[Klatka] dla 1 szczura

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: ESTI »

Ja nie bardzo lubie tego rodzaju klatki...hmmm sa jakby to zazwać...zimne i nieprzyjemne.
Ja wolę plastikowe i wyłożone szmatkami pięterka... jakieś konarki, rureczki i koniecznie hamak.

Zastanów się jeszcze. A co do wielkości jest ok dla jednego ogona.
Najważniejsza zasada,...im więcej przestrzeni tym lepiej. ;)
Obrazek
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Nokeg »

pojechałem do zoologa i kupiłem troche podobna ale niekolorową naszczęscie:-) wyjołem jedno pięterko porozkładałem rury, zawisiłem hamak i jak narazie z niego nieschodzi:-) Mozart poraz pierwszy zwiedził hipermarket... lep na kobiety z niego:]
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: sechmet »

a ja taką klatke miałam kiedys dla 3 myszoskoczków ale teraz trzymam je a akwarium - mniej śmiecą i mają więcej miejsca
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Piotras »

hmmm:) własnie w takiej klatce dostalismy Tofika identyczna jest nawet kolory:) tyle ze powiem jedno ta klatka w rozmiarach moze jest i dobra na samiczke ale ja mam wrazenie ze za mała, te piętra sa okropne szczurek jak po tym biega to mam wrazenie ze zaraz sobie łapy połamie gorne piętro wyjełam a na drugie połozyłam karton zeby miał lepiej i ma:) nie sika wszedzie wiec jest ok.
i tak robimy sami klate wiec jak narazie to przezyje a prety w tej naszej tez sie pourywały i trzeba przylutowac, szkoda ze juz kupiłes moze jednak tamtą dałoby sie naprawic
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: lajla »

[quote="Nokeg"] lep na kobiety z niego:][/quote]


eeeeh zazdorszcze... kurde czemu Floyd nie dziala na fecetow!!! a jesli juz dziala to na takich na jakich nie powinnien :lol: kurde moglam wziasc samiczke moze bym miala wieksze powodzenie ;)



a co do klatki... to wiesz narazie bedzie ok... ale w przyszlosci bym ja wymienila ;)
bo widzisz szczur powinnien miec roznice miedzy pietrami 30 cm, zeby moc sie spokojnie wyprostowac.... choc czeste spacery powinny sprawe zalatwic :wink:
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Nokeg »

Lajla-itak kupiłem inną i wyjołem jedno piętro żeby miał wiecej miejsca na zabawy (z rur tekturowych ma taki mały plac zabaw, do tego hamak, poapierowa kulka i ma chłopak co robić) pozatym codzinnie conajmniej godzine z nim sie bawie wiec chyba jest mu dobrze. Tym bardziej ze został wyjęty z zoologicznego akwarium 20x15x20 gdzie było 150 szczurów, wiec ma sie dużo lepiej niz miał, chyba niema na co nazekać:) A co do tego kogo przyciagają to wydaje mi sie że niekórym facetrom niewidzi sie dziewczyna z szczurem we na raminiu, chociaz mnie to nie przeszkada bo lubie szczurki:-) ale czasami jest on pretekstem zeby podejśc i zacząc rozmowe:-) takze bede go częściej zabierał ze sobą:-) szkoda tylko ze jest juz zimno, biore go tylko jak sie ociepli a w kapturze itak juz mi dziure wygryzł:-)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: lajla »

[quote="Nokeg"]A co do tego kogo przyciagają to wydaje mi sie że niekórym facetrom niewidzi sie dziewczyna z szczurem we na raminiu, [/quote]

nie no to juz totalna dyskriminacja :lol: :wink:

nie no zartuje, zartuje ;) Floyd przyciaga ludzi ale sa to krotkotrwale znajomosci :wink:
hehe super sa reakcje ludzi :D hehe uwielbiam ich obserwowac gdy ide z Floydem, w tych oczach fascynacja, w tamtych zdziwienie, a znowu w innych radosc lub strach... nie no ogolnie zwierzatka to takie magniesiki ;) ale niestety mi sie jeszcze nidgy nie udalo spotkac jakiegos szczuroluba ktory wyskoczyl z tekstem "ja tez mam szczura" tylko jakies 2 babki mi zaczely opowiadac ze ich syn/corka miaja/ly szczura ;)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Dona »

[quote=""Nokeg""]Tym bardziej ze został wyjęty z zoologicznego akwarium 20x15x20 gdzie było 150 szczurów, [quote] 150 szczurów w takim małym akwarium?? :shock: :shock:
Ostatnio zmieniony pt paź 22, 2004 4:28 pm przez Dona, łącznie zmieniany 1 raz.
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Nokeg »

hehe tylko tak napisałem :) było troszke większe i ok 8 szczurków, jak to w zoologicznym
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Dona »

ahaaaa.... :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Agata »

Moja klatka jest tego samego producenta. Mniejsza od tej, którą pokazywał Nokeg.
Obrazek
Znalazłam na stronie u producenta. Tylko moja nie ma kolorowych prętów oraz wymontowałam kołowrotek i tę rurkę.

Pokazuję tu tę klatkę, bo chodzi mi o to, żeby ktoś pomógł obsłużyć się tym kalkulatrorem to obliczania ile szczurków w klatce.
Trochę tego nie rozumiem, więc mam nadzieję że ktoś pomoże. Z góry wielkie dzięki.

I na koniec całkiem ziezły wybór klatek:
http://www.inter-zoo.com.pl/s/gryzonie.php
Moja to ta G 042.

EDIT: Proszę kogoś o wykasowanie postu - problem rozwiązany.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: pomarańczowy jelcz »

[quote="lajla"][quote="Nokeg"] lep na kobiety z niego:][/quote]


eeeeh zazdorszcze... kurde czemu Floyd nie dziala na fecetow!!! a jesli juz dziala to na takich na jakich nie powinnien :lol: kurde moglam wziasc samiczke moze bym miala wieksze powodzenie ;)
[/quote] widac trafiasz na zlych facetow ,Lajla,mnie juz kilku zaczepialo z powodu Groszka,az sie czuje z niego dumna :] przyjedz do opola, to moze sytuacja sie poprawi :D pozdrawiam
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: lajla »

ja chce do opola!! ;)

no coz ci faceci z krakowa to chyba normlanie jacys dziwni sa :lol:

nie ale ostatnio jak bylam z Floydem na polu, szlo 2 facetow i 2 dziewczyny... jak zabaczyli Floyda to przyztaneli (jedenz chlopakow mowil ze tez ma w domu szczura ;) ) no ale tu odkrylam ze Floyd woli sam dla siebie podrywac niz dla mnie bo jesli by byl kochanym szczurkiem zaczol by owijac sie w okol faceta a on oczywscie na buta do dziewczyny... eeeh musze go sobie wytresowac ze jak widzi fajnego chlopaka to hop mu na glowe ;)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: sauatka »

heh :) Lajla ty to przynajmniej w Krakowie mieszkasz... a ja taka wiocha jak nic!! buuuuu.... czemu moje kobitki nie umiom podrywac (moze dlatego ze nigdy nie bylam z nimi na miescie)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Ostatnio zreszta spotkalam chlopaka ze szczurem na ramieniu,ale wtedy ja bylam bez Groszka,wiec tak troche skopalam sprawe ;] od dzisiaj go wszedzie zabieram :D (oby tego moj chlopak nie przeczytal :lol: )
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”