[Klatka] - dla 3 szczurkow

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Asia
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 25, 2005 6:24 pm

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Asia »

no ta druga to może za mała dla 3 szczurów ale ta pierwsza to dla 2 spokojnie.Myslę ze dla 3 pezydałaby sie minimalnie wieksza w szer i dł.
szedł facet koło koparki i dał sie nabrac :P
szczurzyce Wiola i Lena
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

No to moze powiem inaczej ze dorosły szczur ma 40cm z ogonem(i to mało) wiec jak sobie to wyobrazasz ze bedzie całyczas skulony a ogon bedzie zwisał za klatką.A teraz moze troche bardziej agresywnie skoro niechcesz "okratować" całego pokoju to na jaką cholere masz 3 szczury skoro niemasz na nie miejscaTtrzeba było kupić sobie 2 albo wogle chomika lub myszke Biorąc takie zwierzaki musisz liczyć sie z ich przyszłymi wymaganiami.Klatki są zamałe no chyba ze zwiezaki duzo biegają po pokoju(ok.5godz)
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Fam »

nie musisz zaraz sprawdzac kazdej klatki w internecie wystarczy zwykly kalkulator, przerabiasz cm na m. i mnozysz wymiary, dle trzech musi byc 0.18m3 np. moja klatka 60/40/75
0.75*0.60*0.40=0.18 czyli dla trzech... moze przejdz sie z kalkulatorem po zoologach w okolicy...
za tęczowym mostem: Karolcia
ForestTiger
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 12, 2004 12:24 am

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: ForestTiger »

KIRA, wybacz teraz za moje ostre słowa ale do cholery... jasnej... nie życze... sobie.... takiego zachowania wobec mnie.
Normalnie nie wiem skad ci sie te słowa wzieły. Nie wiem. Ani to kulturalne, ani to oklasków warte... :lol: Tak sie zachowuje specjalista od szczurów? Opieprza nie majac dowodów? :lol: :lol:

Własciwie tu do wiekszosci osób kieruje pytanie: Skad wam sie wytrzasła mysl, ze ja kupie klatke, która jest za mała na 3 ogony. Proste, znalazłam jakies klatki, z pozoru duze. Pytam was, czy mogą byc. Dowiedziałam sie że nie. To zazartowałam "ze pol pokoju okratuje" i zajełam sie szukaniem wiekszych klatek. Rzeczywiscie, troche sie szoknełam ze jeszcze wieksze trzeba, ale ok, jak trzeba to trzeba TO KUPIE
Czy to że nie napisałam tego wprost, tylko ukrylam w kontekscie postów pisanych do was, jest moja zbrodnią, za która sie dowiaduje ze niby nie powinnam miec 3 szczurów, tylko chomika albo mysz?

Ech. Nie piszcie juz tu nic. Zapytam sie o klatki i wymiary kogos bardziej hm... spokojniejszego i bardziej doswiadczonego.
Dzieki za FAM za wytłumaczenie na czym polega obliczanie na ile szczurasków jest klatka

PS: KIRA, zgodnie z moim nieco porywistym charakterkiem, najechałambym ci bardziej na ambicje, ale po prostu szkoda mi klawiatury... :wink:
==================================
KRISHNA - ze mną do 17.04.2005
GANG OLSENA :D -> Gangster, Mafiozo i Yakuza - ze mną od 18-19.04.2005
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Cathycash »

Kira.... i własnie przez takie zachowania jak Twoje, ludzie uciekają z forum.... a szkoda, bo mogliby dowiedzieć się więcej dla ogonków ;)
żegnam szanowne towarzystwo
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Fam »

oj bez nerwów, nikt nie chcial nikogo obrazac buzi na zgode i mi sie nie klucic na forum, a klatka sie znajdzie napewnio, zajzyj na http://www.szczury.org/viewtopic.php?t=5844
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
Arabela666
Posty: 71
Rejestracja: śr mar 04, 2009 8:56 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Arabela666 »

Małe pytanko. Mam niedużą klatkę na dwa szczurki: 50x50x38 mierząc bez kuwety. I dwóch chłopców: jeden 7 tygodni, drugi 9. Chciałabym do nich dołączyć jeszcze trzeciego, jak najszybciej bo mam przykre doświadczenia związane z łączeniem. Ale większą klatkę będę mogła kupić dopiero po przeprowadzce czyli za dwa-trzy miesiące bo większa mi się do pokoju nie zmieści. Czy jest możliwe (nie ryzykując uszczerbku na zdrowiu żadnego z nich) żeby przez ten okres mieszkały w tej klatce trzy?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: smeg »

Jeśli będziesz pozwalała im biegać po pokoju przez większą część dnia, to raczej nic im się nie stanie ;) Ale pamiętaj, że ciasnota może mieć negatywny wpływ na przebieg łączenia, więc jeśli szczurki nie będą do siebie przekonane, mała ilość miejsca w klatce może zaostrzać konflikty.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Arabela666
Posty: 71
Rejestracja: śr mar 04, 2009 8:56 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Arabela666 »

Dziękuję bardzo za odpowiedź smeg. Czyli rozumiem że takie małe już walczą o terytorium? Bo chłopcy są u mnie dwa tygodnie, i jak do tej pory żadnej bójki nie widziałam.
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: zalbi »

ale jeżeli przyjmiesz nowego, może zaistniec taka sytuacja.

szczury, gdy maja malo miejsca, potrafia sie nawet pozagryzac..


przy calodziennych wybiegach mysle, że przez jakis czas nic im się nie stanie =]
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: yss »

moim zdaniem są za młodzi na zagryzanie. jakby teraz pół roku mieli, to owszem.

2 miesiące powinni wytrzymać :) ale im będa więksi, tym więcej powinni biegać po pokoju.
a potem za to jaka radocha będzie jak większą chatę dostaną :)
postaraj się o nią jak najszybciej. a może pożyczysz od kogoś znajomego chomiczówkę i dostawisz u góry? np żeby tam hamak powiesić? zyskasz trochę przestrzeni w klatce właściwej.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Arabela666
Posty: 71
Rejestracja: śr mar 04, 2009 8:56 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Arabela666 »

W sumie to chomiczówkę mam. Tylko nie bardzo sobie wyobrażam jak ją dostawić... Ale dobry pomysł, dzięki yss, poproszę mojego chłopa, może coś wykombinuje :)
Gecko
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 13, 2009 8:06 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Gecko »

Arabela666 pisze:W sumie to chomiczówkę mam. Tylko nie bardzo sobie wyobrażam jak ją dostawić... Ale dobry pomysł, dzięki yss, poproszę mojego chłopa, może coś wykombinuje :)
Wycinasz górne szczeble klatki, tylko pamiętaj o tym by pilnikiem stępic ich końce bo sobie szczurki coś zrobią...
Montujesz chomiczówkę na górze i git. Klatka tym samym powiększa się w gorę.
Nieróbka
Posty: 158
Rejestracja: wt gru 18, 2007 10:49 am
Lokalizacja: Kraków

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Nieróbka »

Planuję powiększyć drzwiczki mojej klatki, i w związku z powyższym krótkie pytanko, żeby nie zakładać nowego tematu: czym przecinać pręty klatki? I jakim pilnikiem przytępiać ucięte (musi być do metalu)?
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Newbie »

mam pytanie co do metrażu klatki dla trzech samiczek
poki co mam dwa maluchy, chcę zaadoptować trzeciego i stąd to pytanie bo wiem ze klatke musze powiększyć

w tej chwili mam klatke ok. 36x55x60 i czy myslicie ze wystaczy ja polaczyc z ta klatka?
http://allegro.pl/sliczna-klatka-dla-pt ... 93057.html
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”