[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Neave »

nie no ta druga na 2 szczurski jak najbardziej ... :)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: roenna »

Wydaje mi się, że oby dwie klatki są takie same.
Rożnica jest spowodowana jakością zdjęcia.
Oby tylko cena byla taka jak sugerowana...
Jeśli wszystko będzie w porządku to kupuję :)
Może ktoś spotkał klatkę o podobnych wymiarach w korzystnej cenie?
aankaa93
Posty: 11
Rejestracja: śr cze 22, 2005 7:19 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: aankaa93 »

ta trzecie według mnie taka tania wcale nie jest.U mnie w sklepie widziałam taką około.100 cm wys.,50 cm dł i 40 cm szer.,z trzema piętrami za 100 zł(taka własnie kupuje moim przyszłym szczurzycą) :wink:
Niedługo będę miała szczurzaski!!
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Neave »

Wiec wybralam juz klatke i mam ja dostac w sobote :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55281554 nie jest to klatka CH3 ale jest duza i mam nadzieje ze bedzie ok :)
Jorg_99
Posty: 51
Rejestracja: pt sie 19, 2005 12:39 am

Czy wystarczaj?co du?a??

Post autor: Jorg_99 »

mam zamiar kupić 2 szczurki i zauważyłem na allegro 2 fajne klatki i nie wiem czy będą one wystarczająco duże dla nich... A przy okazji może mi wskażecie która jest lepsza...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60548381

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60548394
Zapraszam do mojej prywatnej galerii :) .
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Meggy »

http://www.fancy-rats.co.uk/information ... /index.php tu jest kalkulator przeliczajcy rozmiary klatek na ilość szczurów...

jeżeli na czymś jest napisane "dla chomika" to znaczy, że jest to dla chomika a nie dla dwóch szczurów... :? poszukaj szynszylówek albo klatek ptasich...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: limba »

ja tez zdecydowanie polecam szynszylówki...np.http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60922102
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Jorg_99
Posty: 51
Rejestracja: pt sie 19, 2005 12:39 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Jorg_99 »

hmm ciekawe... nie wiedziałem że taka klatka może być dobra do szczurka... no nic szkoda bo tamte były dość tanie wiec mnie skusiły:-(... w każdym bądź razie pójde dalej szukać na allegro :D
Zapraszam do mojej prywatnej galerii :) .
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Meggy »

Jorg, klatka jest ok, ale dla jednego młodego szczurka... nie wiem, czy miałeś kontakt z dorosłymi szczurami, ale są one zdecydowanie większe od chomików... ;)
Yatta!
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 26, 2005 9:51 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Yatta! »

Limba mam ta klatke, ktora proponujesz dla moich dwoch lobuzow :D Mniejszy szczuras jeszcze miesci sie miedzy kratkami i wychodzi kiedy chce, ale tucze go i juz coraz trudniej jest mu sie wygramolic :twisted: ogolnie bardzo ja polecam, jest solidna i daje pole do popisu dla aranzacji wnetrz :thumbleft:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: limba »

Ja tez mam taką tylko parę cm większą..Jorg_99, no niestety odpowiednie wielkością klatki dla ogonków nie są za tanie... :? ale klateczka musi być spora zeby i szczurasy miały miejsce dla siebie no i żeby zamontować różne urozmaicenia..a taka szynszylówka daje pole do popisu..chociaz ja juz od dłuzszego czasu chcę zrobić nadbudówke tylko z kasą krucho :?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Jorg_99
Posty: 51
Rejestracja: pt sie 19, 2005 12:39 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Jorg_99 »

Nio niestety zauważyłem że jeżeli bym chciał taką wiekszą to 100 zł minimalnie chociaż zdażają się wyjątki... ja znalazłem fajną klatkę używaną (też tam był trzymany szczurek ale właściciel wyjeżdża za granice a szczurka nie ma juz wiec sprzedaje klatkę) jest trochę mniejsza od tamtej szynszylówki ale ja mam szczęście bo wczoraj kazali mi zrobić pożadek na stryszku no i znalazłem starą klatkę myszoskoczka mojego brata (całkowicie zapomniałem :roll: ) wiec myśle że je połącze i na razie bedą wystarczająco wielkie a w przyzsłości się może jeszcze pomyśli (czyt. jak będzie więcej forsy :D).
Zapraszam do mojej prywatnej galerii :) .
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Fam »

ja kupiłam za 56 spora na allegro zdjęcie jest w mojej galerii, musisz czekać na okazje
Ostatnio zmieniony wt lis 08, 2005 3:41 pm przez Fam, łącznie zmieniany 1 raz.
za tęczowym mostem: Karolcia
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Nakasha »

Troszkę niżej jest mój temat "Klatka". Jest tam link do otwartej aukcji, gdzie możesz kupić wystarczającą klatkę dla 2 szczurów, a jak jeszcze dołączysz do niej tę od myszoskoczków, to będzie wspaniale :) Klatka kosztuje TYLKO 50zł, koszt wysyłki + 16zł. Już jedną zamówiłam :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Jorg_99
Posty: 51
Rejestracja: pt sie 19, 2005 12:39 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Jorg_99 »

hmm fajna ale ja już niestety zamówiłem.... teraz czekam na nr konta i postaram się jutro wysłać pieniążki wiec już na razie bede miał spokój aż mi podrosną... oto moja "przyszła" klatka: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60453151
Zapraszam do mojej prywatnej galerii :) .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”