Klatko- woliera nadaje się?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
latek666
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 11, 2014 9:03 pm

Klatko- woliera nadaje się?

Post autor: latek666 »

To mój pierwszy post więc zacznę tak mam 2 szczury ( a kto by by tu nie miał?:D).Mieszkam w gdańsku i mam pytanie. Mianowicie mam klatkę którą dostałem. I czy będzie ok dla szczurow czy może za mała (to raczej nie ;)) za wąska za wysoka no niewiem. Klatka kuwety nie posiada. Za ściółki robi papier (taki zielony) będzie ok? A oto wymiary klatki


Wysokość: 160 cm
Szerokość:45cm
Długość: 100cm
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klatko- woliera nadaje się?

Post autor: olgapsiara »

Klatka ma wymiary Oki. ale daj zdjęcie klatki okej?

I Witaj
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
latek666
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 11, 2014 9:03 pm

Re: Klatko- woliera nadaje się?

Post autor: latek666 »

Jak będę miał moźliwosci to jutro wstawię bo Dziś na telefonie aha i czy klatka piętrowa będzie ok bo to taka jest :)
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klatko- woliera nadaje się?

Post autor: olgapsiara »

Wyślij zdjęcie. Wtedy będzie mi dużo łatwiej ocenić
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klatko- woliera nadaje się?

Post autor: Malachit »

Klatka wymiarowo jest jak najbardziej ok, chociaż ważne też, żeby nie miała za dużych odstępów między prętami (żeby szczury nie zwiewały kiedy będą miały ochotę). Tym lepiej, że piętrowa, szczury potrzebują wyposażenia w klatce, jak to ktoś zauważył nie są ptakami, wolna przestrzeń im się nie przyda - im więcej sprzętów do ganiania się i polegiwania, tym lepiej. Jak różne są klatki i czym je wyposażamy możesz podejrzeć tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=165& ... start=1290
Tutaj o samodzielnym robieniu materiałowych hamaków itp. http://szczury.org/viewtopic.php?f=167&t=37282
Zielony papier tak średnio się nadaje, bo bardzo szybko śmierdzi - żwirki są dużo lepsze, a zawsze można kuwetę do klatki wsadzić - jeśli jest miejsce, to po prostu taką dla kota, jeśli nie, to są specjalne narożne do klatek, o takie
Obrazek
Szczury zazwyczaj szybko się uczą, żeby załatwiać się do niej ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”