[Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: ESTI »

GoHa, ktory siedzi sam?
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: GoHa »

Zenobiusz... strasznie bal sie Freda i coraz bardziej innych... nic mu nie robili ale wpadal w paranoje... chcialam go oddzielic i codziennie wrzucac innego kolege i zamieniac tak, zeby czasem byl tez w duzej ale to nie zdawalo rezultatu bo poczul sie w koncu pewnie w malej klatce i powodowal agreche gdy byl z kims... sam sie rzucal na inne i tamte bronily sie i ciagle byly walki.. teraz jest sam i tylko wypuszczam go z innymi... stal sie jeszcze bardziej "ludzki" i czesto spimy razem... tzn nie zamykam go zeby sie wyszalal... ale nie teskni za kumplami... ucieka od nich i jak je wypuszczam to chowa sie na mnie...
Dobrze jest być kochanym... :)
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

[Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: Katie »

Też sobie kupiłam taką klatkę :D
Jest po prostu przeogrooomna, po prostu fantastyczna :thumbleft:
Na razie stoi pusta, ale staram się do niej zorganizować jakichś lokatorów 8)
I mam dokładnie taki sam problem co GoHa, też jednego samca muszę trzymać samego... W sumie nie jest agresywny, nigdy nie był, ale to już niestety jak na szczura staruszek i towarzystwo go za bardzo męczy :-( Dlatego biedak musi siedzieć sam...
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: Nazumi »

Przepraszam z odkopywanie tematu, ale.
Po wakacjach zagoszczą u mnie dwaj panowie. I z tego, co piszecie ta klatka jest dla samców idealna. Ale ja nie jestem w 100% przekonana.. Wydaje mi się, że jest malutka .__.'
I ogólnie taka niska.. No i mam prośbę: czy ktoś, kto taką klatkę posiada mógłby zrobić jej zdjęcie i porównać np. do ręki..?
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: fenek11 »

Powiem ci tylko tyle ze ta klatka jest gigantyczna, taka sama jaka ma Lulu jest u mnie z zolku jak mi ja pani pokazala to szczeka opada to jest ogromne!!.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: limba »

Nie wiem czy jakos pomoze:
Obrazek

Ale zareczam ze klatka mimo ze nie jest bardzo wysoka, to jest naprawde spora. Ja ja kupowalam glownie ze wzgledu na Keksa ktory wspinac sie nie moze, wiec musi miec duzo plaskiej przestrzeni.
Ostatnio zmieniony śr kwie 18, 2007 2:39 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: Nazumi »

Sama nie wiem.. Bosz, jaka ja wybredna XD'

Pewnie dużo idzie na ściółkę, co? Szerokość 100cm + 52cm szerokości..

A ma ktoś z dorosłymi szczurami w środku? Albo, jak pisałam wyżej, z porównaniem?


P.S. Limba i tak wielkie dzięki ^^
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: limba »

Nazumi sciolki idzie sporo, to jasne, ale z drugiej strony na takiej przestrzeni zdecydowanie wolniej jest sciolka zasyfiana.
Jesli 100 za duzo, to moze w podobnych cenach sa 80.

To jeszcze porownanie z szynszylowka 70.
W hamaczku widac spiacego Imbira, doroslego samca :)
Obrazek
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: PaulinaK »

Szczerze mówiąc, mi się te klatki nigdy nie podobały, ja myślę, że jeżeli szczurki w niej trzymane są zdrowe i młode to klatka powinna być wyższa, żeby się miały gdzie wspinać, ale to już indywidualna sprawa każdego. Mnie najbardziej podobają się klatki eee... 70- ki (?) w każdym bądź razie, ta druga LuLu (dziewczyn, o ile pamiętam) chociaż sama wybrałam chyba najgorszą z możliwych... ale ogólnie klateczka bardzo ładnie urządzona :) Pogratulować świetnego pomysłu (mnie się to nie zdarza) :)
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: Nazumi »

[quote="limba81"]Obrazek
[/quote]
O rany, i ona jest na 4 szczury? O.O
Znaczy, wg tego kalkulatora..
Klatka jak dla mnie nadal mała .__.'

No, ale skoro samcom się podoba, to później zamówię.. ^___^'
Limba, moja droga, mogłabyś mi wszystkie zalety i wady wypisać? Proszęęęę .__.
[chyba, że gdzieś to jest, a ja, psita jedna, nie mogę znaleźć ^^'
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: limba »

nadal mala? czy niska? Bo mala to ona naprawde nie jest sam metr dlugosci, i pol metra szerokosci to sporo ;)

Jak dla mnie najwieksza zaleta wlasnie jest to ze jest dluga, ma male odstepy miedzy szczeblami. Jakbym miala sprawnego szczura to bym jednak oscylowala za troche wyzsza klatka. Imbir (zdrowy) ma gdzie sie wspinac wbrew pozorom. Niezle daje sie urzadzic, ale w sumie tylko jakby dwu poziomowo.
Jesli jednak wolisz wyzsza, to tak jak pisalam w podobnej cenie sa wyzsze tylko krotsze, tez z malymi odstepami.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: Nazumi »

Za niska..
No cóż, to ma być dla minimum dwóch panów. Od maleńkości do późnej starości ^___^'

Co do tych wyższych.. Huh, mam obawy, że jak szczury będą już starsze to spadną mi stamtąd i sobie coś połamią.. >__>

No nic, do wakacji jeszcze duuużo czasu, więc nie będę się na razie martwić.
Dzięęęki Limba za pomoc :*
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: Lulu »

I wyciagam.

Mam klatke prawie dwa lata. I jestem zadowolona z jej rozmiarow, bo dla naszych panow jest idealna.
Ale jestem strasznie rozczarowana jakoscia drutow. Naprawa co prawda szybka prosta i tania (plastikowymi paskami do kabli), ale i tak nie podoba mi sie, ze przy dbaniu o nia tak szybko moglaby sie rozlozyc na czesci, gdy nie moja interwencja. Laczenia poszly w wielu miejscach. Kupowalam na Allegro u olo34 (chyba ::) ). Ktos ma podobne doswiadczenia czy tylko ja tak kiepsko trafilam?
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Re: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: Anita »

Hm, ja mam tą klatkę chyba trochę krócej niż Ty (bo w sumie kupowałam skuszona Twoją pozytywną opinia ;) ), ale jak na razie nic się nie rozpada, trochę tylko pręty pociemniały.
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: [Klatka] - szer. 52 x dl. 100 x wys. 46

Post autor: Filipw »

Jakiej ściółki używasz Lulu, bo yo nie są chyba trociny
Lulu a co do twojego trafienia to tak:
dam ci link do Sps gdzie jest cały temat o niej
tam jest coś na ten temat
http://www.sps.forall.pl/viewtopic.php?t=1022
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”