[Klatka] - Na jakiej wysokosci ustawic klatke.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Brat
Posty: 71
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:04 pm

[Klatka] - Na jakiej wysokosci ustawic klatke.

Post autor: Brat »

Zapewne temat ten byl poruszany, macie prawo mnie zlinczowac, ale ja go nie znalazlem...
Chodzi mianowicie o wysokosc na ktorej mozna ustawic klatke ze szczurkiem... Czy sa ograniczenia? Czy szczury nie maja leku wysokosci?
Ostatnio zmieniony wt lut 14, 2006 11:34 am przez Brat, łącznie zmieniany 1 raz.
"Świat rzeczywisty jest o wiele mniejszy niz swiat wyobrazni" Fryderyk Nietzsche
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Na jakiej wysokosci ustawic klatke.

Post autor: limba »

generalnie szczury leku wysokosci nie maja...wrecz ja lubia bo moga swobodnie obserwowac otoczenie... z wysokoscia ustawienia klatki musisz przemyslec pare spraw np. jak wypuszczasz dlugoogoniastego tzn czy go wyjmujesz i puszczasz czy otwierasz kaltke zeby zwierz sam wyszedl...
musisz tez wziazc pod uwage Twoja dostepnosc do klatki, i jak otworzysz drzwiczki i szczur by czmychnal zeby sobie krzywdy nie zrobil...szczurki sa z reguly bardzo zwinne ale ja osobiscie mam mala pierdulke w domu..
u mnie klatki stoja na ziemi (oczywiscie z dala od przeciagu dodatkowo na noc zakryte z jednej strony) otwieram drzwiczki i siup dziouchy na zwenatrz...(samczyk staruszek musi byc wyjmowany)...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Brat
Posty: 71
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:04 pm

[Klatka] - Na jakiej wysokosci ustawic klatke.

Post autor: Brat »

Pomysle jeszcze, zrobie male porzadki w pokoju, pomierze polki i chyba bede musial podwiesic glosnik pod sufitem... Ale szczura musze miec :-)...
"Świat rzeczywisty jest o wiele mniejszy niz swiat wyobrazni" Fryderyk Nietzsche
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Na jakiej wysokosci ustawic klatke.

Post autor: limba »

pomysl, przemebluj itp... :wink:
i pamietaj ze szczury nie lubia glosnej muzyki (to apropo glosnika) i powinny miec towarzystwo tej samej plci..wszak to zwierza stadne :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Brat
Posty: 71
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:04 pm

[Klatka] - Na jakiej wysokosci ustawic klatke.

Post autor: Brat »

Glosniki sa i tak dla picu, caly czas korzystam ze sluchawek, nie ma sie o co bac :-).... Co do ilosci szczurkow to niestety musi byc na razie jeden... Rodzice maja nieprzyjemne doswiadczenia ze zwierzatkiem mojej siostry (zolw czerwonolicy) i raczej sredni im sie usmiecha nowy zwierz... A tym bardziej dwa... Ale cos wymysle w najblizszej przyszlosci... Zdolny jestem :-)

Ps. Czy kotek plci zenskiej w podeszlym wieku, z dwoma zebami jest powaznym zagrozeniem dla przyszlego szczura? Przez wakacje bylem zmuszony do trzymania chomika znajomego i przezyl...
"Świat rzeczywisty jest o wiele mniejszy niz swiat wyobrazni" Fryderyk Nietzsche
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Na jakiej wysokosci ustawic klatke.

Post autor: limba »

Czy kotek plci zenskiej w podeszlym wieku, z dwoma zebami jest powaznym zagrozeniem dla przyszlego szczura? Przez wakacje bylem zmuszony do trzymania chomika znajomego i przezyl...
kazde zwierze innego gatunku (a w pojedynczych przypadkach nawet tego samego) moze byc zagrozeniem dla szczura albo szczur dla zwierzaka...lepiej nie ryzykowac blizszych kontaktow..chociaz sa przypadki na forum ze szczurki zyja zgodnie z kotami i psami (oczywiscie pod pilnym okiem wlasciciela)..pamietaj ze szczurek moze zranic kotke a ona jego...
a co do dwoch... spokojnie jak rodzice sie przekonaja to moze i zgodza sie na drugiego..ja 6 lat temu tez zaczynalam od jednego :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”