimo ze kupkaja sobie na dole to sikaja gdzie popadnie i chociaz lakierowalismy ja milion razy to zaczynaja połki padac w wolnym tepie i do tego małe wpierdzielaja ja zywcem po rogach :roll:
nastepna bedzie miala polki n. z pleksy i zadnych odstajacych drewnianych powierzchni i bedzie obita..... tytanem! :D
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Cathycash »

ja siezakochałam w waszej klatce! :(
żegnam szanowne towarzystwo
Zefirynka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 04, 2005 11:37 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Zefirynka »

Klatka rzeczywiscie rewelacja. Ja jako poczatkujaca w szczurzym temacie, a poza tym majaca ograniczone warunki przestrzenne, zafundowalam Ozzy'emu czteropietrowa klatke, na ktora jeszcze w moim malym pokoju miejsce sie znajdzie. Ozzy to szczurek (okolo 5 tygodni)uratowany z laboratorium na SGGW, gdzie siedzial w malej klateczce. Ta nowa i wielka klatka budzi w nim chyba pewna obawe, bo najchetniej wszystko co mozliwe znioslby na sam dol klatki, na trociny. Jedzonko,ktore stoi na pierwszym pietrze jest systematycznie znoszone na dol. O tym, ze z hamaka zrobionego na trzecim pieterku nie korzysta wcale nie wspomne. Jak na razie nie mam czasu na zrobienie z klatki tego-co-sobie-wymyslilam, ale mam nadzieje, ze jak czasu troche znajde, to Ozzy doceni moje starania i sie przeniesie tez na te wyzsze pietra :)
Jednym slowem: chcialam spytac, czy to normalne, ze szczuras na poczatku boi sie takiej duzej kaltki?

Wyjatkowo dzisiaj owijajaca w bawelne zefi
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: myszka »

oczywiście, to jak nabardziej normalne i nie ma się czym przejmować. Szczury nasz [labratoryjne] jak i te wolno żyjące cierpia na neofobię, czyli lęk przed nowymi rzeczami. Napewno po lepszym zapoznaniu się z klatką bardzo ja polubi i doceni twoje poświęcenie :wink:
Zefirynka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 04, 2005 11:37 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Zefirynka »

od razu mi lepiej :) szczurek zdecydowanie bardziej od chodzenia po klatce w sposob cywilizowany, czyli po drabinkach, woli sie wspinac na zewnatrz klatki :) wczoraj juz sie wybral na trzecie pietro, kiedy myslal, ze go nie obserwuje :) ale jedzonko nadal sciaga z pierwszego pietra na parter i tam z radoscia konsumuje :)
ech fajne to zwierzatko, nie wyobrazam sobie doswiadczen na tych, ktore zostaly w laboratorium u mnie na uczelni ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”