[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Venefico »

Właśnie mam zamiar kupić tarasy ferplasta zamiast tych drewnianych półek. Czyli jadę po koszyczki i opaski samozaciskowe. Poidełko przeniesione :) Nietoperrr, właśnie się szykuję, żeby coś zamówić u Ciebie, bo mi się strasznie Twoje wyroby podobają :P
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Ogoniasta »

Nasze królestwo po przebudowie ;)
Góra:
ObrazekObrazekObrazek

Dół:
ObrazekObrazek

W pustych rogach zawisną jeszcze narożne hamaki i domek :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: `naatka »

wstawiam zdjęcie mojej klatki z prośbą abyście powiedzieli mi co mogę do niej dodać.jest bardzo duża a zupełnie nie mam na nią pomysłu :< dodam że na górze wiszą dwa hamaki ale one akurat sie suszyły

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Ogoniasta »

`naatka pisze:wstawiam zdjęcie mojej klatki z prośbą abyście powiedzieli mi co mogę do niej dodać.jest bardzo duża a zupełnie nie mam na nią pomysłu :< dodam że na górze wiszą dwa hamaki ale one akurat sie suszyły
Wystarczy że przejrzysz fotki innych użytkowników na poprzednich stronach ::) Mnóstwo pomysłów... nawet post wyżej jest moja klatka...koszyki, durszlaki, koszykowe domki, rury.... ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: alken »

na pewno brakuje jakiejs większej półki jak taras ferplastu albo deska do krojenia, rury, a hamaków to polecam mieć więcej żeby szczury nie siedziały w pustej klatce jak są w praniu ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Rajuna »

Mam klatkę 70x40x80 i na niej drugą, kanarkową w kształcie domku około 30x45x50. W przyszłym tygodniu wprowadzają się do niej dwie lub trzy panny (zobaczymy jak z domkiem dla jednej.. najwyzej bedzie u mnie na dt). No i jest problem - mogę im uszyć cokolwiek - materiałów i czasu mam dość - ale czy można całą klatę zrobić tylko w szytym wyposażeniu? No bo wszyscy wkładają półki, koszyczki i tak dalej, ale to są zwinne zwierzaki i takie niestabilne, materiałowe podłoże nie powinno być problemem. Co myślicie?
No i druga sprawa - co położyć na dnie tej kanarkowej (czyli dachu większej), żeby się ogonkom krzywda nie stała? Naciągnąć materiał? Jakiś plastik położyć? Karton, żeby siuśki wsiąkały i wymieniać co dwa dni? Jakąś matę z rafii im upleść? No nie wiem już sama, pomysłów sto, ale doświadczenie zerowe ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: macik001 »

Może kanarkowa wcale nie jest potrzebna? Tak na oko to dal 3 panien wystarczy ta większa. :) Według mnie możesz mieć same hamaczki w klatce, jedne mniej, inne mocniej ponaciągane :)


teraz widziałam w Tesco i Netto ofertę na koszyczki plastikowe A5 i A4. Tylko nie mam pojęcia jaka cena:O
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gadom »

Po miesiącu przyszło wyczyścić cała klatkę, znalazłem jedynie jakieś mleczko do czyszczenia wiec klatka pod prysznic i heja, mniej niby śmierdzi ale nadal śmierdzi :P Przez to ze musiałem wszystko wymontować przyszedł nowy wystrój :

ObrazekObrazekObrazek
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: aneczkaa »

Klatka moich sześciu panienek:

Obrazek Obrazek Obrazek

Raz jest więcej hamaczków, raz koszyków, aktualnie zamontowałam większą liczbę paneli.
Koszyczki z cienkiego plastiku zostały zjedzone :P Część hamaków też się nie przyjęła :)
Hamak widoczny na zdjęciu zrobiony jest ze złożonego ręcznika, dziewczynki uwielbiają tam spać :D

W najbliższym czasie łączę ze sobą dwie takie klatki (czekam na przybycie nowych panienek ;) )
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mikanek »

A to nasz dom ;)

Obrazek
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mini »

aneczka, jak tam czysto! :D Długo trwał ten stan? :P

mikanek, dolna klatka to coś ferplastowego?
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mikanek »

tak, furet 80 cm
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: aneczkaa »

Z pół dnia :D
Największy bałagan jest zawsze przy misce na dolnym panelu [Bo przecież jak można jeść i nie sikać w tym samym czasie? ::) :P ]
No i niestety pusta kuweta zaraz jest brudna, Benek się lepi szczurzych stóp i roznosi. Sprzątam klatkę co 2 dni ::) Nasunęłaś mi pomysł z tymi trocinami Chipsi na dół, ale boję się, że uznają, że nie warto kuwetować i będą się załatwiać w trotach ;) I nie wiem czy próbować czy nie :)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mini »

Powiem Ci, że bałam się tego samego, ale nie :) Ładnie kuwetują, do tego nawet jeśli trafi się coś poza kuwetą, to łatwiej to zebrać i wrzucić tam gdzie powinno się znajdować. Bo się nie przylepia do gołego dna klatki.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mikanek »

Ja zawsze sprzątam klatkę co dwa dni, można się przyzwyczaić, sama myślałam nad wysypywaniem im spodu klatki trocinami ale nie chcę żeby załatwiały się gdzie popadnie. Jak je wypuszczam to podmiatam spód (ma szerokie drzwi więc spokojnie da się wpakować łapy ze szczotką) i czasem od razu przecieram szmatą. Ale że sikają podczas jedzenia??? fuuu nieładnie :P
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”