[Klatka] - Łączenie klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: AngelsDream »

Ładna - podoba mi się.

Gumciu tez mam ptasią^^ Jęsli chcesz wstawię zdjęcie, jak powalczyłam, żeby miały ciekawiej, ale to jak skończę poprawki - wisząca rurka, drabina drewniana i takie tam. Do tego juz wiem jak mozna polączyć inną klatkę z taką z okrągłym dachem :)
Wyjątki i dwa psy.
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: Gumcia »

Angelsdream super :D juz sie nie moge doczekac zdjęć :P może ja też spprawie kilka fotek kiedyś ;) jak zrobie zwykle fotki, to juz kurcze sa takie bajery ze mozna isc tam gdzie wywoluja foty i zrzucic na dyskietke :D hehe ;) przez skaner robią i kase zbijają.... ja chce skaner!! :D:D:D
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

Tak szczerze mówiąc to z inwencją twórczą to jest najgorzej...niby człowiek tyle pomysłów ma a jak przychodzi co do czego to :roll: ...nie wiadmo co zrobić... :wink: ja też się namęczylam żeby jakś to mialo ręce i nogi...a i jeszcze bym cosik z chęcią dodała :P
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: Gumcia »

hehe, moj niuniol ma hmmm... drabinke (ktora wyciaglam z chomiczej klatencji ;)) jakos tak umocowana ze wchodzi na nią z hamaczku nr.1 i sie wspina na gore gdzie są jakies tam smakolyczki :D a z hamaczku nr.1 jest przejscie do hamaczku nr.2 ktory jest zaraz pod nim, ale taki mniejszy. i są jeszcze 3 gałęzie z jabłonki i tyle :( nie ma za bardzo co robic moj maluch w tej klatce .... a mam takie plany zeby urzadzic ale jakos nie ma czasu ;) i potrzebowałabym hmmm z 15 agrafek zeby poprzyczepiac te hamaczki porzadnie a nie kawalkami materialu poprzywiazywane (juz 2 razy rozciął przymoocowania i spadł do drugiego hamaczka :D:D )
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

Szcur kaskader??? :wink: Ja drugie mnijsze pięterko wycięłam ze starej klatki i z niej tez zrobiłam drabinke...Chcialam dowiesic drugi hamaczek ale ....zabrakło mi duzych spinaczy a ich uzywam do podwieszania...moze dorzuc mu jakas rurke ..????ja jak się ciepło zrobi zapoluje na jakis korzeń.... :P
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fiona
Posty: 37
Rejestracja: wt maja 04, 2004 11:47 pm

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: Fiona »

Klatka super , szczurkom napewno jest tam dobrze :)
Ładny hamaczek, taki w kiwatki :wink:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

Tak w kawiatuszki :wink: w koncu to kobiety :wink: zrobiony ze starej poscieli...dodalam ostatnio rekaw tylko mi sie cyfrowka sypnela :evil:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

Odnawiam temat...z tego względu że mam pytanie natury technicznej :wink:
Muszę zbudować wieżowiec z dwoch klatek...Muszę iść wzwyż bo mam mały pokój...I mam pytanie jak łaczycie ? Czt ta klatka na gorze jest bez kuwety?? Czy np wycinacie dziurę w kuwecie...i czym te klaciska połączyć??? Bo druciki chyba nie wystarczą???
HELP!!!!! :oops:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: ESTI »

Niektórzy wycinają w kuwecie dziurki i prowadzą tamtędy rurę, czy schodki.
Możesz też połączyć same częsci metalowe, ale to na pewno będzie mniej stabilne...;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: jokada »

ja łaczyłam tak że górna bez kuwety - tylko np duzo szmatek
i łączyłam grubym drutem - w izolacji - miekka dosc izolacja sprawia że można ze soba mocno skręcić a nie nieszczy sie klatki
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

No właśnie zależy mi na stabilności tego całego budowniczego zamierzenia...
Dzieki dziewczyny....teraz limba będzie kombinować...mam nadzieję że nie złozy się jak domek z kart :roll: :wink: znajac moje uzdolnienia :lol:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: ESTI »

Będzie dobrze...na pewno wszystko świetnie poskładasz. :lol:
A jak zrobisz, to pochwal się dziełem i daj fotki. :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

No dam dam.....przed i po tym jak się zawali :haha:
Bo kolega (dobry kolega cacy kolega mily kolega :diabel2: ) ma mi sprezentować taka dużą(podobno -tak twierdzi ale to sie zobaczy :wink: ) klatke po papudze :D (lubię takich kolegów :wink: )(
Ostatnio zmieniony czw kwie 07, 2005 5:47 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: Fam »

tez chce takiegi kolege, mi kumpela pozyczyla klatke dopuki sie wlasnej nie dorobie, jest wystarczająco duza, ale chciala bym większą.... tylko mnie nie stac, moze kupie w czerwcu (dzien dziecka) na allegro uzywaną
za tęczowym mostem: Karolcia
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: Krówka. »

na niemieckiej stronie widzialam jak polaczyli klatki stawiajac jedna do gory nogami na drugiej.
dziwnie wygladalo z kuweta na gorze i na dole, ale pomysl [chyba] dobry ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”