[Klatka] - Łączenie klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: soho »

Ja tez polaczylam klatki (w galeri jest fotka) bez qwety , zdjelam ja i drucikami ( heh nawet sie trzyma ! takimi wiecie jak to sa w workach na smieci :roll: w kazdym rogu i po srodkach obwiazalam klateczki i sie trzyma...) Tylko jeszcze nie wiem jak w praktyce te trzymania wytrzymaja bo na razie nie ma kto tam urzedowac ... :| Kisiel wiecznie na freestyl'u lata - do klatki zaglada tylko wtedy jak zglodnieje ale mu sie pic zachce...
No ale juz niedlugo mysle ze bedzie mozna sprawdzic jej wytrzymalosc :lol:
Tez wlasnie sie zastanawiam jak rozwiazac problem qwety :roll: bo przeciez maluchy na pretach nie beda spaly... ale Asia pisala o duzej ilosci szmatek hmm no chyb to najlepsze rozwiazanie bo manewr mamograniczony ( w zwiazq z przyczepieniemklatki do klatki...)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

odświeżam z pełną świadomością :D ...soho, i jak sie sprawdza Twoje połączenie??? jutro kupuję klateczkę...(nareszcie :oops: ) i nadal mam zagwostkę jak to połączyć...heh :roll:
Ostatnio zmieniony pn wrz 12, 2005 3:04 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: soho »

... niestety rozlaczylam klatki bo sie okazlo ze pan Glut to pani Glucia i nie mogly byc wszystkie razem ... ale przez czas nieswiadomosci sparwiala sie naprawde spoko :) , nie wiem jak Twoje 2 klatki by sie polaczyly tym czym ja laczylam hehe ale dosyc mocno to sie trzymalo (w wielu miejscach "przykrecone") no i zawsze mozna odkrecic szybko i latwo 8)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

no dobra połączyłam :hello1: drucikami...bez kuwety, za to jako podłoga służy wykładzina (póki nie wymyslę czegoś lepszego)..dobrze że mam baaardzo dużo wykładziny do zużycia w domu :lol:
zdjęcie nowego pałacyku >>TUTAJ<< ...czekam na owacje :lol:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: soho »

a ha bo to nie wymiarowo tak ...no no limbek postarałas sie :zarowka: pikna pikna willa a'la limba :bom:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

[quote="soho"]pikna pikna willa a'la limba [/quote]
jeszcze nawet sie nie rozsypała :lol: ...moja mama mi poddała pomysł żeby złaczyć je takimi zaczepami jak do kluczy (karabińczykami)...qrcze ona to ma głowę ...jak tylko będę miała chwilę to podjadę kupić...
[quote="soho"]a ha bo to nie wymiarowo tak [/quote]
no niestety ta druga jest mniejsza...ale chyba dziewuchom sie podoba :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
zabkaa:)
Posty: 88
Rejestracja: sob lis 12, 2005 8:42 pm

Pochwal? si? :)

Post autor: zabkaa:) »

więc :) musze się pochwalić, że udało mi sie połączyć 2 klatki :) myślałam nad tym dniami i nocami. więc szczura dostałam z klatką, była jednak troszkę stromna... mimo, że była dość wysoka to był w niej tylko domek i jedzonko. więc kupiłam drugą :) jednak głupia jestem, nie pomyślałam, że ta też może być troszkę przy mała... pociecha moja trochę w niej marnie wyglądała... więc pewnego dnia... :D ...nudziło mi się i postanowiłam je połączyć (tą kupioną i tą pierwszą ;) ) więc... ta pierwsza miała 2 wejcia - z przodu i z góry. odłączyłam kuwetę od tej co kupiłam i postawiłam na tej pierwszej. otworzyłam drzwiczki te górne w ej na dole (tak na stałe. żeby nie latały to zaczepilam ja o szczebelki klatki). przywiązałam obie klatki kablami takimi miedzianymi mocno mocno żeby się nie ruszały i jest super klatka! troszkę to dziwnie wygląda ale Świntuch jest chyba happy :D a ja dumna z siebie :D i wcale nie przeszkadza że klaczwczki mają inne wymiary podstawy :) za to wysokość aż 90 cm. jest super! :) a teraz ją jeszcze jakoś wyposażam ;)

trochę zagmatwałam ale nie dało sie inaczej :)

pozdro ;)
_ulcia_
Posty: 25
Rejestracja: pn lis 28, 2005 4:42 pm

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: _ulcia_ »

to super!!Gratuluje! :thumbleft: tez bym taka chciala :-( ale jak na razie to jeszcze nie mam szczurcia :wink: ale jak dpbrze pojdzie to bede miec juz we wtroek :hello1:
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: Celina »

nom gratulacje :D
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: olaihekate »

gratulacje:))
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: Julek »

To ja też pogralutuję.
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
ciacho88
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 7:17 pm

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: ciacho88 »

Ja proponuje to opatentowac. :twisted:
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: czukukkcza »

ja też niedawno połączyłam dwie klatki-chomiczą i króliczą,króliczą wcześniej oplatając siatką/mały Axlio przechodził przez pręty;// i związując obie drutem.
mam smykałkę do majsterkowania;]
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
never_the_same
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:41 pm

łączenie klatek

Post autor: never_the_same »

Szukałam tego tematu, ale nie mogłam znaleźć, więc pewnie nikt z Was nie miał takiego problemu :-D

Jak można złączyć klatki?
Miałabym 2 takie klatki: http://www.allegro.pl/item210079244_kla ... a_bcm.html , (już jedną mam, po króliczku :P ) ale nie mam kompletnie pomysłu jak je połączyć :-(

wiem, że o wiele lepszym pomysłem byłoby kupno jednej większej klatki, ale zależy mi na wykorzystaniej tej, którą już mam :-)
bardzo proszę o odpowiedź

Tematy scalone. By znalezc ten temat wystarczylo zajrzec do spisu tresci. / mod. Lulu
Ostatnio zmieniony śr cze 27, 2007 6:46 am przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
ja_agata
Posty: 23
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 9:19 pm

RE: łączenie klatek

Post autor: ja_agata »

Postaw po prostu jedną na drugiej, jeśli ta na dole na drzwiczki w "suficie" to je wywal i na tym postaw tą drugą bez kuwety. ale nie radzę kupować tej z allegro, bo wygląda na to,że ma zbyt duże odstępy, jak dla szczura..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”