składana klatka homemade

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
F&F
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 27, 2011 5:33 pm

składana klatka homemade

Post autor: F&F »

Cześć wszystkim:)

szukam projektu klatki dla 4-6 ogonków i wiem, że takie wątki już były, ale nigdy nie znalazłam w opcji składanej, może ktoś ma pomysł jak to sprytnie zrobić?

drugim problemem jest kuweta - jaka będzie najbardziej funkcjonalna do takiej klatki? z plastikowymi mam złe doświadczenie.

pytanie trzecie: czy w ogóle da się zrobić taką klatkę stosunkowo lekką?
healobie
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 20, 2014 8:58 pm

Re: składana klatka homemade

Post autor: healobie »

Też ostatnio zastanawiałam się nad samodzielnym zrobieniem klatki, ale wychodzi za drogo, nawet jeśli patrzymy na siatki z Castoramy, OBI czy czegoś takiego. No i na pewno nie byłaby lekka, ponieważ musi być koniecznie z metalu, a na 4-6 szczurków potrzebujesz sporych rozmiarów klatki. Dodatkowo jeśli chcesz kuwetę nie z plastiku, to jedyne wyjście, to metalowa (choć i tak nie wiem czy byś ją zdobyła, widziałam taką tylko raz)... też ciężka.
Jak liczyłam ile by wyszło za zrobienie klatki dla 3 szczurków, to wyszło mi około 130zł (i to z najtańszą plastikową kuwetą), więc ciężko będzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”