[Legowisko] Zapachowy Papier Toaletowy

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

[Legowisko] Zapachowy Papier Toaletowy

Post autor: Julek »

Witam!!!
Podkreślam że korzystałam z opcji "szukaj" , ale nie znalazłam. Ciekawa jestem choć wydaje mi się ze nie czy szczurkom można kłaść do "gniazdka" zapachowy papier toaletowy??
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

[Legowisko] Zapachowy Papier Toaletowy

Post autor: kasia...123 »

nie bardzo zapachowy bo szczury mają dobry węch jak zapewne wiesz i denerwowałby je zapach papieru...szczury najczesciej zaczynaja kichać w takich sytuacjach
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

[Legowisko] Zapachowy Papier Toaletowy

Post autor: Julek »

No tak myślał ale Kto pyta nie błądzi"
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Legowisko] Zapachowy Papier Toaletowy

Post autor: sachma »

moje szczury same kradna zapachowe chusteczki i zabieraja do gniazda... najbardziej lubia truskawkowe, rzadziej kradna mietowe..
papiery nie sa az tak pachnace i ja moim daje, jak im zapach nie pasuje to albo osikaja albo wywala przez prety z klatki. nie zauwazylam zeby od papieru kichaly.
Obrazek
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

[Legowisko] Zapachowy Papier Toaletowy

Post autor: olaihekate »

No tak ,ale podobnie jest tez z zapachowywymi trocinami....no raczej nie powinno się dawać, ale można spróbować...bo nioe wiesz czy taki ogonek ma chęć spędzać praktycznie cały dzień otoczony zapachem np.pomarańczowym.
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
_dirt
Posty: 6
Rejestracja: sob mar 25, 2006 9:16 am

[Legowisko] Zapachowy Papier Toaletowy

Post autor: _dirt »

Pfff.... ja sama nie uzywam zapachowego papieru toaletowego, to jak mogłabym truć moje słoneczka :bije: . Polecam wszystko naturalne, bez chemii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”