ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

tak wyobraź sobie że dla mnie to tak duuuużo .. poskakać moga, bawią się ze sobą i wspinają po tym co mają.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

Skoro wydatek 100zł na kompletną podstawę to dla ciebie bardzo dużo, to co będzie jak ogony zachorują i trzeba będzie wydać nie raz, nie dwa dużo grubsze pieniążki?


"Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

zdrowie jest ważniejsze - wczoraj wydałam trzy dychy na kropelki i co? zarzucisz mi coś? Że o nie nie dbam i chodzą zawszone ?
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Astry »

Zawsze mozna kupić dużą używaną klatkę za małe pieniądze, osobiście polecam targi staroci, tam zawsze jest dużo tanich klatek, ja nabyłam króliczówkę, która w sklepie kosztuje ok. 200zl za 50zł w dobrym stanie ;)
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: yss »

naatka: klatka jest ok, dwuszczurowa, ale o tyle słusznie ci radzą, że kiedyś tam mogłabyś kupić używaną króliczówkę na allegro za nie więcej niż 30 - 40 zł, też ją osiatkować, wyciąć w jej kuwecie dziurę, zaczepić drabinkę na haczykach :D i postawić takie cuś na tej, co masz [tylko system mocowania porządny trzeba wymyślić, żeby toto się nie rozpadło jak ktoś potrąci]. szczury miałyby podwójną radochę :) przemyśl sprawę, bo koszt będzie w sumie nieduży, a efekt bardzo fajny, zwłaszcza, że masz już wprawę w siatkowaniu. króliczówki są o tyle fajne, że mają duże drzwiczki i klapę u góry i robi się je z grubych prętów :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

wiem wiem ; niedługo kumpela ma mi zwrócić za leginsy które mi zniszczyła i poszukam tak owej klatki ;d. to nie jest tak że jestem sadystką i nie chce dla nich dobrze , ale anoreksja naprawde mimo ubytków na zdrowiu daje tez ubytki z portfela .. niestety . ::)
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: yss »

`naatka pisze: anoreksja naprawde mimo ubytków na zdrowiu daje tez ubytki z portfela .. niestety . ::)
jakim cudem? anorektyk oszczędza krocie na jedzeniu O0
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

noo jednak leki psychotropowe i dojazdy do prywatnego specjalisty oraz do miasta gdzie przyjmują troche kosztują ;). 100 zł x 4(wizyty) + 120x2 - paliwo.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

to koszty miesięczne.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

Ale to o ile dobrze pamiętam nie jest wątek o anorektyczkach. x)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

to wyszło przy okazji, przestań się tak czepiać.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

A przy okazji ja się nie czepiam, takie zmiany tematów (w zdjęciach klatek pisać o anorektyczkach ::) ) są zakazane i prędzej czy później uwagę zwróciłby mod/admin.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: renett »

zalbi pisze:
renett pisze:
`naatka pisze:jak tylko bede miała możliwość oraz fundusze to to zrobie ;), na razie mają gdzie sie wspinać, bo klatka mimo tego że wygląda na małą jest ogromna, a tunele są dośc spore bo to jest rulon z kartki a4.
A nie lepiej klatkę postawić tak żeby 70 to była wysokość, ja tak zrobiłam z króliczą 120-stką i bardzo się babom podoba ;)
ale podstawa 40 x 40 też nie jest fajna. już lepiej tak, jak jest.
poza tym taka "postawiona" klatka byłaby nie funkcjonalna - kuweta z tylu klatki itd..
Jak kuweta z tyłu klatki...??? kuweta jest normalnie tam gdzie trzeba ;) Próbowałam już opcji z dostawioną klatką na górze, wyglądało to mniej więcej tak, tylko bez tej klatki z zieloną kuwetą-klatka samca:
Obrazek

Teraz jest może mniejsza podstawa, ale wcześniej i tak siedziały prawie cały czas w tej górnej części, oczywiście jeżeli tylko będę miała okazję to zapewnię im większą klateczkę, a teraz wygląda to tak:
Obrazek

Jak kastracik dojdzie do siebie, to jego klatke pewnie też jakoś dołączę :) tak myślę żeby dostawić ją z boku i połączyć jakimś tunelem, jeszcze mam trochę czasu to pewnie coś wykombinuję ;)
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Jessica »

Obrazek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: sasza&masza »

Myślicie że ta sławna klatka od PYKo(100x40x70) + na gorze klatka prawie takiej samej wielkości jest dobra dla 5 samiczek??
Dodając że klatke mają otwartą od godziny 7 rano do 15 i potem od 20 do 24 ;P

Dobra będzie? Zrobie zdjęcie i wstawie niedlugo;)
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”